СДА

Виев Фулл Версион: Куповина брендинг бесплатно после сам купио нормалну верзију?



Driven2Shine
30-07-11, 19:29
Као што наслов каже желим да знам да ли је могуће купити брендирање слободан опција након што сам купио нормалну верзију.

Ја не могу да купим оба у исто време одмах због тога желим да знам.

Хвала

vBET
31-07-11, 12:34
Да можете купити БФ за постојећу лиценцу:) Једноставно идите на Довнлоад (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/довнлоадс.пхп) секција - тамо ћете наћи све ваше лиценце и за оне који нису БФ ћете наћи надоградња линка.

Не морате да купите нову лиценцу - можете само да надоградите постојећи:) И трошкови ће бити исти као када купите штанду у једној трансакцији.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1