СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ сервер исправке



vBET
17-06-12, 08:28
Хелло.

Ми смо за време великих промена на серверу (као што креће ВПС и другима). Зато је наша форуму може бити нестабилна и оборе с времена на време.

У овом тренутку неки од радова су на нашој страни хостинг провајдера, тако да нисмо у стању да каже колико дуго ће трајати. Надамо се да ће бити брз. Ипак од провајдера ВПС има неки проблем који га је исправљање, јер последњих неколико дана.

Ми ћемо вас обавестити када ће радови бити учињено.

vBET
17-06-12, 10:25
naš domaćin provajdera rešavati pitanje :)


Проблем је изазвао унутрашње етхернет интерфејсом који је аутоматски почела.
У исто време почиње дхцлиент-сцрипт и преправи ресолв.цонф фајл са нетачних података.
Онемогућити сам аутостарт за овај интерфејс и дхцлиент-скрипта не покреће превише.
ВПС треба правилно радити.

nadamo se da sada naš server će biti stabilna. Žao mi je što za sva pitanja - verujem da za nas je bio najveći bol ;)

ako server će raditi stabilno u narednih nekoliko sati ćemo vratiti se u procesu proizvodnje - mi smo skoro spreman za novo izdanje :)

vBET
18-06-12, 11:08
Здраво. Јуче смо желели да направљених новим издањима вБЕТ4 и вБЕТ3, али изгледа да још увек имамо неких проблема са нашим хостинг провајдера ВПС - У овом тренутку сервера разбије редовно сваких 4 сата (са тачношћу 1 минут), што очигледно значи да је нешто у реду на ВПС нивоу (вероватно ауто бацкуп који не треба да се уради).

u ovom trenutku ćemo održati nova izdanja do server VPS to pitanje biti rešeno. Mi treba stabilan server da vam našu podršku :)

Надам се да ће ускоро бити фиксиран - ми само пошаљите емаил на још једну нашу хостинг провајдера.

izvini za sve nevolje :)

vBET
18-06-12, 19:10
Данас у ноћи Наши ВПС ће бити поново премештена због хостинг провајдера питања. Форум неће бити доступан неко време. Извини за невоље.

vBET
19-06-12, 18:07
posle neke promene od strane osoblja naše VPS server nije srušio se tačno 4 sata posle pokretanje. Mi ćemo posmatrati to narednih dana. Nadajmo se pitanje je prošli :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1