СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ и СМФ 4.2



vBET
05-06-12, 16:53
Едитед:
Већ је потврђено да вБЕТ се добро ради са вБуллетин 4.2


Хелло.

Имајте на уму да вБЕТ није тестиран али са вБуллетин 4.2. Неки од наших клијената нам је указао питања након надоградње на вБуллетин 4.2.
Ми ћемо га проверити и објавити нову верзију вБЕТ побољшани и унапређени вБуллетин 4.2.
Препоручује се да се држите на са ажурирања вБуллетин до новог вБЕТ издање појави.

Хвала

r.dziadusz
06-06-12, 23:56
Хи

Ми смо званично потврдили да вБЕТ ради на вБуллетин 4.2. :)
Питања која наши купци приметили, су изазване конфигурационих грешака.

basketmen
07-06-12, 00:16
момци молим вас пустите АСАП нову верзију, хехе

vBET
10-06-12, 11:06
То је потврђено оно што сада вБЕТ се добро ради са вБуллетин 4.2 - питања су наши клијенти имали, односио се на лоше конфигурације и то је решено тако што поправља конфигурацију.

У овом тренутку смо заказан за резервне копије читавог нашег система. Када ће то бити учињено ми ћемо ажурирати вБуллетин на нашем форуму, такође припрема за пуштање и пуштање на слободу ако нема питања која се појављује.

Надамо се да ће све бити учињено данас.

Jncocontrol
11-06-12, 01:47
Рудник не преводећи мада: хттп://и.имгур.цом/9клвКс.пнг~~В

ОШ. Ја почињем да овај то има неке везе са мојим или хтаццесс вБСЕО инсталација.

vBET
11-06-12, 06:08
Молимо вас да отворите нову тему у решавању проблема или багова одељак за помоћ - ово је секција најаве и питања нијесу расправља овде.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1