СДА

Виев Фулл Версион: могу ли да се пријавим овај програм редовног сајтова?



clock88
07-06-11, 20:32
могу ли да се пријавим овај програм превод на редовним сајтова? хвала.

vBET
08-06-11, 07:21
Не у овом тренутку. вБЕТ могу превести тек СМФ форумима. Смо је планирао да створи више генеричке алатка која би била у стању да преведе било који сајт, али у овом тренутку не може да гарантује да ће бити учињено, јер је Гоогле вести о Превођење АПИ-ја. Први Гоогле-је најава да Превод АПИ-ја ће бити затворена, после неколико дана да ће бити промењена на плаћено један (нема детаља на све). Дакле, у овом тренутку заиста не знам уопште шта је будућност Превођење АПИ и наш приоритет сада је да истражи и друге преводе АПИ-ја. Ми ћемо вратити планови о генерички превод алат када ситуација са Гоогле ће бити јасно и решен.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1