СДА

Виев Фулл Версион: Бесплатно са ограниченом функционалношћу или пробна верзија?



ItsDrew
11-05-12, 21:20
Пре него што купите, морам да се уверите ће то радити иза заштитног зида предузећа. Ми блокира многе преводилачке алатке, јер корисници могу да користе ове алате да би доћи до сајтова који се обично блокирани.

Да ли постоји верзија која има ограничену функционалност, или је имао пробни период да могу да тестирам у мојој КА окружењу? Ако то ради, ја ћу га гурните на мом производном окружењу.

Друго питање, да ли треба дозвола за моју КА окружења, ако сам га ради у производњи, као и?

Хвала

Древ

vBET
13-05-12, 12:18
Имали смо бесплатну верзију текста када у Гоогле и Мицрософт је био слободан. Након што су га платили смо стали подржава бесплатну верзију од плаћене услуге потребно оптимизацију које имамо у плаћене верзије.

Имајте на уму да ваш сервер вБЕТ захтева да имају приступ екстерним преводилачких услуга (Мицрософт и / или Гоогле и / или Апертиум). Сви преводи су од стране ХТТП тако да ваша безбедносна конфигурација мора омогућити једноставно за одлазне ХТТП захтева :)

вБЕТ лиценца је по инсталацији. Ако је потребно да га инсталирате на различитим форумима онда морате различите лиценце. Један по сваком форуму да се ради. Ако сте тестирање окружења које није доступно за аутсајдере онда после нас информише можете инсталирати на вашем вБЕТ тестирање окружења. Наравно потребно је да имате лиценцу на првом месту.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1