СДА

Виев Фулл Версион: Решити Боре да поново инсталирате вБЕТ



hmspain
27-04-12, 22:59
Kada sam omogućiti VBET, glavni VBET opcija strana neće ekran (sve druge opcije stranica ĆE ekran). Takođe, moj forum volja ne due pokazati.

Ја сам трчање вБуллетин 3.8.7 ПЛ2.

JA sam zabrinut da se VBET nazad online. Bio sam primoran da to moj sistem jer je meša sa odreni an konac ekran nekako.

Можда сам само треба да купите услугу инсталације и имају момци гледате ...

hmspain
27-04-12, 23:00
JA SAM potpisao za Google prevodi API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA i ušla u niz znakova kao što se zahteva u VBET opcije.

hmspain
02-05-12, 16:19
Мислио сам да може бити да је "извођење како" Проблем смо имали у прошлости са сопственим плугин за аутентикацију. Сам поново проверио да наш додатак аутентикација је извршење ради 1001 (то је), а Крстарица је 1000 (то је).

Ovo je drugačiji problem; zastave ne, ništa ne prikazuje, vbulletin samo stoji : - ). Možete pitati vbulletin na listu novih službovao i samo pokazuje beli ekran dok vam onemogućavaju VBET.

vBET
05-05-12, 15:52
Здраво. Жао нам је за време одзива - имали смо дуго викенд у Пољској.

Uverite se da ste odlazeći zahteva omogućili u vašem sistemu. vbet koristi spoljni prevod provajdera ako je vaš sistem blokira takvih zahteva onda će sve samo sreca s obzirom da je blokiran.

Možete jednostavno provjeriti to samo koristeći se test fajl. Molimo pogledajte ovde za detaljnije informacije kako da provere: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728
Ако су блокиране - Страна виси онда морате да се обратите свом добављачу услуге хостинга и замолите га да дозволи за одлазне ХТТП захтева.
Молим вас реците да ли је потребно више помоћи :)

hmspain
09-05-12, 20:10
Бинго ... Овде је одговор:

Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
Теста:
Тест грешка: не могу повезати да буде домаћин
Веза Тиме (мс): 21088,4240723

Да ли је ово рекавши имам фиревалл проблем са повезивањем са АПИ-ја Гоогле? Ако је тако, реците ми који портови сервера и шта треба да тражи :-).

hmspain
10-05-12, 16:03
Moj sajt je potrebno ići preko punomoćnika koji je očigledno sprečavanje veza sa googleapis.com. Da li postoji način da se odredi na VBET?

hmspain
10-05-12, 16:12
То не може помоћи, али ако ја користим гооглеапис.пхп код измењену да поставите прокси сервер, добијем следеће:

Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
Резултат теста: {"подаци": {"преводи": [{"транслатедТект": "Здраво", "детецтедСоурцеЛангуаге": "пл"}]}}
Тест грешка:
Веза Тиме (мс): 196,223876953

Да ли ово има икаквог смисла?

Simon Lloyd
14-05-12, 00:40
То не може помоћи, али ако ја користим гооглеапис.пхп код измењену да поставите прокси сервер, добијем следеће:

Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
Резултат теста: {"подаци": {"преводи": [{"транслатедТект": "Здраво", "детецтедСоурцеЛангуаге": "пл"}]}}
Тест грешка:
Веза Тиме (мс): 196,223876953

Да ли ово има икаквог смисла?
To pokazuje da je prevod je ok :)

hmspain
14-05-12, 19:33
To pokazuje da je prevod je ok :)

To je korisno, hvala vam! Sada mi je potrebno da se zašto dodajući; workaround za VBET ne rešava problem moja sreca : - (.

r.dziadusz
14-05-12, 21:10
Хи
Молим вас реците ми да ли вам је потребна даља помоћ у вези са овим питањем

hmspain
18-06-12, 16:54
Управо смо завршили инсталирање вБуллетин 4,2 (упграде са В3). СМФ сама изгледа да ради добро.

Mi je instaliran VBET 4.4.6 .

Гооглетест резултате у:

Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
Теста:
Тест грешка: Није успело повезивање са 2001:4860:800 А :: 5Ф: Мрежа је недоступна
Веза време (мс): 150134,716064

Само празне странице приказују када превод захтева, а одговор је * веома * споро.

Мој тим мрежа мисли све је добро :-). Ако постоји нешто што могу да им дам да укаже на разлог за мој систем не повезује АПИ Гоогле?

hmspain
18-06-12, 18:42
Ako morate da se preko punomoćnika, i moj sistem zahteva punomoćnika postavljanje ... gde u VBET bi SAM niz?

hmspain
18-06-12, 19:00
цурл_сетопт ($ веза, ЦУРЛОПТ_ПРОКСИ 'хттп://проки.мидомаин.цом:нннн/');

додаје вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп и вбентерпросетранслатор_цласс_транслатор.пхп тик изнад сваког ЦУРЛОПТ_УРЛ линији изгледа да уради трик.

hmspain
18-06-12, 22:11
Следећа препрека :-) ... преводилачког заставе не приказују на постове. Ја постед нешто на шпанском ... и као што кажу "Нада". Очекивао сам заставе показујући оригинални језик, превод на енглески, а оригинални текст испод. Стално иде изнова и изнова и изнова поставкама, али ја не могу да схватим неке ствари.

Заставе се сада приказује на врху, а ако кликнете на један, он преводи страницу на том језику ... напредак. Али инсталација још увек није "права" ...

m_jankowski
18-06-12, 22:44
Хи,
Молим вас реците, само да би били сигурни, ако проки проблем је решен.

О Вашем претходном посту - реците шта тачно не ради сада и са оним што могу да Вам помогнем.
Takođe, molimo zapamtite da otvori nove konac za svaku novu pitanje ;)

hmspain
20-06-12, 14:51
MI je potrebna dodatna pomoć na ovom. Od strane dodajući a uvojak punomoćnika, JA sam takođe bio u mogućnosti da dobiju VBET na rad, ali zastave ne pokazuju na individualnim službovao (samo na vrhu gdje sam naznačeno). Ako JA kliknite na jedan od glavnih zastave, prevod.

Последњи пут кад сам добио овај рад, не сећам никакву посебну поставку да се заставе за приказивање у појединим постовима. Ја сам збуњен :-).

hmspain
21-06-12, 17:34
Хи,
Молим вас реците, само да би били сигурни, ако проки проблем је решен.

О Вашем претходном посту - реците шта тачно не ради сада и са оним што могу да Вам помогнем.
Takođe, molimo zapamtite da otvori nove konac za svaku novu pitanje ;)

* JA * JA mislim da su moj punomoćnika pitanje reši. Da li imate drugih korisnika koji prolazi kroz punomoćnika? Šta je to da rade oko tog pitanja? Koliko sam mogao da zaključim, VBET nema opcija da odredi preko punomoćnika.

Мој "решење" може бити узрок других проблема, тако да морам да знам :-).

И гласи:

цурл_сетопт ($ веза, ЦУРЛОПТ_ПРОКСИ 'хттп://фоо.цом:нннн/'); (фоо.цом је мој пуномоћник, а нннн је број порта)

испред сваког ЦУРЛОПТ_УРЛ линије. Није веома елегантно.

---

У овом тренутку превођења из најбољих радова заставе, али врло споро реаговање.

Ја не видим никакву заставе на самим постовима.

vBET
23-06-12, 21:49
Ми никада имао проблем са проки приметио раније. Можда нико да га користите са проки или издавање је специфичан на свој сервер конфигурацији.

Да Велика сте решили проблем. За нове емисије сте већ отворили нову тему и тамо сам већ вам послати одговор. Имајте једно питање за једну нит - ово ће нам омогућити боље управљање питања.

Mi ne znaju za moguće pitanja vaše izmene. Kao što sam napisao ovo je specifična samo za tvoj pomoik. Samo pogledajte kako vbet grčka doprinela šansama i kako prevod provajdera grčka doprinela šansama.

Da li vam je potrebno više pomoći u pitanju? :)

vBET
07-07-12, 14:46
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите на ову тему :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1