СДА

Виев Фулл Версион: Решити Превод УРЛ адресе ...



jaryx
08-01-10, 08:02
Опет, чудне ствари ми се деси у гоогле. Раније у командној сајт: ... Имао сам 150.000 резултата, а сада одједном 24.600. И тако ја сумњам да је то преводилац мора, нарочито, преведени УРЛс. Ја заснивате своје сумње да су заставе скривени линкове на темама, али не у облику они су, као што сам о ... / нацртате-фудбал-ПЕС-2010-ПК-23209.хтмл линк под заставом означава : ... / ен/.../лосование-лиг-пес-2010-пц-23209.хтмл и то заиста долази на другу адресу: ... / ен/.../рандом-лиг-пес-2010 -ПЦ-23209.хтмл Насумично прегледате резултате на Гоогле-у и буквално не постоји тема на форуму у другом језику. Постоје форуми, ознаке, страница вбцмпс, али свака тема. Нормално трагедија. Можеш ли ми донети у ово - можда - погрешан образложење? или Да ли је могуће да онемогућите УРЛ адресу превод, или - што би било много боље - начин да се каже да су заставе биле исте адресе које су након страница учита.

vBET
08-01-10, 12:22
Хелло. Такви скокови се дешавају у индексирање на Гоогле - нарочито када је Гоогле мења алгоритам, или освежите своје индексе. Често се брзо врати преостали индекса. Пошаљи линк, нема никакве везе са тим јер када почнете да не није превео везу, а завршава се преведени вБЕТ ради 301 преусмеравање који јасно каже да сајт је трајно преусмерени. Поред тога, таква скретања је само када промените превод, који се већ налази навој (везе нису преведене на све језике за обављање разлога). Ако промените превод на форуму поглед, линкови су већ преведени. Међутим, сада стварно може да буде један од разлога због којих Гоогле може да не воле индексирање страница преведена - ако користите вБуллетин и показало канонски линк узрок. Са овим конфигурације вБуллетин додати заглавље везу рекавши да је прави адреса је адреса без додатка језика. А ако сте га укључили, Гоогле ће третирати ове странице превести као нешто што би требало да буде на другој адреси - адреса која је већ индексиран директно тамо. Проблем са канонским линком који сте додали би вБуллетин већ пријављених и решени - биће укључени у вБЕТ 3.3.0:) До тада, можете да онемогућите вБуллетин канонски везу, или само чекати:) То потврђује тезу да вБуллетин не додаје на изабрани канонски ознаке УРЛ - зато што су индексирани.

jaryx
08-01-10, 13:09
Хвала, али некако овај одговор ме не задовољава. Ја користим вБСЕО, али имао сам и ја одох Цаноницал УРЛ адресе, али преведене странице су индексиране на трагичан начин, да не кажем да они нису индексиране уопште. Након 1,5 м-ца рад вБЕТ 3,2 и 1/2 године да вБЕТ 2.к упита "сите: хттп://..../ен/" Гоогле даје резултате: Резултати 1 - 10 од око 114! "Сајт: хттп://..../зх-ЦН/" Гоогле даје резултате: Резултати 1 - 10 од око 158! од којих су две трећине део вбцмпс ... и појави дан на форуму ~ 50 нових тема. Мислим да не би требало да раде вБЕТ, јер када таква акција "добили више саобраћаја, кориснике и приходе од АдСенсе!" Можете да се крећете између бајки.

vBET
09-01-10, 05:50
Додатни саобраћај није само бајка стварност. Погледајте овде: вБуллетин.орг Форум - Виев Сингле Пост - ББ предузећа преводилац (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховпост.пхп?п=1890731&постцоунт=623) И такође овде: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/48-186-000-new-pages-indexed-google-only-one-translation.html вБЕТ неће индексирати странице. Нема софтвера на форуму неће индексирати странице. Стране у индексу ради само да су ван ваше инфраструктуре. Роботи могу да дају савете попрзес ситемап.кмл, роботс.ткт, 301 преусмеравања или канонску везу. Како сам разумео канонску везу са вама, а ви били ван. Унесите УРЛ за форум и садржаја роботс.ткт

jaryx
11-01-10, 20:22
Додатни саобраћај није само бајка стварност. Погледајте овде: вБуллетин.орг Форум - Виев Сингле Пост - ББ предузећа преводилац (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховпост.пхп?п=1890731&постцоунт=623) И такође овде: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/48-186-000-new-pages-indexed-google-only-one-translation.html вБЕТ неће индексирати странице. Нема софтвера на форуму неће индексирати странице. Стране у индексу ради само да су ван ваше инфраструктуре. Роботи могу да дају савете попрзес ситемап.кмл, роботс.ткт, 301 преусмеравања или канонску везу. Како сам разумео канонску везу са вама, а ви били ван. Унесите УРЛ за форум и садржаја роботс.ткт
Хвала вам што сте - као и обично кратак - одговор, питао сам за савет о томе шта мој проблем ... : Д Срећом, више не носе са овим проблемом. Решен. ПС. Сајт адреса би вероватно требало да знате, ако само због чињенице да лиценцу и адресу стране додељује се мој надимак на овом форуму;)

vBET
11-01-10, 21:06
Хелло. Моја намера никада није лаконско администрације информације. Ако је тако, добили помиловање. Намера администрације је јасна и транспарентна информација. Пигментације да прикрију неке истој изјави. У ствари - наш систем је поруку на форуму адресу повезану са лиценцом. Загладне тамо следећи пут:) Драго ми је што сте пронашли решење - ако можете да га поделите са другима, да ли још неко има сличан проблем?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1