СДА

Виев Фулл Версион: Решити Корисници ће бити преусмерени на шпански Превод



Kolbi
14-01-10, 13:06
Поздрав, имам следећи проблем и иако сам корисник из Шпаније, који говори немачки. Зато што жели да изгледа на форуму у немачком, а не шпански (ја сам одлучио да преусмери вБЕТ усерЛангуаге армирана) у контролној има своје подразумевани језик постављен на немачки. Али је и даље је на шпанском и није прослеђен у немачком преводу?

vBET
14-01-10, 13:53
Када је приморана преусмеравање на, онда је направљен пре него што корисник се проверава - то је зато што ради за први захтев - пре него што корисник је пријављени Ми нисмо у могућности да видите језик подразумеваног корисника ако корисник није пријављен још, јер је он понаша као гост тада.

Принудни преусмеравање ради по корисничка подешавања претраживача. Тако да можете да искључите принуђен преусмеравање или питати овом кориснику да мења подешавања прегледача језик. Такође, преусмеравање се одвија тек на почетку - након прве захтев корисника могу да иду где год хоће.

Ово није грешка - то једноставно ради на овај начин.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1