СДА

Виев Фулл Версион: ваултвики интеграције



vBET
02-06-11, 21:37
Ово је посебан случај интеграција само за ваултвики. Ово је само потребан, јер ваултвики није компатибилан са СМФ у области ББЦоде и промене АПИ додавање нових параметара у ББКод функције парсера. То је разлог зашто нормално интеграција са Парсерс за СМФ не ради и даје упозорења:


Упозорење: Недостаје Аргумент 2 за вБ_ВикиЦодеПарсер:: хандле_ббцоде_цоде (), је позвао / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ббцоде.пхп он лине 25 и дефинисано у / трезору / класе / ббцоде.пхп он лине 1488

Упозорење: Недостаје Аргумент 2 за вБ_ВикиЦодеПарсер:: хандле_ббцоде_хтмл (), је позвао / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ббцоде.пхп он лине 28 и дефинисано у / трезору / класе / ббцоде.пхп он лине 1506

Упозорење: Недостаје Аргумент 2 за вБ_ВикиЦодеПарсер:: хандле_ббцоде_пхп (), је позвао / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ббцоде.пхп он лине 22 и дефинисано у / трезору / класе / ббцоде.пхп он лине 1470

Да бисте решили проблем што треба да урадите неколико једноставних корака. Мораћете да га поновите после сваког вБЕТ ажурирања.

Интеграција кораке:
1. Отвори / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_ббцоде.пхп
2. Пронађи:

function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) {
3. Додај ПОСЛЕ:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_php(0, $value) .'';
}
4.. Пронађи:

function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) {
5. Додај ПОСЛЕ:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'';
}
6.. Пронађи:

function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) {
7. Додај ПОСЛЕ:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'';
}

Следећи кораци су опционални - користите га само ако користите виртуелни директоријум који је преусмерен од стране хтаццесс да сховвики_проки.пхп фајл и само када користите вБЕТ СЕО линкови:.
1. Отвори фајл сховвики_проки.пхп
2. Пронађи:

define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY', 1);
3. Додај ПОСЛЕ:

if ($_REQUEST['language']) {
$_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/', '/', $_SERVER['REQUEST_URI']);
}
4.. Отворен хтаццесс фајл.
5. ПРЕ Вики правила додали ово правило:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]

6.. Промена у правилу ИОУР_ВИКИ_ДИРЕЦТОРИ да ваш виртуелни директоријум вики (у кабини места)

basketmen
09-01-12, 17:40
Управо сам надоградити вбет од 3.3.6, до 3.5.3


После тога, одједном не могу створити нову страницу у ваултвики, добити ову поруку о грешци након клика дугме 'пост' нови члан:


Кобна грешка: Дозвољено величина меморије од 33554432 бајтова исцрпљене (покушао да издвоји 131072 битес) ин / хоме / усернаме / публиц_хтмл / трезору / класе / ревисион.пхп на линији 33

Нб.
- Ја не могу створити нову страницу ваултвики и добити изнад поруке о грешци, али ја још увек могу да измене ваултвики поруку без проблема
- Ако сам онемогућен вбентерприсетранслатор производа, могу креирати нову страницу у ваултвики поново
- Већ сам покушао додати ову линију у трезору / класе / ревисион.пхп датотеке, после почетка <пхп, али и даље исто?
Види профил ('мемори_лимит', '1024М ');
- Ја сам помоћу ваултвики 3.0.13
- Већ сам направити нит у ваултвики форуму превише хттпс://ввв.ваултвики.орг/тхреадс/5265/, ако они могу да помогну или да дају наговештај од оне стране, па сад ја питам да ли постоји нека закрпа од стране првог вбет о овоме. Ово може помоћи другог члана који користи вбентерприсетранслатор мод са ваултвики превише






реградс
Рицхие

r.dziadusz
09-01-12, 23:27
Да ли сте покушали да повећају лимит ти меморијску цео свој сервер, само се ова поставка глобално?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1