СДА

Виев Фулл Версион: Решити Празне Поруке



DirtRider
09-04-12, 09:41
Мислим да када немам преводилачке провајдере доступне сам само добити празан пост од члана користећи га. То је када имам "Прикажи оригинални текст за корисника" утврди да не покаже: цонфусед:

r.dziadusz
10-04-12, 22:41
Ја ћу га проверити. Такође, молимо Вас реците ми да ли "Прикажи оригинални текст за корисника" укључено ће бланко порука појављује?
Такође имајте на уму да то може бити погрешно, али цоусед провајдер тајна / ИД / АПИ кеи

DirtRider
11-04-12, 05:37
Па ако имам Прикажи оригинал текст за корисника сету на то онда да ће показати оригинални текст. Ствар је онда имати пост у теми која није на енглеском језику и то бива игнорисана. АПИ тастери изгледа да раде када су преводилачких услуга су на располагању.

DirtRider
11-04-12, 07:11
Ок не брините о томе више са текућим проблемима Имам са овом модификацијом сада сам га брише, оно што васт новца ова Испоставило се да је: (

vBET
11-04-12, 15:22
Као што сте добили у одговору у овом тхреад - Наше особље проверава питање.

r.dziadusz
11-04-12, 15:47
Не могу да репродукују овај проблем на мојој пробној форуму. Молим вас покажи ми урл са примером где је "празна" порука, и ако приступ сте ме пошаље још воркиг бих да проверите на месту

DirtRider
11-04-12, 18:54
Извини ја не могу јер сам уклонио ову мод из мог сајта сада као што нам је даје превише питања.

1. Празна порука када текста провајдер није био доступан (Подешавање да се не покаже оригинал текст)
2. Пост на другим језицима поред подразумевано када текста провајдер није био доступан (прикажи оригинал Подешавања текст) Ово је изазвало збуњеност, као на енглеском чланови нису могли да схвате поруку и да ће их игнорисати.
3. Форум успоравања доле десно када текста провајдер није био доступан, форум чланова жалили да то није била прихватљива на овим спорим брзинама.

r.dziadusz
12-04-12, 17:14
Као што сам рекао не могу да репродукују овај проблем па ако не вБЕТ је инсталиран и зато не можете да ми покажете ову грешку у "акција" је немогуће за мене да проверите шта је пошло наопако.
Дозволите ми да га проверите на вашем ФТП-а.

m_jankowski
19-06-12, 21:23
Без одговора па ми је потребно да затворите овај тхреад. Ако имате још питања у вези са овим нит ћу га отворите други пут Молимо вас да напишете нови.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1