СДА

Виев Фулл Версион: Решити Подршка Под Цирцунстанцес То Све Остало Пратите



techanalyst
12-10-11, 22:14
Болестан прихвати подршку све док:

1). Нема кода промене или модификације треће стране додатака или се вбуллетин
2). Нема онемогућавање додатака

Вбуллетин, вБуллетин и ДрагонБите имати Бога права на мојим форумима, а не на неки од горе

vBET
12-10-11, 22:16
Већ сте рекли - да. Биће нам драго да вам помогне :)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Без навођења било који код промена или опција се мења у сваком Тер ради плугин

vBET
13-10-11, 00:28
Без навођења било који код промена или опција се мења у сваком Тер ради плугин

Саксији! Ми смо већ писао неколико пута. И само уклоњен овде свој последњи пост - молим вас, немојте понављати своје поруке изнова и изнова - сматра се спам и биће уклоњена. Нема смисла да се окрену у круг.

Дакле, већ је више пута потврдио да смо направили нема кода или опција се мења у трчање и друге додатке. Такође ћемо ДИССАБЛЕ НИШТА. Баш као што сте желели.

Зато молим те престати да изговоре и пусти нас у - ја заиста сумњам да је проблем заиста постоји, нити желите да вБЕТ функционалан на форуму. Ово је написано, без икакве намере да се лични напад - Ја само желим да вам кажем да у мом утиску то изгледа као да нас не желе тамо (а знамо да омогућава подршку особа на форуму - да га сами написали - такође би могао увек постављен привремени приступ или Тест форум са корисницима дате уклоњене ако постоји нешто пресудно, али то није - написали сте да је подршка за различите модова има приступ вашем форуму). Дакле, у стварном ситости лично Лутам шта је разлог таквог понашања? И као могућности мислим да то питање могло бити горе (не стварно постоји) само да имају разлога да врисне за рефундацију. Нема лични напад - заиста врисну јер коришћење горњег случајеве и заиста већ написао неколико лажне изјаве ја треба да га узме у обзир да смо разговарали овде не постојећи проблем сачињен за присиљавање рефундацију. Ја не кажем да то урадите - Ја само желим ставити вашу пажњу како то може да изгледа и да вас замолим да нам покажете да заиста постоји проблем и наравно омогућавају нам да вам помогне у случају да имате проблем са нестају квоте за одговор.

Дакле, још једном - нећемо промените друге плугинс конфигурацију ни код нити онемогућити било шта. Дакле, нема више изговора - само реците да радимо на питању да ли заиста постоји. Ја не кажем да није, ја само кажем да имају оправдане сумње о томе. Ја само желим да знаш да имам разлога да сумњам у то. И имајте на уму да ћу бити срећан да вам помогне и да вБЕТ ради исправно на вашем форуму, само ако то желе и за то дозвољавају.

Ја је 1:30 ноћу у нашој земљи - па ћемо тамо ићи касније.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Заправо ја желим то ради, Им заправо лов на другим преводилачким додатака. Стварно сам желео да овај рад, али знам сигурно да ако добијате приступ Балканац промена опције у вБуллетин или вБуллетин, што је оно што не желите. Дакле, ваш плугин не ради као што сам очекивао, тај врло фер претпоставку, не функционише као "овај купац" би желео. Ја доста воде, ПхотоПост Про, ВБТубе итд, све купили и бренд бесплатно, све змај бајт, Бенцхмарк, вБуллетин итд итд, не једном да ли сам тражио повраћај зашто? Зато што су "Радила сам као очекивало"

Назвао си ме аутору? Можда желим да вас питам још 9 плугин провајдера и људи раде теми рад, Иве никада једном морао да затражи повраћај новца, нити је ико од њих ме зову преварант

Ја сам с обзиром на то док ме је назвао аутору, поново вређа обичај и од њих очекујемо да раде са вама?

Им нот окривљујући софтвера, Им само наводећи свој софтвер није одговарао мом форуму, ја ћу наћи другу превода плугин који не захтева, и то болестан само Сматрамо да је ово $ 200 + лекција

techanalyst
13-10-11, 01:00
Заправо уместо повраћаја ставити линк или приметите горе наводећи потребне измене пре куповине, ид а знам да је мој 200 + лекција помогла некога оут

Или

Болестан задржи дозволу, а не користите софтвер док "ја купац" Знам тхатс ИТС у бољем стању за коришћење? А за то време сам га поседујете и не користити га нећете почети рачунати 365 дана ажурирања док не почнете да га користите

vBET
14-10-11, 23:06
Заправо уместо повраћаја ставити линк или приметите горе наводећи потребне измене пре куповине, ид а знам да је мој 200 + лекција помогла некога оут

Или

Болестан задржи дозволу, а не користите софтвер док "ја купац" Знам тхатс ИТС у бољем стању за коришћење? А за то време сам га поседујете и не користити га нећете почети рачунати 365 дана ажурирања док не почнете да га користите

Без промена у коду морају уопште да раде са вБЕТ вБуллетин.

vBET
14-10-11, 23:08
... Стварно сам желео да овај рад, али знам сигурно да ако добијате приступ Балканац промена опције у вБуллетин или вБуллетин, што је оно што не желите. Дакле, ваш плугин не ради као што бих ја очекујем ...

То је само изговор више него апсурдно - знате будућност ... Да ли такође знате бројеве за лутрију? ...

Уверио си неколико пута да конфигурација нема других додатака нити вБуллетин ће бити промењена. Ово је само још један изговор. Без обзира да пишете да желите то функционална, када оно што радите је против својих речи. Ако желите да вБЕТ ради на вашем форуму да би дозволио да ти помогнем. Али, то није могуће да се помогне када проблем се састоји само да натера повраћај - шта би савршено оправдање цео свој понашање у случају ако је то превара. У овом тренутку ово питање се сматра могуће преваре и затворен пошто никаква помоћ потребна.

Ми смо ту да вам помогну са вашим питањем да ли стварно постоји :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations