СДА

Виев Фулл Версион: Решити ПхотоПост и спољни ВБ за вбет



tsak76
16-09-11, 14:42
спољни ВБ ствар за вбет ради ок ..

Постоји, међутим, проблем са ПхотоПост. ако у користе ПхотоПост у истом дБ са ВБ и вбет и различите ДБ, плугин који показују фотографије у вба_цмпс дају грешке у ПРЕВОД странице само за

ово је из датотеке ПП на пример.

/ / $ Линк = мискл_цоннецт ("лоцалхост", "$ дбусерид", "$ дбусерпассворд") ор дие ('Не могу да се повежем са базом.');
/ / Мискл_селецт_дб ("пп_датабасе") ор дие ("Не могу да одаберете базу ПхотоПост");

Грешка је као вбет_пп_пхотос доеснт постоји. иако је доеснт показати са нормалним сад

vBET
16-09-11, 20:55
Молим вас дајте тачан УРЛ адресу на страницу са грешкама - ми треба да проверите ХТМЛ-излаз. Да ли се то дешава само када вБЕТ користи екстерни ДБ или није важно? Такође, молимо Вас да тачно поруку о грешци.

tsak76
16-09-11, 22:10
када је у промени вбет кеш на спољне ДБ, скрипте које донесе података из базе података ПхотоПост (што је подразумевана ВБ дБ) претпоставити да је ПП у вбет дБ. САМО у ВБ спољних ДБ-а, можда вбет нема никакве везе са тим, а ја можда ћете морати да измените линију горе у скрипти да увек одражава на ВБ дБ.

Упозорење: мискл_фетцх_ров (): испоручује аргумент није валидан резултат МиСКЛ ресурс у / хоме / ... / публиц_хтмл / албума / инц_феатурес_цмпс.пхп он лине 67
Табела 'ккк_вбет.пп_пхотос' не постоји


// If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
// uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
// that you install PP into the same database as vB for better performance.
//
// If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
// uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
// the PhotoPost database.
//
//$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
//mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

// Number of photos to display
$num_display = 5;

vBET
16-09-11, 22:21
Ако се само дешава када вБЕТ спољних ДБ-а је укључена, онда највероватније имамо овде неке сукоба. Молим вас АМ ми администратора ЦП и ФТП приступ детаље, као и тачан УРЛ адресу на којој могу да видим проблем. Ја ћу да проверим и решити га на месту (немамо ПхотоПост на нашем тестирању окружењу). Имајте на уму да ћу га проверити сутра, јер сада је касно у нашој земљи - надам се да је у реду за вас.

r.dziadusz
04-10-11, 09:39
Без одговора, сматрају решити, ако имате било какво питање о овој теми молим вас питам, ја ћу га поново отворити за све друге проблеме отворите нову тему

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1