СДА

Виев Фулл Версион: Нови начин превода



r.dziadusz
06-02-12, 21:34
Хи,
Тренутно смо примену новог начина превода!

То ће бити могуће да измените ручно преводе - од корисника, што значи бољи квалитет превода, мање количине преведеног текста, а самим тим и плаћа мање новца за превођење или чак смање таксе у потпуности!

Jncocontrol
08-02-12, 06:10
авесомесаусе.

basketmen
27-03-12, 13:59
Исто као што је горе ^, супер :)

молимо Вас да отпустите га АСАП да све земље, донт предуго, највише идеално време мислим неколико дана поново, јер Мицрософт Транслате бесплатан АПИ није доступна опет од марта 2012, или раније, када је Гоогле Транслате В.1 бесплатно није доступан поново, његов најбољи моменат мислим, али неколико дана опет није лоше, ово Мод ће и даље бити жив и развија, докле може све наше посетиоце и зараду

само лева аутоматски слободно преводилац тренутно можда само апертиум? додајући нову бесплатну провајдер ће бити велики превише, како о иахоо / алтависта преводилац (хттп://бабелфисх.иахоо.цом), може да се користи?





бтв имам савете за упутстава преводе, мислим да сам већ пишем ово раније, али ја ћу опет рећи:
По измените преводе ручно, своје не значи увек вам је потребно ручно 100%, можете га направити полу ручно,
и даље можете да користите Гоогле Транслате, само треба још мало посла
само копирате налепите садржај који желите да преведете, да транслате.гоогле.цом и преведен резултат копирани назад у базу података, ручно, уређивати и фиксна мало да можете наравно
урађено, већ креирали неке нове преведене странице, можете унајмио неке људе из друге земље да то уради да за јефтин

basketmen
24-04-12, 16:24
Здраво момци, да ли постоји процена времена када ће ова нова верзија са ручним превод објављен?

jonathan2340
07-05-12, 09:58
стварно супер. Ја само желим да кажем хвала за ово.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1