СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Занемари речи написане нит наслова



norku
18-06-11, 11:34
Хи,

Ја очајнички потребна ова као природу мог форума је таква да је мој чланова (без обзира на њихово постављање форума језику) користе Немачки за одређене услове. На пример, нико не пише 'тенк'. Сви они пишу "Панцер", тако ми треба ту реч (плус стотине других) да буду изузети од превода. Ако неко пише "Видео сам Панцер јуче 'морам реч Панцер да буде игнорисан за превод.

Знам из другог порука да сте били с обзиром ово, али да нико не изгледа да је то потребно. Па за један раде:)

Едит: ја користим Вбет 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
У реду прихваћен. Ми смо већ игнорисање функционалност, али као и сада за садржај само. Још увек имамо начин да се игнорише у насловима превише, тако да ћемо га имплементирати:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Извините за касно одговор. Ова функционалност је додат у издању 4.5.2.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1