СДА

Виев Фулл Версион: Решити Гоогле АПИ в2 нису означени као доступан иако је



tavenger5
15-02-12, 20:58
како наслов каже. "Користи Гоогле САМО" подешен на не

tavenger5
15-02-12, 21:26
Треба напоменути да ниједан други провајдери су доступни у овом тренутку, јер претпостављам да дневни максимум је достигнут. Гоогле је на располагању, али није била означена као таква.

r.dziadusz
16-02-12, 19:56
Молимо покрените тестове за Гоогле. Ти га у:
вБЕТ преузете датотеке -> урадити-не-уплоад -> тоолс -> гооглеапив2тест.пхп
Ставите га у вас фолдер форуму корена и покажи ми резултате

tavenger5
16-02-12, 20:02
Полазећи превод тест за Гоогле АПИ в2
Резултат тестирања: {"грешка": {"грешке": [{"домаин": "усагеЛимитс", "разлог": "аццессНотЦонфигуред", "порука": "Приступ Није конфигурисано"}], "цоде": 403, " Порука ":" Приступ Није конфигурисано "}}
Тест грешка:
Веза време (мс): 502,209960938


Што је чудно, јер ја нисам променио поставке у Гоогле АПИ конзоли

r.dziadusz
17-02-12, 22:09
Прво:
Да ваш превод Гоогле АПИ В2 радили пре грешке аццуред, или није упалило од поцетка?
Ако се користи за рад, ми ћемо морати да се обратите Гоогле услугу ако не, молим вас прво проверите:

-Да ли је наплата омогућен преко АПИ конзолу
-Ако сте исправно конфигурисан вБЕТ

Такође сам пронашао још могуће решење:


то је да сам ван и преводилац АПИ услуге само

Можете да покушате да га искључите и

tavenger5
17-02-12, 23:07
- Гоогле транслате в2 АПИ радила у реду пре мог последњег надоградње на најновију верзију
- Обрачун је омогућено
- АПИ кључ и све утакмице у вБЕТ, нема другу опцију осим да користите Гоогле само су промењене
- Ја сам покушао да окрене АПИ и искључивање

r.dziadusz
21-02-12, 00:06
Па ок, ја ћу писати Гоогле у ваше име, или желите да га уради по свом?

tavenger5
21-02-12, 19:56
Ако бисте могли да урадите, то би било сјајно. Дозволите ми да знам да ли вам је потребна било коју другу информацију.

r.dziadusz
22-02-12, 00:01
Пошта сендед чекају одговор

tavenger5
22-02-12, 03:30
Претходно сам написао поруку на Гоогле групи и изгледа као да неко из Гоогле-а је фиксна. Проблем решен!

r.dziadusz
22-02-12, 20:22
Срећан да вам помогне :)

yuriygorlov
19-09-12, 03:18
Имам тај проблем превише :-( ((Покретање Превод тест за Гоогле АПИ В2 тест резултат: {"грешка": {"грешке": [{"домаин": "усагеЛимитс", "разлог": "аццессНотЦонфигуред", "порука ":" Приступ Није конфигурисано "}]," цоде ": 403," мессаге ":" Приступ Није конфигурисано "}} Тест грешку: Повезивање време (мс): 77,92724609375

Marcin Kalak
19-09-12, 10:31
Да ли имате исправно подешен вБЕТ? Да ли сте проверили Гоогле АПИ-конзолу?

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите овде.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1