СДА

Виев Фулл Версион: Решити Празан преводе.



Taurus
01-10-11, 01:00
Из неког разлога, од јуче сам те Рандом Постс који су само празне изнутра преведена кодова. Погледајте овде:



Ако измене поруку, оригинални језик је ту ипак.

Хвала.

samm1129
01-10-11, 02:42
изгледа као и свако доживљава исто питање:

r.dziadusz
01-10-11, 09:54
Тоурус какав АПИ користите, у другим пост, видео сам да тест Гоогле ради добро, па се може цоусед од стране других проблема, али прво да пажљиво прочитате ову тему: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4 -генерал-дисцуссионс/408-вбет-перформанце.хтмл, и молимо Вас да мисле о омогућавању МС АПИ-ја превод, ако га нисте урадили још

Taurus
05-10-11, 01:50
Ја сам још увек користите бесплатну гоогле АПИ. Никад нисам имао никаквих проблема као раније.

r.dziadusz
05-10-11, 11:44
Да, али сада када Бесплатно Гоогле АПИ треба да буде затворена, нове, више строги, ограничења су постављена прочитајте овај чланак о постизању свој лимит хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост10412, молим вас покренути овде тест (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост1728) једном опет стављају резултате



Такође сте само пред проблемом, промена конфигурације, инсталирају нови модул или надоградите било који софтвер?

Taurus
16-10-11, 04:08
Ја сам с времена на време добијају ову поруку од Гоогле-а:


Полазећи превод теста
Резултат тестирања: {"респонсеДата": нулл, "респонсеДетаилс": "Међу ухапшенима Услови коришћења услуге злоупотребе Молим погледајте хттп://цоде.гоогле.цом/апис/еррорс.", "РеспонсеСтатус": 403}
Тест грешка:
Веза време (мс): 598,891845703

Након консултација са њима, то је због лимита они сада примењују на слободном АПИ. Па, где да идем да се пријавим за плаћени верзију? И шта још треба да урадим да се то ради?

Taurus
16-10-11, 04:44
Након преласка на Мицрософт АПИ сам ово, после само 5 минута користећи их!


Полазећи превод теста МС
Резултат тестирања: и »¿" ТранслатеАпиЕкцептион: аппИд је преко квоте: ИД = 3643.В2_Јсон.Транслате.20ФА7Е63 "
Тест грешка:
Веза време (мс): 7,14526367188

r.dziadusz
17-10-11, 07:30
Прво:
У наш најновији Добили смо реализовали аутоматско превођење промене!
Ако сте постизања што ограничава тако брзо, уверите се да ваш кеш су укључени:

админЦП -> вБЕТ Цацхе -> Датабасе Цацхе -> Употреба података цацхе: О

Taurus
17-10-11, 08:12
Кеш је одувек био укључен. Ово је сада велики катастрофа на мом форуму. Зато и Гоогле и Мицрософт имплементира границе, мој форум је потпуно неупотребљив у одређеним тренуцима. Ако ви не долазе до решења за ово, вБЕТ ће бити застарела.

r.dziadusz
17-10-11, 09:17
Ми смо већ схватили решења, погледајте наш најновији пуштен.
Нови вБЕТ ће променити преводе аутоматски, а чак и ако дођете своје границе, она неће приказати празне странице - само унтранслатед.
Такође имајте на уму да не можете променити границе превод, који су постављени од стране преводилачке провајдера. Сваки дан смо у потрази за новим бесплатним АПИ превода

Taurus
17-10-11, 12:16
Да добро, ја чекам најновије издање. Као по Мицхал смо да чекамо. Тако сам се заиста надам да ће бити ускоро, јер ја губи све више и више чланова сваки дан.

vBET
17-10-11, 12:47
Такође, имајте на уму да је у Гоогле Транслатион АПИ В2 можете да подесите ваше границе себе. Баш као Радек написао - Најновији вБЕТ верзија има решење за блокирани АПИ стране провајдера - ми се пребацили на други и ако су сви рокови су стигли затим вештачка преводилац показује оригинални текст. Претпостављамо да се ослободи јуче нову верзију, али због проблема са интернета је репрограмиран (знам да је тривијално, али је викенд, на путу и целофанску интернета не раде као требало да). Ове недеље ћемо објавити још једну верзију која исправља проблем са обележавање услуга као недоступан сувише често. Последња верзија марака као није доступна када је било грешка потиче из превода провајдера. Ово није потребно - ми смо открили да је Мицрософт Превод АПИ шаље другачије комуницира за питања као што су "сервер превише заузет", "тимеоут". За такве грешке не морамо узети у обзир да су границе до којих се долази. Дакле, следећи издање ће га поправити и размислите превод провајдер недоступан само за посебне поруке које јасно каже да се достигне ограничење.

Одговарајући сте питање о плаћеном Гоогле Транслатион АПИ в2. Молим те, само иди на Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод провајдери и да ће тамо наћи опис како да започнете са Гоогле Транслатион АПИ В2 (постоји линк и објашњење како да се АПИ кључ). Имајте на уму да се плаћа в2 тако да можете да размислите да проверите лимите, можда уклониле неке језике, и игнорисати неке странице да би се јефтиније. Цене су контролисане од стране Гоогле, тако да не можемо да променимо.

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

Taurus
19-10-11, 00:56
Ја се само надам да ћу моћи да користе нову верзију са слободно АПИ! Ја немам проблем са одласком на плаћено, али гоогле је потребна кредитна картица за то, а ја живим и радим у Кини, и они не прихватају било какву кинеску кредитну картицу за плаћање. Тако сам пијан. Покушао сам да сазнам о Мицрософт плаћа АПИ, али није могао да сазнам где да се пријаве за то.

vBET
19-10-11, 21:15
Наредне издања ће и даље подржавати Гоогле Транслатион АПИ в1 (колико постоји) и бесплатан Мицрософт Превод АПИ (колико постоји).
Ако имате питања у вези са исплатама за Мицрософт Превод АПИ питајте овде: мтцонт@мицрософт.цом

Према информацијама које смо добили од Мицрософта после 30. марта 2012 неко ће бити приморани да користе плаћене верзије Мицрософт Превод АПИ чак и ако ће користити само 2 милиона бесплатна знаке / месец. То значи да ће Мицрософт бити увек слободан за ову квоту. Ипак ће бити неопходно да користите Мицрософт Азуре Маркетплаце:


Када се пријавите за бесплатну услугу на максималној искоришћености лимита од 2 милиона
карактера / месечно на Виндовс Азуре Маркетплаце, она ће наставити месеца у месец,
осим ако промените услугу коју плаћате за које ће вам дати већи
запремина / месечно.

Ту ће бити неких промена када прелазите са некомерцијалне статуса за Виндовс
Азуре Маркетплаце. Потребно је да пређете на Виндовс Азуре Маркетплаце нема
касније од 30. марта 2012, чак и ако ће бити користећи бесплатну услугу од 2 милиона
карактера / месечно. Ја сам укључена испод неких адиционе ресурса на Транслатор АПИ
и Виндовс Азуре Маркетплаце за референцу.

* Најчешће постављана питања Мицрософт Транслатор АПИ Комерцијалне саопштења Најчешће постављана питања

* МСДН документација линк: Мицрософт преводилац (хттп://мсдн.мицрософт.цом/ен-ус/либрари/дд576287.аспк)

* ОДата АПИ линк: Користите Датасетс у апликацији (хттп://мсдн.мицрософт.цом/ен-ус/либрари/хх310379.аспк)

* Званично тим блогу: Мицрософт преводилац (и Бинг преводилац) Званични Блог тима - Сите Хоме - МСДН Блогс (хттп://блогс.мсдн.цом/б/транслатион/)

* Форум: машинско превођење и алати језик Категорија (хттп://социал.мсдн.мицрософт.цом/Форумс/ен-УС/цатегори/транслатион)

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

Taurus
20-10-11, 00:07
Хвала за инфо Мицхал. Дакле, људи без кредитних картица неће моћи да користе Гоогле или Мицрософт. Дакле вБЕТ ће бити од користи за мене. Ово је заиста најгори вести икада!

vBET
20-10-11, 13:38
Нисам сигуран о Мицрософт платним методама сада. И наравно, ми немамо појма нема Гоогле ће додати нове методе плаћања - то је ван нашег утицаја. Молимо Вас да Гоогле за више начина плаћања.

Такође, према овим информацијама из једног од наших корисника:
Мицрософт има претплату (не као што је Гоогле који терети у лету) - тако да би требало да буде на располагању за плаћање са многим методама. Ја разумем да Гоогле мора да буде дозвољено да се аутоматски пуни. Али Мицрософт има само претплату, тако да би требало да буде дозвољено да плати било који начин (у нападу). Молим те, само да проверим. Ми ћемо тамо након следећег издања вБЕТ 4.к. У овом тренутку ми не знамо детаље још.

Да ли вам треба више помоћи овде? :)

Taurus
21-10-11, 00:45
Ја само надоградити на 4.4.4 и након 2 минута немам Превод провајдери доступни. Достигао лимит за Гоогле и Мицрософт. Провајдер од њих захтевају кредитну картицу да иде за плаћени АПИ, без обзира да ли идете за претплату или не. (Мицрософт) Сада вБЕТ није од користи за мене, а ја сам сигуран да су многи власници форум без кредитних картица, или да не могу да приуште плаћене преводе. Ово је ноћна мора!

vBET
21-10-11, 03:02
Ако сте достигли границу онда само треба да сачекате док се поново доступна. Имајте на уму да Мицрософт има месечну и сату границу, па ако још није достигнете свој месечни лимит, онда ћете имати нове преводе ускоро (вБЕТ проверава сваких 10 минута ради провајдер је поново доступан).
Гоогле има сигурно друго ограничење (не знамо шта друго).

Имајте на уму да ће Мицрософт и после марта 2012 обезбеђује АПИ за бесплатно уз месечну лимит од 2 милиона карактера (сада је 4). Немамо појма ће се смањи или не. У овом тренутку се зна да ће бити доступан бесплатан граница.

О ценама и начину плаћања - поново контактирати са преводилачким услуга - шта очекујете од нас да урадимо поводом тога ...? :/
Ми ћемо додати подршку за више АПИ када је то могуће. Ипак ми немамо никакав утицај на питању 3. провајдера партијских превођења. Молимо директних питања директно на местима где се они могу решити.

Taurus
21-10-11, 04:21
О ценама и начину плаћања - поново контактирати са преводилачким услуга - шта очекујете од нас да урадимо поводом тога ...? :/
Ми ћемо додати подршку за више АПИ када је то могуће. Ипак ми немамо никакав утицај на питању 3. провајдера партијских превођења. Молимо директних питања директно на местима где се они могу решити.

Ја вас не кривим за овај Мицхал, ја знам да то није ваша кривица. Чињенице су само да нећу моћи да користе вБЕТ са слободним АПИ! Мој форум је сувише велика, па су границе у року од 30 секунди. Па шта добро ради то ме не? И ја сам већ контактирао превођења провајдере. Не постоји други начин да се плати. Дакле, опет, није твоја кривица, али то чини вБЕТ застарела за велике форумима (Ако немате кредитну картицу) И то је чињеница.

vBET
21-10-11, 14:06
Докле год можете молим те остани са вБЕТ - ми смо у потрази за друге преводилачке услуга, тржиште се мења све време ...
Такође - ако не користите Гоогле в1 више искључите чишћење кеш. Нека кеш напунити. Знам да имају велики форум, али под претпоставком да сте га кеширају можда ће бити бесплатна лимити довољно да покрије нове поруке. Такође можете да подесите вБЕТ да занемари неке странице које сматрате нису важне за превођење. На пример - РСС канали се мењају све време. Можда ћете одустати преводе на архиви ... Можда другим местима ...

Убрзо - саветујемо вам да размислите о томе како да се још увек користе вБЕТ са новим ограничењима поставио 3. провајдери партијским превођења. И опет - ми желимо да подржи више.

Да ли вам је потребна додатна помоћ овде? Или можемо поставити питање као решен?

Taurus
23-10-11, 03:03
Морао сам да се онемогући вБЕТ за сада. Цела моја форуму константно управо отишао у тајм-аута због превода који не може да се уради. Дакле, сада сам само чекам и надам можете пронаћи добро решење. Ја сам члан за живот мој пријатељу, и ја знам да ће наћи начин.

vBET
23-10-11, 05:55
У овом тренутку смо тестирање новог превода АПИ (погледајте најаве). У сваком случају - ако текстова не може да се уради да не би требало да има никакве тимеоутс ... Нешто није у реду овде. Када превод не може да се уради, онда вБЕТ треба да означи провајдера као недоступне и проверите га на сваких 10 минута нема га је поново доступна. У међувремену, када нема провајдери су доступни само онда цацхед резултати су приказани. Дакле, било тимеоут није требало да се деси. Молимо отворити нову тему за свој проблем са тимеоутс и детаљима приступним АМ - ми ћемо проверити шта се дешава. Можда сте добили неку другачију поруку о грешци од провајдера и не окрену од стране вБЕТ - да би се објаснило зашто вБЕТ и даље покушава да користи провајдер. Можемо да проверимо само на месту.

Стварна решења већ решава проблем са постигнутих ограничења. Ако имате неки проблем може бити изазван неким буг. Морамо да проверимо да провери - молимо отворио нову тему и детаље приступа часова.

Taurus
30-01-12, 06:37
Омогућили сам најновију верзију ВБЕТ данас први пут поново. Могу ли да вас питам момци да се молимо води ме где да искључите чишћење кеш (Као по Мицхал је предлог у горе пост) Такодје које странице се не могу подесити да преведете, и како да се то уради?
У овој фази ја користим само слободни АПИ из Мицрософта и Апертиум, али они се користе у као 2 минута. Дакле, за сада треба да пронађе начин да само преведе нове поруке. Ја сам такође покушава да разради начин да искористи Гоогле плаћа АПИ, тако надам кад морам да на место могу користити ВБЕТ да у потпуности поново. Хвала.

r.dziadusz
30-01-12, 23:56
Хи
Фору искључивања госта кеша можете да подесите обе поставке:

АдминЦП -> вБЕТ Цацхе -> Цацхе Тиме То Ливе (ТТЛ) -> Цацхе Тиме То Ливе (ТТЛ): 0
- Ви кеш подаци ће трајати вечно :)

АдминЦП -> вБЕТ Цацхе -> Цацхе Тиме То Ливе (ТТЛ) -> Цацхе клиринг стратегија: Дисаблед

Можете да "не трансталинг" неке странице, попуњавањем опцију):
АдминЦП -> вБЕТ Мајна -> Игноре УРЛ:

Такође, можете да користите: and тагс. Само стави унутар њега садржаја који не желите да се преведе и воила - неће бити :) - можете да приступите еасли шаблоне аутора АдминЦП -> Стилови и шаблони

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1