СДА

Виев Фулл Версион: Решити Сам поново инсталирати вБЕТ



wowglider.de
09-04-12, 11:14
Здраво, ја само чисто вБЕТ унапред инсталиран и имам једно питање ... Не видим ниједну ставку у / с / и / фр / у вБЕТ госта кешу ... у де-има преко 1ГБ. Када се вБЕТ кеш? ВоВ форум | ВоВ Ферплеј понуђене Форум (хттп://вов.глидер-форум.де/ен/)

r.dziadusz
10-04-12, 22:47
Вбет гост кеш се користи када гост посетио сајтове у циљу стварања додатне нема превод. Вероватно не одјавите корисник посетио ваш сајт преведену на / ср / фр ...
Можете да укључите еасли искључите кеш меморију

wowglider.de
11-04-12, 21:28
Ах, ок то не се креира када се посети као регистровани корисник? ...

Едит: То још увек не ради. Ја цхмоед ветра са 777 (сви дирс после вбет_гуестцацхе). Али то не ствара никакве ХТМЛ датотека. У / ен / или / фр /

Ја омогућен у кешу госта "Фулл Користите кеш датотеке за инвалидитетом" -> Да "Гости Време Кеа да живимо" -> 21600

Гости Цацхе детаљно & Гуестс Цацхе детаљима - следећи део
немачки, енглески и француски



Свака опција и форготт?

r.dziadusz
12-04-12, 17:21
Ниси пропустио ништа, али, да ли сте покушали да користите други прегледач - ако сте користили претраживача на којима сте претходно пријављени на вб, могуће је да су колачићи складиште.
Ја могу да провере да на месту ако вас АМ фтп приступ и админцп детаљи

wowglider.de
14-04-12, 11:22
И донт мислим да ниједан пописивач од преко 5 дана покуша да се попише нови УРЛ.

ЕДИТ:
Хвала, сада ради, након:

r.dziadusz
14-04-12, 16:42
Као што ради добро, ја ћу обележити овај тхреад као решен ако још увек има било каквих питања молимо пао слободно питајте

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1