СДА

Виев Фулл Версион: Решити вбет неће вратити на енглески за госте коришћења подножје заставе



Michael
24-12-09, 21:54
вбет неће вратити на енглески користећи подножје заставе:

Теен Форум>> Теен Помоћ | Тинејџери Савети и подршка | Теен Ћаскање <<(хттп://ввв.теенфорумз.цом/)

vBET
25-12-09, 18:28
Ја то видим. Такође видим да то ради после неког кратког времена - реците ми шта је ваша вредност за Админ ЦП -> вБЕТ -> Остало -> Језик колачић времена да се живи?

Michael
25-12-09, 18:29
То је на подразумевани која је постављена на 10.

vBET
25-12-09, 18:32
Подразумевано је 1.. Молим вас поставите га назад на 1 и реците резултат.

Michael
25-12-09, 18:34
Перфецт! Хвала. Мора да сам га променио и заборавио га. Ја окупљају ово подешавање значи вбет колачић за праћење умре након 1 минуте неактивности у праву?

vBET
25-12-09, 18:50
То је у секунди и то је праћење превода, чак и када Редирекција деси. Ми ћемо га истражити у сваком случају, пошто не постоји посебан скрипт укључен која би требало да признају да је то заиста била људска није преусмеравање. Али драго да имате решење у овом тренутку:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1