СДА

Виев Фулл Версион: Решити Странице не преводећи осим главног одредишне странице на форуму



evankreiner
18-06-12, 19:59
Здраво, из неког разлога унутрашње странице мом форуму неће преведе кад сам ударио заставе дугме. Из неког разлога, то је само превођење ако сам погодио заставу на главном форуму страну.

Имам ПХП5.2 као добро. Ако сам преводити на главној страници, онда ће превести наредним страницама, али корисници не могу превести у страницама ако су погодили неки од застава.

Хвала за вас помоћи.

Ево шта главна страна УРЛ изгледа овако:
домен / форум.пхп

Унутрашњи форуму странице изгледају овако:
Домен / форумдисплаи.пхп ф = 2?

m_jankowski
18-06-12, 21:07
Хи,

форумдисплаи.пхп ф = 11 &? лангуаге = ср & језик = пл & језик = ен & језик = ср

To ne bi trebalo da izgleda. Možete li molim vas da su instalirani i kasnijem periodu vbet pravilno.

evankreiner
19-06-12, 19:48
Покушао сам мења онолико подешавања као што сам могао да се то ради, могу да платим 30 долара да неко погледати и изменити све потребне?

m_jankowski
19-06-12, 21:18
Naravno da možete kupiti ove službe OVDE (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration) i mi ćemo se pobrinuti za sva vaša pitanja.

Kada dobijete potvrde plaćanja, molimo da pm mi pun pristup detalji za ftp admincp i vbseo.

evankreiner
21-06-12, 01:23
Kupila i info uputila je - zahvaljujući! Mi se trenutno ne koriste vbseo

evankreiner
23-06-12, 00:12
Здраво, заставе и даље не раде - али падајућем менију одлично функционише. Ако посетите форум и задржите подразумевани језик, а затим кликните на "држачи" или било који под-форума, а затим кликните на једну од застава, језик не мења.

vBET
23-06-12, 11:31
Хелло.

JA sam preuzimanje vašeg slučaja. Izvini za ovo pitanje. Kao što vidim strana prevode. Molim Vas recite mi da li vam treba više pomoći sa prevod? Ali ako ne postoji drugo pitanje - molimo vas da jedan konac po jedno pitanje. U ovaj konac u deo I da strana nisu prevedeni, ali vidim da su. Tako se i dalje postoji ili ne? :)

vBET
07-07-12, 14:50
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите на ову тему :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1