СДА

Виев Фулл Версион: Решити ВБ 4.1.4 и 4.2.3 вбет - неред



norku
15-06-11, 15:37
Само надоградити на 4.3.0 Вбет и имају много проблема са "Репли то тхреад 'уредник странице,' Измени поруку ',' Иди Адванцед 'при пребацивању на било који други језик подразумевани форуму. Страница је забрљао и изгледа да постоји енглески и други језик мешовите заједно на тастерима.

Покушао сам да уплоад-прилога, тако да проблем може да се погледати овде, али не без обзира на оно што радим.

norku
15-06-11, 16:07
Веома чудно. То само изгледа да се деси на мом админ налогу. Тестирао сам неколико псеудонима рачуна и они су у реду ....

vBET
15-06-11, 16:19
Проверио сам га користе у обзир податке које АМ и ја нашли проблем. Молимо опишите тачно корак по корак како да га репродукује на вашем форуму.

norku
15-06-11, 16:29
Да, проблем изгледа само да утичу на админ налога. Проверите своје АМ

Хвала

vBET
15-06-11, 16:48
Провери поново и нашли само једно питање - када сам на преведена страна и имају неке брз одговор, а онда после одласка напредне видим преведен садржај. Можемо да га репродукује на нашем форуму, тако ми ћемо се побринути о томе.

Ипак ја не налазим да проблем са "едит пост" или "Репли то тхреад '. Молим вас дајте тачан упутства како да га репродукују - корак по корак, са са рачуна, почев од који УРЛ.

ПС.
Молимо очистите наше поруке теста у / форум/ф6/сидецап-гоод-бад-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Хвала Михал.

Ја ћу дати прецизне кораке о томе како да се репродукују у неколико минута

norku
15-06-11, 17:01
Ако пријавите се користећи лажни администраторски налог послао сам а затим поступите на следећи начин требало би да видите на шта мислим:

1.
отворите било који нит
кликните на 'Репли то тхреад ", а затим" Даље Напредно' - ЦСС је у реду.

2.
Промена језика на било који други језик кликом на заставу испод Навбар
отворите било који нит
кликните на 'Репли то тхреад ", а затим" Даље Напредно' - ЦСС је забрљао (посебно испод цкедитор кутији)

vBET
15-06-11, 18:08
Ја то не видим. Али не дао тачна упутства. Који нит сте одговоре - то може да значи. Нисте рекли на који језик треба да се пребацим. ТАЧНО значи тачно - нема места за речи 'било'. Можда имате неки проблем са погрешним преводом резултатима кеширани или тако нешто. Онда ја не видим оно што видите се у другим конац и други језик.

norku
15-06-11, 19:06
Био сам тачан:)

то се дешава само на админ рачунима

то се дешава на све теме

то се дешава без обзира на језик који сте поставили у свом УсерЦП

то се дешава без обзира на то што заставе кликнете на испод Навбар

Видим исти проблем, ако се пријавите користећи лажни рачун сам ти дао. Поставио сам твој на пољски тако да неће видети никакве проблеме док не кликнете на једну од застава (не Полисх флаг очигледно) испод Навбар а затим прегледајте нит, кликните на одговор, онда ОН Адванцед.

vBET
16-06-11, 01:52
Био сам тачан:)
...
то се дешава без обзира на то што заставе кликнете на испод Навбар

Поставио сам твој на пољски тако да неће видети никакве проблеме док не кликнете на једну од застава (не Полисх флаг очигледно)

И то је ствар - Био сам проверу пољски: П Као што видите - ништа није јасно ... Посебно када пишете у истом порука да се то дешава за све преводе и очигледно није за пољски превод;)

Имам 3 ноћу сада, тако да ћу га поново касније. Надам се да је у реду за вас:)

vBET
16-06-11, 08:21
Сам тамо био у праву сада, али приступ подацима за админ лажних налога који сте креирали не ради више.

norku
16-06-11, 10:21
И то је ствар - Био сам проверу пољски: П Као што видите - ништа није јасно ... Посебно када пишете у истом порука да се то дешава за све преводе и очигледно није за пољски превод;)

Имам 3 ноћу сада, тако да ћу га поново касније. Надам се да је у реду за вас:)

:)

ПМ је на путу са новим лажним админ

vBET
16-06-11, 16:19
Ја га само цхцкед поново. Пажљиво сам у поређењу увек није превео неврепли.пхп са преведеним неврепли.пхп и ја нашли цс питање ...

Ја заиста не видим проблем. Можда ја не знам где да погледате. Молим вас дајте ТАЧНО упутства. Корак по корак. Без речи попут "БИЛО". Само дати тачан конац за почетак, тачно превод да иде у, тачну вредност да пише на брз одговор, пре него што пређете на напредне један. И описују оно што видите лоше онда - после пребацивање.

norku
16-06-11, 21:46
:) Ако сам само могао да уплоад-пар слика ...

Верујте ми, ја сам се тачно. Проблем је видљиво за мене у све теме - није битно којих је једна кликнете на.

Исто је са језиком заставе испод Навбар. Није битно којих је један сте изабрали.


Идемо:

Подразумевани језик постављен на пољски у УсерЦП од лутке администраторски налог тако да када се пријавите ћете бити Виевинг Топиц / ПЛ /

Иди на форумхоме и кликните на било која тема.

Кликните на 'Измени поруку "на било који пост

Кликните на 'Даље Напредно'

Требало би да видите никаквих проблема у било којој фази.



Сада,

кликните на било коју заставу испод Навбар (не Полисх флаг очигледно:))

Иди на форумхоме и кликните на било која тема.

Кликните на 'Измени поруку "на било који пост (видећете почетак неред ...)

Кликните на 'Даље Напредно' да бисте видели потпуну збрку.


Едит:

Можете извршити исти трик за одговарање на конац и онда "Иди Адванцед '

vBET
16-06-11, 22:18
Ја очигледно не видим шта мислите ... Али сам сазнао да сте укључили опцију која приказује Гоогле захтева и време чекања - ово мења резултате само за администраторе (додавање информације о превести везе пред целом одговора података), тако да можда је то узрок. Молимо проверите своје резултате са искључен опција Превод време одзива.

Ако се још увек деси онда вас молимо да Пошаљи ми неке снимке екрана са истакао подручја која нису у праву. Само у поређењу сам сваки део Страница са резултатима са пољским и италијанским превод и видим никакву разлику у приказу распореда. Да ли сте угар сопствени упутства на рачун сте направили за нас?

Такође још једна ствар која може бити овде најважније - то који је читач сте користили? Као што сам рекао треба ТАЧНО упутства. Морамо да знамо сваки корак си урадио. Од самог почетка - да отворите претраживач Кс ..
Такође упутства која сте дали у овом тренутку нису у стању да јелен ... морам гост на шта мислите.
1. Нема никакве везе под називом "форумхоме" у пољском преводу (Имајте на уму да претпоставља да сам ту ја). Који мислиш? Ова која се зове "дом" на енглеском језику или "форум". Ако "Форум" - шта за - што сте написали сам са почетком у / форум / ср ...
2. После последњи корак у 1. делу не могу да је направио први корак у 2. делу, јер нема заставе приказује ...

О "видећете почетак неред" - шта мислиш? Ако мислите да је садржај у едитор је већ преведен (не оригинални текст), онда ово питање је познат и већ кориговане у вБЕТ4.4.0 (види овде за информације о овом питању: Ако се ради о нешто друго онда опет не знам о чему се ради ...

Имајте на уму да у многим случајевима опис ти је дао би било довољно да први пут. Ипак, у случају када имамо проблем да видимо шта значе купаца и ми не можемо репродуковати онда морамо знати тачан ствари ради. Молимо Вас да нам слика - можда смо тражили у питању, али пропустити га. Ако ћемо видети нешто друго да се на сликама онда ћу морати да вас питам опет за упутства, али веома тачно. Без пречица. Тачно где идете, који повезују кликнуо (самим видљиво Име везе - за сваки превод име ће бити другачији). Али можда је то само један претраживач питање, тако да Вас молимо да нам назив претраживача је проверу. Ми је користио Опера за то.

norku
16-06-11, 22:34
Хи,

Нема још увек исти. Ако одете у УсерЦП и поставио нови подразумевани језик (било ком језику) и онда то сачувајте. Шта видите? Ви ћете знати шта мислим под 'хаос' када га видите. Веома је очигледно. Користите Фирефок. Користите ИЕ - горе

vBET
16-06-11, 22:43
Управо сада сам на страни / форум / ПЛ / усерцп.пхп нису направили било какве промене и не може, јер нема превода резултате - половина текстова недостају. Ово изгледа као да имају Гоогле везу питање. То оно што је већ приказана је једноставно већ кеширани и одмор не може бити преведен зато што Гоогле повезивање питања.

Молимо да аплоудујете гооглетест.пхп од вБЕТ пакет (у / до-нот-уплоад/тоолс директоријум) на свој домен главни директоријум. Иди на претраживач, пишу ИОУР_ДОМАИН УРЛ / гооглетест.пхп и реците да ли видите било какве грешке.

То је разлог зашто сам вам написао да ТАЧНО линкове где да идем - Нисам био у стању да види ово питање на већ кеширају резултате уколико је то заиста Гоогле-повезивање питање и то изгледа.

Реците какви су резултати Гоогле-теста. Такође ћемо проверити сами када ће већ на вашем серверу.

norku
16-06-11, 22:49
Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "повитание"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:
Повезивање време (мс): 47,6909179688

"Тачна" је тачно само када је проблем очигледан. Ја само учитана форум у ИЕ и има велике проблеме што се није десило пре имати неколико сати. Проблеми сам описао да вам у току дана су се догађале као што сам их описао. Био сам тачан ...

norku
16-06-11, 22:54
У овом тренутку проблем са изглед странице биће забрљао се изазива тако што ћете променити подразумевани језик на било који други. Видећете на шта мислим ако то урадите са лутке налог. Идите на УсерЦП и промените подразумевани језик. Сачувајте то подешавање. Шта ваша УсерЦП страница изгледа? Промените подразумевану лангиаге назад на пољски и сачувајте. Екит УсерЦП и идите на форум огласи. Кликните на шпанском заставом. Иди на било који пост и покушавају да га изменили. Видећете на шта мислим.

vBET
16-06-11, 23:33
Ви пропустити један важан информације - нисам био у могућности да промените језик подразумеваног корисника, јер је превод тестк је недостајало - није било везе за то.

Је сломљена ти кеш меморије. Само сам искључио базе података кеш меморије и Усер ЦП страна изгледа лепо сада. Сам га окренуо поново и то је лепо. Ја само очистити цео кеш да буде сигуран да то није проблем кеш.

Молимо проверите да ли и даље видите проблем сте описали. Ако јесте онда вас молимо идите на Админ ЦП -> вБЕТ Цацхе -> Базе података Цацхе и привремено онемогућите кеш меморије. Проверите да ли и даље видите проблем са цацхе-онемогућен. Укључите кеш поново.

Према гооглетест.пхп не сада имате проблема са везом.

Након чишћења кеша сам оцењује ваша упутства по Опера (верзија 11.11):
- Од Усер ЦП Променио сам корисник подразумевани језик форму пољски на немачки. Страница изгледа лепо и у немачком преводу.
- И онда опет мења на пољски - још увек лепо и на пољском преводу.
- Отишла на форум листу у пољском преводу ако кликнете на везу форум у близини Дома везу.
- Прешао на шпански (кликом на заставу).
- Онда је отишао у навој / форум/ес/ф6/сидецап-буено-о-мало-5103 / # пост37724 (наслов: СидеЦап, Буено о мало?)
- И кликнуо опцију за едит пост (на последњу поруку). Ја видим једно питање: текст је преведен у Ајакс едитора (као што сам описао пре него што је већ решено у 4.4.0), али распоред је ОК - без цс питање.
- Онда је отишао у Напредна кликом на дугме у Ајакс уредник и не виде проблем са ЦСС.

МОЛИМО ВАС ДА - одговори на овај пост:
Пошаљите нам слике. Реците који је читач сте УСД ...

Нема смисла за нас да се направи опет и опет ... Када заиста не знамо шта радите, а ви још увек не јелен нашим упутствима и није нам дао тачан упутства. То смо и урадили то супротно - ми ти дао тачне кораке смо направили. Ми смо га направили у Опери. И ми нисмо нашли ЦСС проблем. Чак иу поређењу ми страница да се не преведена страница бисте били сигурни да изгледа као да треба да буде и штанд страница изгледа исто (различите текстове, наравно). Тако да сада можете да урадите тим корацима који се на форуму на рачун нам је дао, на Опера претраживач и пошаљите нам пуцао екран са описом шта није у реду тамо. Јер ми то не видимо: (А ми смо стварно желели да га виде, тачне и затвори:)

norku
16-06-11, 23:51
Тако да никада није видео било који стил питања осим једног малог грешке (.... текст је преведен у Ајакс едитора (као што сам описао пре него што је већ решен у 4.4.0, али распоред је у реду -. Нема цс питање) Мислим да је? тешко да верујем да их видела у Цхроме, Опера, Сафари, ИЕ и ФФ. Погледао сам на овом сатима пре почетка нит..

Нисте рекли да ли сте били у могућности да репродукује симптоме сам описао. Да ли да следите кораке моје у пост 19?

norku
16-06-11, 23:59
Морам сада, али све изгледа као да поново ради. Ја ћу пратити ситуацију са кеш кроз дан сутра (данас).

Много хвала на пут сте ставили у ову вечерас, М. одличну подршку, као и обично и веома добродошла! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Тако да никада није видео било који стил питања осим једног малог грешке (.... текст је преведен у Ајакс едитора (као што сам описао пре него што је већ решен у 4.4.0, али распоред је у реду -. Нема цс питање) Мислим да је? тешко да верујем да их видела у Цхроме, Опера, Сафари, ИЕ и ФФ. Погледао сам на овом сатима пре почетка нит..

Нисте рекли да ли сте били у могућности да репродукује симптоме сам описао. Да ли да следите кораке моје у пост 19?.
Није тешко поверовати у све - довољно је да сам отишао у нит која је већ кешираних (а ја верујем питање је са сломљеним кеш). Дакле, на тај начин сам све као што је требало да буде.

Искрено - Шта ћу имати циљ да се 10 пута више посла ... ;) Подршка је бесплатна - мој посао овде је да реши проблем што је брже могуће. Нико ме није платио за то ти не 10 пута;) То је једноставно - нисам видео било ком питању. Молимо Вас да одвојите га као чињеницу.

vBET
17-06-11, 00:31
Морам сада, али све изгледа као да поново ради. Ја ћу пратити ситуацију са кеш кроз дан сутра (данас).

Много хвала на пут сте ставили у ову вечерас, М. одличну подршку, као и обично и веома добродошла! :)

Велики - Претпостављам да чишћење кеш решио проблем. Не знам зашто кеш био сломљен. Ако се понови онда ћемо проверити зашто то могло да се догоди - сада омогућава само претпоставити да је сломљен пре него сте ажурирали на 4.3.0.

Не морате да прате кеш свих времена. вБЕТ 4.3.0 не треба кеш резултата који је са грешком од Гоогле-а. Чак и ако се то деси, онда највероватније корисници ће приметити да вам и ми ћемо ово средити. Наравно да је паметно да га провери једном или два пута за кратко време:)

У овом тренутку питање сматра решен. Ако се понови молим само напишите овде и ми ћемо поново отворити.

Такође, молимо Вас упдате за вБЕТ 4.4.0 ако желите да избегнете 3 питања са СМФ 4.1.4 новим цкедитор (све је описано у вБЕТ 4.4.0 Релеасе Нотес вБЕТ 4.3.0 је издат пре СМФ 4.1.4 и није у потпуности компатибилан са новим уредник вБЕТ 4.4.0 је (као што знамо у овом тренутку;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1