СДА

Виев Фулл Версион: Пре обнављања моје дозволе ја бих мало одговора.



mario06
23-12-11, 07:49
Да ли су нове вБет исправке изворно (оут оф тхе бок) подршка вБулетин 3.6.12 или мора један од тимова за подршку члановима или да претпоставимо да модифитсиране нешто да добије да ради?
Поздрав

r.dziadusz
23-12-11, 12:58
вБЕТ подржава најновије вбуллетин издања. Наш производ је компатибилан са свим вБуллетин премијере, али постоји могућност да се неки додатни интеграција ће бити потребна приликом надоградње вБуллетин неким старијим верзијама

mario06
23-12-11, 13:28
Могу ли да уциним сама? Да ли постоји за употребу?

mario06
25-12-11, 10:34
А како се уплаћену апи2, Мицрософт итд рад? Да ли је све само објашњења?

r.dziadusz
27-12-11, 15:02
Могу ли да уциним сама? Да ли постоји за употребу?
Највероватније нећете морати ништа на свим :) - али ја не могу да вам обезбеде тога. Међутим, ако се нека грешка појави ми ћемо вам помоћи и водити вас :)


А како се уплаћену апи2, Мицрософт итд рад? Да ли је све само објашњења?
Ви само морати да преместите (отворено ново) рачун у Мицрост Азуре Сервер - такође можете да се пријавите са вама стари МСН ИД и регистровати нови за Мицрософт апликацији претплатити Транслатион АПИ +

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1