СДА

Виев Фулл Версион: Решити Валидација



Michael
06-01-10, 23:40
Када ће заставе потврди? Тхерес ствари као што су <центер> и све врсте тамо који би могли да се ради другачије. Су инвалиди сам вбет до грешке при провери ваљаности су исправљене.

Тхерес крају ознаке за <тр> који Донт затвори и облика крају тага је превише изостављено. Имају фиксне сам неколико грешака себе али не могу поправити остало са њом се у оквиру ПХП-а. Молим вас можете добити га потврдити у најкраћем могућем року како бих могао да га поново омогућити.

Валидација је веома важно за неке и за СЕО.

Хвала!

vBET
07-01-10, 17:17
Сматрамо да је урадио:)

Још увек немамо датум издавања за вБЕТ 3.3.0 па ако те грешке при провери ваљаности су безопасне (и) можда може чекати мод омогућено.
Реците нам који су то делови нисте још увек поступа - ми ћемо вам дати брза решења за сада:)

Michael
07-01-10, 17:49
Ја ћу поново омогућите и да их послали:)

Michael
08-01-10, 18:08
Проверите овде:

[Неважећи] назнаке Валидација хттп://ввв.теенфорумз.цом/ - В3Ц Маркуп Валидатор

vBET
09-01-10, 21:42
Надам се да ће бити у реду ако се има изгледа ближе после викенда:)

Michael
10-01-10, 12:38
Нема проблема све док се који може да се поправи: Д

vBET
11-01-10, 20:52
Јер се померио планове и вБЕТ 3.3.0 ће бити објављен ове недеље - само ће укључивати исправки у вБЕТ 3.3.0:) Ако желите да нас приметити било одређено место да се исправи слободно:)

Ми ћемо проверити региструјте страницу и главну страницу (различити код генерише постоји заставе табелу).

vBET
14-01-10, 14:58
Исправи - ће бити укључени у вБЕТ 3.3.0:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1