СДА

Виев Фулл Версион: Da objasni & # 91 ;HITNO POMOĆ naknadno utvrđeni & # 93; 3xx', xxx dupliraju naslov tag naknadno utvrđeni



cevo
18-09-11, 18:02
Ја сам помоћу вБЕТ 4.4.0 и Гоогле вебмастера алат извештај да је мој сајт добио 3кк, КСКСКС дуплирају наслов ознаке ************!.
Последњи пут пре надоградње сам добио само око 1кк, ккк.
Плеасе хелп ме поправити моје саобраћај опада веома брзо.
хттп://пиц.цитеццлуб.орг/оут.пхп/и33559_дуплицатетитлетаг.пнг

cevo
18-09-11, 18:09
Овде је неки пример: Протецт Процес - Приликом затварања Процес и Крејг - Пастебин.цом (хттп://пастебин.цом/Нп9иКц97).

vBET
19-09-11, 13:21
Молимо Вас да ажурирате на најновију верзију. У овом тренутку подржава вБЕТ (опционо - конфигуришу) додавање језика на титулу. Дакле, ако имате наслове који нису преводиви (на пример компанија / имена производа) онда на свим језицима програму Мицрософт би требало да буде Мицрософт-а, тако да наслов ће се дуплирају. Али, када нова опција укључена онда ће се додати имена језика - на пример: (енглески) Мицрософт. И ово решава питање - стране ће имати различите називе:)

Не сад да се сетим у којој верзији је ова опција додата је - погледајте за опцију под називом "Додај језику титулу" у админ ЦП. У најновијој верзији вБЕТ Управо Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод Опције -> Додај језика титулу. Молимо проверите да ли је подржава у старију верзију и упалите га. У сваком случају ми увек препоручујемо да користите најновији стабле издања могуће за мање грешака, и побољшања:)

Молим вас, реците то хелп ит.

cevo
27-09-11, 04:29
Молимо Вас да ажурирате на најновију верзију. У овом тренутку подржава вБЕТ (опционо - конфигуришу) додавање језика на титулу. Дакле, ако имате наслове који нису преводиви (на пример компанија / имена производа) онда на свим језицима програму Мицрософт би требало да буде Мицрософт-а, тако да наслов ће се дуплирају. Али, када нова опција укључена онда ће се додати имена језика - на пример: (енглески) Мицрософт. И ово решава питање - стране ће имати различите називе:)

Не сад да се сетим у којој верзији је ова опција додата је - погледајте за опцију под називом "Додај језику титулу" у админ ЦП. У најновијој верзији вБЕТ Управо Админ ЦП -> вБЕТ -> Превод Опције -> Додај језика титулу. Молимо проверите да ли је подржава у старију верзију и упалите га. У сваком случају ми увек препоручујемо да користите најновији стабле издања могуће за мање грешака, и побољшања:)

Молим вас, реците то хелп ит.


Ова верзија је већ добио ту могућност, не мислим да је проблем у вези са овим проблемом.

Са овим титулу ове мод произвела 5 разлике УРЛ адресе! ЗАШТО??


Мац ОС Кс 10.7 Лав Тема За оперативни систем Виндовс 7 сада доступан за довнлоад!

1. (Овај, то чак не додају / Кр после / форум)



2. (Како то да ово преведе без позивног броја за земљу у УРЛ?)


3. (Зашто је додао "пост147039" на крају УРЛ-а узрок дуплираних УРЛ?)


4.. (Зашто да произведе "индек.пхп т79261?" Уместо имена тему)
/ Форум / сховтхреад.пхп? Т = 79261

vBET
28-09-11, 00:59
Молим вас дајте прави УРЛ (премијер ако не желите да објавите). У овом тренутку могу само да нагађам шта се дешава. Дакле, нагађања:
1, 2, 3, 4. све те адресе ће бити преусмерени на одговарајући начин (коришћењем 301 заглавље) и видећете одговарајућу страну.

1. И зашто је проблем? под којима заставом сте пронашли овај УРЛ? Мислим да то није од КР заставе, тако да је у реду
2. Ако нема код земље неће бити преведен или ће бити преусмерена у случају да код језика недостаје грешком (призната од стране колачићи). Поново од којих заставу сте узели овај УРЛ? Претпостављам да је од застава подразумевани језик форума - тако да у реду је је требало да буде без језика код ако желите да се вратите на Ваш језик форуму подразумевани.
3. Проверите да ли сте вБСЕО подешавања (или пријатељских УРЛ адресе подешавање - ако користите те). вБЕТ није одговоран за УРЛ формату
4.. Где си да је овај један? Молим вас дајте УРЛ адресу на страну на којој сте га тако да ћемо моћи да га анализира. Генерално у неким местима вБСЕО се уопште не користи и само направио преусмеравање после. То може бити вБЕТ грешку или само подразумевано понашање вБуллетин. Ово можете проверити тако што ћете искључити вБЕТ за тренутак.

Молимо Вас да нас прави линкове за примере које овде + за сваку од тих УРЛ страницу на којој можемо га пронаћи и прецизирајте где да га пронађу.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations