СДА

Виев Фулл Версион: Прихваћено ЦМС Чланци нису превођење



Wulf
08-08-11, 15:38
Форумима и блоговима изгледа да ради фино, али ЦМС чланци нису превођењем при додавању један у страном језику. Додавање [ланг =] [/ ланг] тагове ручно не чини ни разлику.

Wulf
08-08-11, 22:45
Такође сам приметио да није могуће да додате коментар ЦМС чланака. Други проблем је неки текст као да нестаје када прегледате на другим језицима. Пример:
http://saabworld.net/pl/content/saab-usa-president-i-coo-timothy-colbeck-mówienie-w-motor-press-guild-sierpnia-śniadanie-627/

Taurus
09-08-11, 12:44
Такође сам приметио да није могуће да додате коментар ЦМС чланака.

Хеј Вулф, да ли можда имате Драгонбите Тецх порука шаблону мод ипак омогућено? Имао сам исти проблем са Нема коментара које су биле могуће. Након онемогућавање да Министарство одбране поново радила.

Wulf
09-08-11, 14:07
Таурус, хвала за предлог али ја немам да је инсталиран.

Ја сам све то у Фирефок-грешка конзолу када покушате да додате коментар:

доцумент.гетЕлементБиИд ("вбет_аддббцодес") је нулл

vBET
09-08-11, 18:11
Ја само проверити један од ваших ЦМС-чланака, отишао у преведена страницу и то је добро преведена.

Имајте на уму да [Ланг] није подржана за ЦМС чланака, јер нема смисла - ЦМС чланака није нешто што свако може писати (као што су поруке, блогове) - оних чланова су написали веома мала група људи који би требало да знате свој Форум језику. Да ли заиста желите да ваша ЦМС-чланака буде написан на другим језицима? И мислим написао - знам да желите црево преведени и имате га превести:)

Wulf
09-08-11, 18:20
Заправо, то је важно за наше ЦМС да би за више језика. Већ смо ЦМС-секције са чланцима написано на различитим језицима. На пример:

СаабВорлд - Недерландс (хттп://саабворлд.нет/сецтион/недерландс-316/)
СаабВорлд - Српски (хттп://саабворлд.нет/сецтион/францаис-322/)

Ми смо се светски форум и желите да локалне текстова из различитих земаља на свом језику. Важно за блогове, али и за ЦМС чланака.

На пример, овај немачки чланак треба да иде на почетну страницу, као ЦМС-чланак, али оригинални немачки текст треба да остане.

http://saabworld.net/blogs/frank-wulfers/runway-terminal-337/

vBET
09-08-11, 18:43
У реду, тако - ја разумемо ваше потребе. У овом тренутку није подржан. Ми ћемо радити за подршку [Ланг] и за ЦМС чланака. Претпостављам да је било неких питања, пре и оставили смо га као није потребан, али ћу га проверити поново и види шта се тамо дешава:)

ПС.
Отворите нову тему за свој последњи линк проблем. Видим да оригинални тест није укључена тамо. Такође, опишите било је то глобални проблем, или само за блогове, или само за ову блогу.

Wulf
09-08-11, 18:48
Било би одлично да имају ову могућност за ЦМС чланака. Хвала гледајући у њу.

Било која мисли на коментаришући проблем за ЦМС чланака?

vBET
10-08-11, 16:39
Такође сам приметио да није могуће да додате коментар ЦМС чланака. Други проблем је неки текст као да нестаје када прегледате на другим језицима. Пример: СаабВорлд (Полска) - Сааб САД презес сам директор Тимоти Цолбецк мовић на ручак сиерпниа силника Праса Гилдии

Имајте једно питање по једном нити. У супротном ми ћемо бити изгубљени у дискусији. Отворите нову тему за сваки проблем. Такође, молимо Вас описати боље питање - шта недостаје ...
Ова нит је о подршци [Ланг] у чланцима. Жао непријатности - на крају ће нам помоћи свим:)

Wulf
10-08-11, 16:52
Извини, мислио сам да су проблем били у вези. Ја само тестиран поново и сада коментари раде у реду! Прилично чудно само себе фиксни па ћу га кривим на моје грешке .. корисника ;) Молимо игнорисати

vBET
10-08-11, 17:11
Извини, мислио сам да су проблем били у вези. Ја само тестиран поново и сада коментари раде у реду! Прилично чудно само себе фиксни па ћу га кривим на моје грешке .. корисника ;) Молимо игнорисати

У реду тако. То би могло да буде проблем са Гоогле превод, вБЕТ не кеша онда резултате тако чим превод проблем је нестао резултате треба да буде у реду.

Wulf
10-08-11, 17:14
Ја заправо био помоћу Мицрософт преводе као и нашао чланака делимично појавио. Тако сам га пребачено назад на Гоогле-само и можда је то фиксни коментаришући проблема. Треба да урадим још неке тестирање са Мицрософт превод подешавање.

vBET
11-08-11, 20:08
Ми имамо један познати буг у Мицрософт превод текста - то је већ исправљена и да ће бити објављен у вБЕТ4.4.1

Овде можете пронаћи брзо поправити:

vBET
13-08-11, 15:00
Ја само тестиран ЦМС чланак са сад ББКод додао ручно и то преводи у реду. Молимо Вас да тестирање чланак са сад и лангтитле ББКод додао ручно и проверите како се понаша. Можда кад сте већ променили постојеће чланак је преузет из СМФ цацхе-а и промена није била призната.

ПС.
Аутоматизацију паковање не ради за ЦМА чланака сада, али када је већ умотан требало би да ради добро.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1