СДА

Виев Фулл Версион: Решити Страна не преусмеравање правилно, Мицрософт је азурно само, користећи Гоогле АПИ Апертиум и 2 ради



basketmen
05-07-12, 23:22
Здраво момци, ја могу да користе Апертиум и Гоогле АПИ 2, њен преведени у реду, али још увек не могу да Мицрософт Азуре да ради, само добити "страница није правилно преусмеравање 'поруку на страници и адресу баш овако хттп:// мидомаин.цом/ес/18236-вбет_делаи0к /


- Већ сам прочитао и након овог упутства Пријавите се бесплатно 2.000.000 знакова / месечно, и регистар апликацију



- Ово су детаљи апликација сцреенсхот
хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/едитапплицатион.јпг

Клијент ИД је 'Мицрософт Комерцијална Превод АПИ кључ од азуре' тако?
Клијент је тајна 'Мицрософт Комерцијална Превод АПИ тајна тако Азуре' тако?
Преусмеравање УРИ ставим хттп://мидомаин.цом зар не?




- Ово је резултат теста помоћу хттп://мидомаин.цом/мицрософтбиазуретест.пхп
хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/мицрософтбиазуретестпхп.јпг




плеасе хелп момцима шта би могло бити у реду са Мицрософт Азуре

Нб.
- Коришћење најновије верзије вбет (3.6.1), свеже инсталације, ја деинсталирана претходну раније. Апертиум и Гоогле АПИ 2 је већ ради, само Мицрософт азурно и даље не ради, а добио изнад проблема

vBET
07-07-12, 14:41
Ажурирајте на најновију верзију - ми смо већ решили овај проблем. Године узрокована Мицрософт који је променио формат одговора.

Молимо погледајте овде за детаље:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет-анноунцементс/3124-вбет-3-6-1-4-5-1-релеасед.хтмл

Да ли вам је потребна додатна помоћ?

basketmen
11-07-12, 11:32
Ажурирајте на најновију верзију - ми смо већ решили овај проблем. Године узрокована Мицрософт који је променио формат одговора.

Молимо погледајте овде за детаље:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет-анноунцементс/3124-вбет-3-6-1-4-5-1-релеасед.хтмл

Да ли вам је потребна додатна помоћ?

да већ користи најновију верзију (3.6.1), али и даље се проблем

Изгледа да је проблем је што Мицрософт Сервер веза је веома спор, тако да превођење процес није урађено

vBET
12-07-12, 20:51
Ако имате у поруци о грешци у вези теста без носиоца информација, онда нема времена проблем, али проблем са конфигурацијом. Уверите се да имате одговарајуће Мицрософт тастер и тајне. Ако сте сигурни да је то у реду и још увек не ради молимо АМ приступне податке за ФТП и Админ ЦП.

basketmen
18-07-12, 20:37
ах Жао ми је, изгледа да сам ја тај који је погрешан

Ја користим 3.6.0, тако да само треба ажурирати овај фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_цласс_транслатор.пхп из 3.6.1 фајлове, засноване на овом вест (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет-анноунцементс/3124-вбет- 3-6-1-4-5-1-релеасед.хтмл)


њен рад се сада за Мицрософт Азуре превише, хвала и извини

vBET
18-07-12, 21:46
Нема проблема - велики да се ради :) Ако вам је потребна било каква помоћ - молим само писати :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1