СДА

Виев Фулл Версион: мицроЦлассифиедс



Wulf
11-08-11, 02:04
Ја сам тестирање нове Огласи мод на мом сајту. Ово се разликује од ПхотоПост Огласи.

Све ради заиста добро, укључујући и аутоматски преводи класификовани садржаја. Једини проблем ја видим је са сликама. Када кликнете на слику у језику форуму подразумевани, слика отвара у фасцикли.

Ово је пример класификују и слику путању:
хттп://саабворлд.нет/цлассифиедс-13&урлид=2/
хттп://саабворлд.нет/мицроцлассифиедс/пхотос/дб87ф2е372д7457а4е0ц1197б0ецд8бб.јпг

Када промените у неки други језик, стазе за слику везе у складу са тим променама мали огласи на
хттп://саабворлд.нет/пл [/ Б /] мали огласи-13 & урлид = 2 /
хттп://саабворлд.нет/ [Б] пл/мицроцлассифиедс/пхотос/дб87ф2е372д7457а4е0ц1197б0ецд8бб.јпг

Међутим, слика се не отвори, јер је у потрази за слику у датотеку хттп://саабворлд.нет/пл/мицроцлассифиедс/пхотос/ који не постоји.

На било ком језику, он би требало да изгледа за слике у хттп://саабворлд.нет/мицроцлассифиедс/пхотос/ и не додајте / кк / код језика. Како бисте решили овај проблем?

vBET
11-08-11, 20:05
Само додајте странице фотографију у игноришу страницама. Сет '/ фотографије /' за игнорисани странице - сваки УРЛ укључујући / фотографије / неће бити преведен на све, нити превод праћење ће бити укључени у УРЛ такве странице.

Wulf
11-08-11, 20:30
Брилијантно једноставан и веома ефикасан! То одлично функционише. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1