СДА

Виев Фулл Версион: Решити Бета Наслов теме превод питању



Simon Lloyd
18-10-11, 19:34
Hi, Im' koristeći beta i da threa naslova ne čini se da transalting svuda pogledati ovde kod ruci forum (http://www.thecodecage.com/forumz/search.php?searchid=52276) (vbet osoblja su login detalje) naslov prikazan kao "redondeo al restar" nit se ovde Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) i u stvarnim konac je naslov preveden je u odreni an konac forum je prevedena ali kada sam prima nit kasnije nije preveden je??? Sam cache memorije ist isključen (prema toyour podešavanja). JA SAM primetio da sam cache memorije i upotrebe ne čini se da se sve veći od sam cache memorije čišćenje.

Може ли неко помоћи?, Већ сам потрошио $ 200 користећи Гоогле АПИ В2 и желим да се обезбеди и задржи СВА преведене резултате.

vBET
18-10-11, 20:09
Здраво. Када сам угар твој први линк видим:

Нажалост - не одговара. Покушајте неке различита термина.
Молимо вас да наведете пример који можемо да провери - Реците шта треба критеријум претраге да се користи.

Имајте на уму да искључивање кеш чишћење не окрећи кеша употребе. Уверите се да сте укључили кеш за све језике.

Ако је то провера као гост онда може бити изазван Гост Цацхе (преведена је у току претреса, али је гост кеш и даље је верзија генерише када провајдер није био доступан).

r.dziadusz
18-10-11, 20:13
Хи
Прво реците да ли користите све АПИ, односно ако дођете своје границе у свим преводилачким услуга, подаци ће остати непреведена док превод ће бити доступан опет.
Молимо Вас да проверите свој ТТЛ за кеш, ако не користите Гоогле АПИ в1 можете чак и да га искључите (0 = дисабле)! Дакле, кеш неће бити избрисани

admincp - > vbet Cache memorije - > baza podataka Cache memorije - > Cache memorije na Live (TTL)
osim toga ne vidim da tvoj prevod nije rad na svim, molimo vas da proverite da li vaš ograničenja od strane onih koji koriste testovi http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html#post1728
i da se osigura da ako imate postavite sve potrebne datoteke (i to slanje jednom folderu)
У међувремену ћу покушати да се репродукује са "диссапераинг" преводима

Simon Lloyd
18-10-11, 20:39
tip je firts link je istekao kao da je za "novih radnih mjesta članova" ali drugi nije, Majkl imate administrativne internet (seti se i premijer' vam) mogla bi da proverite podešavanja za vbet? Siguran sam da su tačne.

@R.dziadusz sam koriste Google API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA V2 ali Micheal mogu da provere podešavanja tako dobijem najbolje od svih svetova. Posjetio sam taj konac i to je prevedena na engleski jezik od Španije, kada sam ponovo razmotreno nije preveden, sigurno ako je prevedena jednom za mene onda uvek treba prevesti? Mislim da su sve datoteke postavljenih fajlova, ponovo Majkl je ftp pristup i može provjeriti :)

vBET
19-10-11, 16:18
Hi. Samo sam je da Vaš administrativne CP da proverite vbet konfiguracije kao što ste ga postavili, ali u obzir stvorili ste vaše nije dovoljno privilegije. JA sam nije u mogućnosti da vidi vbet opcije samo vidi vbet menija.

О 2. линк - који превод би требало да користим да видим проблем? Такође, морам Админ ЦП приступ, тако да ће моћи да провери да ли преводилачких услуга су на располагању када ћу да проверим.

Simon Lloyd
19-10-11, 19:48
Michael, žao što dozvole :) su postavljene sada! Ovaj konac krugu da stavite / Redondeo al restar (http://www.thecodecage.com/forumz/microsoft-excel-miscellaneous/211614-redondeo-al-restar.html) je prevedena na engleski jezik od Španije za mene ali kada sam revisted to nit je u španski prevod prošli? - Tako da pretpostavljam provjeriti to vanjska strana na engleskom ;)

vBET
20-10-11, 12:30
Ја идем тамо сада. Извини за кашњење - Јуче смо имали ново издање.

Simon Lloyd
20-10-11, 12:40
не брини Мајкл, знам да си заузет!

vBET
20-10-11, 12:48
Здраво, ја сам га само проверени и то је у реду. То је оно што сам урадио.
1. Отишао сам на страницу са питањем и направио сигуран да знам шта ми говоримо о (заправо шпански није преведено)
2. Отишао сам у Админ ЦП и проверите подешавања (Укључио сам кеш за све табеле - имали сте неки инвалиди)
3. Тамо сам проверио оператери доступност - све је онемогућена у овом тренутку
4. Ја омогућен Мицрософт Превод АПИ надајући се да граница је поново доступна
5. Ја освежили страницу и видела да преводи раде - Шпански је преведен
6. Онемогућено Мицрософт сам ручно да будем сигуран да је други превод захтев неће бити послати
7. Ја освежили страницу и видео сам да су преводи увек на располагању што значи да они који су морали да буду узети из кеша (сви провајдери је онемогућен)

Тако је у реду сада. Ја не знам шта се тачно десило раније. Можда пост је изменио (нови текст = нев превод) - Не могу да кажем да видим да је изменио вама (додат аутоматски превод) тако да не знам не Шпански тест био је такође изменио.
Други сценарио је да би то могло да буде само делимично преведени - тако неколико линија је преведен, а затим граница је постигнут. У том случају није отишао у кешу (иначе кеш ће бити сломљен, јер је само део је преведен). Дакле, када сте поново дошли сте већ достигли границу и нема делимично преведени резултати кеширају.
У сваком случају, ако вам се понови јавите нам и не мењају се тамо ништа - можда ћемо добили још један траг.

Можете да уклоните ручно текста - није потребно више.
Такође - молимо Вас да ажурирате на последњем издању - то је оптимизована за ред провајдери (они ће бити на располагању више) и кешира резултате за РСС превода.

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

Simon Lloyd
20-10-11, 14:27
Мајкл, хвала за проверу и анализу, и онемогућио неке језике као ја нисам желео да постигне своје границе (плаћени слободне) сувише брзо за језике који сам одлучио донети мало саобраћаја.

JA će upgrade na najnovije večeras kada sam kod kuće, možete da obeleži ovaj konac reši kao ja ne treba dodatno pomoći u ovom trenutku sa ovim :)

vBET
20-10-11, 20:18
Velika. Vbet uživajte! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1