СДА

Виев Фулл Версион: Гоогле Транслате АПИ-искључивање или ће бити плаћено? Није битно - вБЕТ подржава други АПИ



bjornstrom
27-05-11, 11:14
Да ли сте видели ово?
Гоогле преводилац АПИ - Гоогле Цоде (хттп://цоде.гоогле.цом/интл/св/апис/лангуаге/транслате/овервиев.хтмл)


Гоогле Транслате АПИ-ја је званично застареле од 26. маја 2011. Због значајан економски терет изазване великим злостављања, број захтева можете направити по дану биће ограничен, а АПИ-ја ће бити у потпуности искључити 1. децембра 2011. За сајт преводи, саветујемо вам да користите Гоогле Транслате елемената.

vBET
28-05-11, 12:07
Хвала пуно за ове информације. Ми ћемо га проверити са детаљима.
Сада да брз одговор. Као што видимо Гоогле даје алтернативни начин за превођење (Гоогле Транслате елемената) - ми ћемо изгледа затворити тамо.
Такође, имајте на уму да у случају ако је алтернативни начин (Гоогле Транслате елемената) неће бити довољно, онда вБЕТ ће изгледати за друге услуге преводјења да омогуће подршку превод након што је Гоогле је затворила своје АПИ-ја.

Дакле, кратко - ми ћемо се потрудити да вБЕТ животу:)

Ако неко има предлоге о другим преводилачке услуге које вБЕТ претпостављам да подржи, онда будите слободни да га тачку. Ми ћемо учинити наше тражење у сваком случају, још увек је боље да решења захтева наших корисника:)

magmf
29-05-11, 01:59
то је стварно стварно тужно: (вбет имајте нас ажуриран на ову тему ....

CThiessen
29-05-11, 17:57
Моин, Гоогле је најавио АПИ за преводе да обухвати: Велико спремање за неки од наших АПИ - Званични Гоогле блог код (хттп://гооглецоде.блогспот.цом/2011/05/спринг-цлеанинг-фор-соме-оф- наша-апис.хтмл)

Важно: Гоогле Транслате АПИ-ја је званично застареле од 26. маја 2011. Због значајан економски терет изазване великим злостављања, број захтева можете направити по дану биће ограничен, а АПИ-ја ће бити у потпуности искључити 1. децембра 2011. За сајт преводи, саветујемо вам да користите Гоогле Транслате елемената.
Хришћански

vBET
29-05-11, 20:16
Ми смо већ свесни тога (зато теме су спојене) - види одговор:

Наравно, ми ћемо вас обавестити о ситуацији. Као што сам написао пре него што имају неке друге опције да откријете - као опционо решење дато од стране Гоогле и друге превођење АПИ.

vBET
30-05-11, 10:30
Само сам направио неке тестове са алтернативним решењем дата Гоогле - Гоогле Транслате Елемент - и то није довољно да подржи актуелне функционалност вБЕТ. Прво свих њених идеја је да се изгради у у страну и направио превода на захтев без икаквог страницу поново напунити. Дакле, ово решење неће ставити на располагање да промените УРЛ адресу за различите језике и на индек такве странице (то је јасно описано у Гоогле Транслате елемената документацију да резултати неће бити индексиране).

Тражио сам Гоогле Транслате елемент Услови коришћења услуге да сазнате би било могуће да користе АПИ-ја из Гоогле преводилац обиму елемената. Није нашао сам ТОС-а за ову услугу, а ја сумњам да је употреба ако је његов АПИ-ја изван Гоогле Транслате елемената би био могућ / правно - Гоогле-доноси одлуку да се угаси АПИ превод.

У овом тренутку сам почео да тражи алтернативу АПИ преводе. Већ сам идеју како да промените конфигурацију вБЕТ да направи промене једноставна. Дакле, када нађемо други превод технологија ћемо само мењати поља за потврду за подршку преводима да изаберете листе - тако да ћете моћи да изаберете услугу превођења за сваки језик посебно. Ово је сада идеја. Ми ћемо радити на томе и проверите могућности и ограничења (укључујући Услови коришћења АПИ-ја из других превода).

Ми ћемо вас информисати одмах о било ком новости у овој области.

vBET
30-05-11, 10:52
О, да - једно ће бити лукав - превод свих за све. Гоогле је дао већини језика. Други АПИ не подржавају толико језика, тако да неки комбинације превода вероватно ће нестати. Још увек треба да проверите са детаљима.

MOGmartin
30-05-11, 12:44
О, да - једно ће бити лукав - превод свих за све. Гоогле је дао већини језика. Други АПИ не подржавају толико језика, тако да неки комбинације превода вероватно ће нестати. Још увек треба да проверите са детаљима.

Мате, Иахоо АПИ-ја - подржава доста лангаугес, је "скоро" као добар као један Гоогле-ов.

Имали смо овог разговора месец или два пре;)

vBET
30-05-11, 13:48
Мате, Иахоо АПИ-ја - подржава доста лангаугес, је "скоро" као добар као један Гоогле-ов.

Имали смо овог разговора месец или два пре;)

Да смо радили;) Тренутно приоритете драматично променио;) Онда подржавајући друге мотора је само мала ствар која је доста компликација и дају ништа да крајњег корисника, па смо је радио на стварима које је прави побољшања. Сада подржавају други превод АПИ је најважнија ствар за вБЕТ:)

Такође, у случају да неки језици ће подржати само делимично од стране АПИ-ја превода - у најгорем случају ћемо само урадити двоструко превод. Односно ако је к подржана као превод на енглески али не и да И, онда ћемо се двоструко превод. Наравно, такав приступ ће деградира квалитет и перформансе, као што сам написао - то је најгори могући сценарио. Ми још увек мора да провери могућности других АПИ.

vBET
30-05-11, 14:01
Мате, Иахоо АПИ-ја - подржава доста лангаугес, је "скоро" као добар као један Гоогле-ов.

Имали смо овог разговора месец или два пре;)

Само провери Иахоо и није нашао АПИ-ја ... Само Иахоо БабелФисх која је средство. Погледајте овде: Риба Иахоо Бабел - Текст Превод и Веб страницу Превод (хттп://бабелфисх.иахоо.цом/фрее_транс_сервице) - може се додати као превод место или превод изаберите Мени. Тако је исто као и Гоогле Транслате елемената. Ако ми недостаје нешто, а онда пошаљите линк на Иахоо АПИ-ја превод.

vBET
30-05-11, 14:51
Привремено онемогућен смо продају вБЕТ лиценци. Док не будемо имали алтернативно решење за подршку преводима нећемо продати више лиценци да будем искрен са нашим корисницима.

Имамо пола године да пронађу алтернативно решење и надам се да ћемо га наћи. Ипак у овом тренутку смо одлучили да одржи продају. Ми ћемо поново продати када вБЕТ ће подржати неког другог АПИ-ја превод.

tavenger5
31-05-11, 15:57
МС има један као: Мицрософт ® Преводилац Алати (хттп://ввв.мицрософттранслатор.цом/тоолс/)

magmf
31-05-11, 16:41
У праву сте очигледно можемо користити ХТТП (хттп://мсдн.мицрософт.цом/ен-ус/либрари/фф512419.аспк)

magmf
31-05-11, 16:45
више информација и овде Мицрософт ® Преводилац за развој понуде (хттп://ввв.мицрософттранслатор.цом/дев/)

norku
01-06-11, 10:58
Искрено се надам да момци у стању да пренесете (одличан) мод преко на другу АПИ ускоро. Своје чланове користе вбет све више и више, а ја дефинитивно нисам привлачење нових чланова (и добијање старе чланице да објави) због језика објекта. Међутим, зато што Гоогле је нејасан разлог за затварање АПИ-ја искрено сам помало забринут да би могли да почну да кажњавају оне блог да га користите упркос чињеници њихове ТОС-а тренутно дозволе такву употребу. Ако они могу да депонија АПИ-ја на том кратком року онда можда би могли да промене ТОС-а такође и оставити све нас са великим проблемом.

vBET
02-06-11, 21:14
Јер ми је поставио неколико пута о прављењу вБЕТ могуће купити сада смо поново отворили продају вБЕТ. Ипак смо додали јасно упозорење о куповини страници тако свако ко жели да купи је свестан да 1. децембра 2011 Гоогле-превод АПИ-ја ће бити затворен и вБЕТ немају у овом тренутку алтернативни начин да се подржи превод.

Овде је изјава аваилабле о куповини страници:


УПОЗОРЕЊЕ: Гоогле ће престати да дају своје АПИ-превод на 1. децембар 2011. Радимо на томе да подржавају превода друге услуге. Овде можете пронаћи све информације о нашем напретку: Гоогле искључује преводе АПИ-ја

Смо блокирали продају вБЕТ док немамо алтернативно решење за преводе, али ми је затражено да се дозволи да купи вБЕТ у сваком случају. Ми смо искрени фирме, а ми мислимо да продаја производа који будућности може бити убрзо готово, чак и када купац договоре о да лиценца није начин да се посао (многи корисници не читају лиценца уопште). Јер ми је постављено питање за то нам поново продају за вБЕТ са упозорењем. Будите свесни - 1. децембра Гоогле ће уклонити АПИ превод. Ми не можемо сада рећи колико језика ће бити подржан након тога или ћемо наћи било какву алтернативу АПИ за превођење уопште. А да би избегли грешке - Овде је део вБЕТ дозволе: вБЕТ функционише помоћу Гоогле преводилачких услуга и морате бити дозвољено да га користите. ЈЕДНОСТАВНА Подбиелски Мицхаł вам не даје рефундације у случају ако је ваш форум је блокиран / забрањен или ограничен на било који други начин да Гоогле-Преводилачке услуге.
Тако да неће бити повраћаја уопште. Ми ћемо се потрудити да подржи преводе других АПИ, и даље у овом тренутку не можемо да гарантујемо ће бити законски могуће, нити колико језика ће бити подржан.


Дакле, ако још увек желите да купите, свесни ове молимо Вас да користите само Сада наши Купи! (Хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/пурцхасе.пхп) везу.

vBET
02-06-11, 21:17
Хи. О свим другим стварима у овој области - могућности и тако даље. Као што сам написао да ћемо вас информисати о напретку. У овом тренутку имамо почетком месеца, тако да неке додатне задатке мора да се уради. Поред стварних купаца питања, проналажење алтернативних решења превод имају највиши приоритет. Било која друга опција за вБЕТ није битно сада.

vBET
02-06-11, 21:24
... Зато што Гоогле је нејасан разлог за затварање АПИ-ја искрено сам помало забринут да би могли да почну да кажњавају оне блог да га користите упркос чињеници њихове ТОС-а тренутно дозволе такву употребу. Ако они могу да депонија АПИ-ја на том кратком року онда можда би могли да промене ТОС-а такође и оставити све нас са великим проблемом.

Не бих брину о томе - Гоогле изјава је јасна: АПИ је доступна само до 1. децембра 2011, сада једино ограничење ће бити око броја дневних захтева.

То је јасно и званично - не постоји ништа више иза и нема смисла да подесите нешто иза себе. Гоогле ће само гашење АПИ-ја кад год желе, а желе да се то уради 1. децембра и све је већ заказан. Лично не видим смисао да се већи неред и исекао га без разлога. Гоогле као партнер изгубио одмах многим тачкама за многе људе (само погледајте око о људима реакције на разним форумима), нема смисла за њих да дају додатни разлози да не верујете Гоогле-а.

Jncocontrol
04-06-11, 06:30
Не бих брину о томе - Гоогле изјава је јасна: АПИ је доступна само до 1. децембра 2011, сада једино ограничење ће бити око броја дневних захтева.

То је јасно и званично - не постоји ништа више иза и нема смисла да подесите нешто иза себе. Гоогле ће само гашење АПИ-ја кад год желе, а желе да се то уради 1. децембра и све је већ заказан. Лично не видим смисао да се већи неред и исекао га без разлога. Гоогле као партнер изгубио одмах многим тачкама за многе људе (само погледајте око о људима реакције на разним форумима), нема смисла за њих да дају додатни разлози да не верујете Гоогле-а.

Неки просветљењу Нову

хттп://гооглецоде.блогспот.цом/2011/05/спринг-цлеанинг-фор-соме-оф-оур-апис.хтмл


УПДАТЕ 3. јун: У данима јер смо најавили негодовање од Превод АПИ-ја, видели смо страст и интересовање па многи од вас, кроз коментаре овде (верујте ми, читамо сваки од њих) и другде. Срећан сам да поделим да вредно радимо на адресу бриге, и да ће бити издати ажуриране планирају да понуде плаћене верзије Превод АПИ-ја. Молим вас останите, а ми ћемо порука пуну ажурирање што је пре могуће.

vBET
04-06-11, 20:13
Ово је добра вест - барем још увек ће бити начин да се толико превода. Надајмо цена ће бити прикладно ... У сваком случају ми ћемо се истрага о другим решењима, јер то је висе оговарају него вести.

Хвала за све информације вам дати:) Ако неко има нешто да дода - чак и шта мислите о актуелној ситуацији - само пишу.

Jncocontrol
05-06-11, 12:47
Ово је добра вест - барем још увек ће бити начин да се толико превода. Надајмо цена ће бити прикладно ... У сваком случају ми ћемо се истрага о другим решењима, јер то је висе оговарају него вести.

Хвала за све информације вам дати:) Ако неко има нешто да дода - чак и шта мислите о актуелној ситуацији - само пишу.

Не мислим да би требало да буде проблема, Гоогле производе које нису намењене милионера.

MOGmartin
06-06-11, 14:06
Михал,

жао закаснела реакција - Био сам на одмору прошле недеље.

Чини ми се да запамтите да ВП-робота аутотранслатес користећи Гоогле, Иахоо или баблефисх (на располагању опције у цонфиг) па погледајте на њиховој имплементацији другарица.

Срдачан поздрав

Мартин

vBET
06-06-11, 17:07
Хвала - Ја ћу истражити ово. Управо сада имамо "нову наду" - Гоогле тврди да превод АПИ-ја неће бити затворена, само променио на плаћени један. Ово је важно, јер ниједан други АПИ-ја даје толико много језика. Ипак ми ћемо истражити и друге могућности, јер сада нема детаља о новом Гоогле-стратегије.

tavenger5
06-06-11, 22:18
Било би сјајно када ВБЕТ и даље могу да користе Гоогле-ов АПИ-ја, заједно са способношћу да користи секундарни без преводиоца ако је потребно. За мене плаћени Гоогле АПИ ће бити вредно тога.

vBET
06-06-11, 23:25
Као што сам написао да ћемо такође проверити и друге могућности. Увек можете да користите Гоогле за неке преводе не подржава други и других услуга, где можете имати бесплатно. Ово је место где ћемо ићи.

vBET
08-06-11, 15:24
Следећа идеја како се рукује додатне АПИ превод да додате једноставан параметар где можете одлучити да ли желите да све превео Гоогле, или од стране других АПИ, где је то могуће.

Такво решење ће и даље вам омогућити да користите све језике и направио мање трошкове (Гоогле Превод АПИ-ја ће бити плаћени). Такође, конфигурација це бити тривијалне - само један параметар. А за оне који би желели да изаберу одређену услугу превођења (када су неки превод ће имати више од 2 опције) ћемо имати једноставан низ ПХП са мапирањем преводом на провајдера. Тамо где ће бити могуће користити више од 1 добављача другачији од Гоогле-ми ћемо навести ово у ПХП-у коментар. Тако да се тамо отворити конфигурациони фајл видећете шта треба да буде преведен од стране Гоогле-(нема других провајдера за такву језик) и шта ће бити преведен од стране других провајдера - којих је један и шта подржава специфичне превод. Једноставно за сваки језик ће постојати мапи где кључни ће бити код језика и вредност ће бити провајдер.

Ко не брине о детаљима јуст ванна хаве јефтиније превода - само укључите једну опцију. Ко жели детаља и да детаљне избора само промена једног стринга на други одговарајући ПХП табели.

То је стварно идеја како да додате подршку за друге превођење АПИ.

Сви коментари цени:)

vBET
08-06-11, 16:28
МС има један као: Мицрософт ® Преводилац Алати (хттп://ввв.мицрософттранслатор.цом/тоолс/)

Ово изгледа као велики алтернативу. Како ја видим постоји 35 језика подржан. И изгледа да се све на све превод. Ће морати да изгледају ближе - такође у Условима коришћења услуге.

vBET
08-06-11, 16:55
Михал,

жао закаснела реакција - Био сам на одмору прошле недеље.

Чини ми се да запамтите да ВП-робота аутотранслатес користећи Гоогле, Иахоо или баблефисх (на располагању опције у цонфиг) па погледајте на њиховој имплементацији другарица.

Срдачан поздрав

Мартин

Да сам нашао информацију да ВП-робота користе Иахоо баблефисх (то је једно решење) за преводе. Направио сам напоменути о томе у мом радном месту за ово питање и ја ћу испитати га. Ако имате било какве додатне информације у овој области молимо вас да овде или ПМ. Тханкс:)

vBET
08-06-11, 16:58
Било би сјајно када ВБЕТ и даље могу да користе Гоогле-ов АПИ-ја, заједно са способношћу да користи секундарни без преводиоца ако је потребно. За мене плаћени Гоогле АПИ ће бити вредно тога.

Погледајте овде:
Чини се да је велика алтернатива. И даље морамо да проверите детаље лиценце. То је бесплатан, али постоји нека додатна напомена о обратите њима, тако да ћемо успоставити контакт и разјасните ће бити могуће да користите Мицрософт АПИ за бесплатно са вБЕТ као адаптером слој.

vBET
09-06-11, 01:33
Ми само послати маил са пар питања на маил адресу коју Мицрософт на Мицрософт Превод АПИ странице. Проверили смо лиценцу и нашли никакво ограничење, али желимо да будемо сигурни да је тражио у правом месту и не пропустите нешто. Дакле, у овом тренутку чекамо разјашњење ће бити легално користити Мицрософт Превод АПИ-ја у вБЕТ.

Ми ћемо вас информисан:)

vBET
09-06-11, 18:29
Већ смо решење како да подржи друге услуге превођења и како да га руковање чак и када неки сервис не Преведи све на свим језицима.

У овом тренутку ми смо само завршили кодирање га и ми ћемо почети да тестира данас / сутра. Ће бити тестиран само са Гоогле сада, али када ће бити тестиран и ради, онда додавање нових услуга ће бити сасвим лако - само нову класу са 4 методама.

Стварна решења и даље претпоставља да је језик откривање ако укључено ради само са Гоогле-ом, али ако ће бити потребно и другим АПИ ће обезбедити такву могућност ми ћемо проширити ову област.

Ми још увек чекамо одговор од Мицрософта о могућности да користе своје АПИ-Превод у вБЕТ. Као што сам написао пре него што смо нашли никакво ограничење у њиховом Условима коришћења, али желимо да будемо сигурни. Да ли ће бити икаквих ограничења, онда ћемо размишљати о неким решења. Као и пружање датотеку са Мицрософт Превод коришћење АПИ-ја за бесплатно - само поставите на остатак вБЕТ и то ради. Или нешто слично - видећемо. Прво нам је потребан одговор од Мицрософт Превод АПИ ствари:)

vBET
09-06-11, 21:38
Нова шифра је већ тестиран и ради. У овом тренутку смо спремни да додате подршку за друге услуге преводјења у сасвим једноставан начин. Ми ћемо вас информисани када ћемо имати имплементиран алтернативно решење:)

vBET
10-06-11, 02:05
Ја званично да потврдим: Имамо решење за подршку алтернативних АПИ-Превод.

У овом тренутку већ имамо радни раствор који користи Мицрософт превод АПИ-ја (још увек нека мало проблема са неким специјалним карактерима, али ће бити решен).

Када смо затворите све мало питања и тестирати га и то ће бити укључене у следећу верзију:)

vBET
12-06-11, 12:33
Тестирали смо преводе које је Мицрософт на форуму, блогу, ЦМС, РСС канали блогу РСС канале и архиве. То је ради фино:) Ми смо већ такође имају конфигурације додате, тако брзо следећу верзију вБЕТ ће подржати остале преводе АПИ! :)

У овом тренутку имамо само неколико ситница као што је - колико дуго можемо да кеш Мицрософт преводе. Како да кредите бити приказан (логотип, само текст). И тако даље. Тако да смо заиста близу следећем издању:)

Сви наши корисници могу добро спавати имамо алтернативу, чак и када Гоогле ће бити исплаћена ћете бити у могућности да користите бесплатно АПИ. Сада једина алтернатива је Мицрософт, али лако можете додати нове АПИ јер ће бити потребно. Направили смо више генеричких решење које нам омогућава да га додате лако:)

vBET
13-06-11, 00:57
Управо сам прочитао цео ТОС-а из Мицрософт Превођење АПИ-ја (хттп://ввв.мицрософттранслатор.цом/дев/тоу/) и нашли никакво ограничење у вези кеширање резултате. Можда сам нешто недостаје. Да ли ико наћи нешто о кеширање могућност за Мицрософт Превод АПИ?

norku
14-06-11, 14:38
Велика вест момци. Велл доне:)

vBET
15-06-11, 14:58
Могуће је да ћемо направити бета верзије и данас. Наши код за подршци Мицрософт превода је завршена и тестирана. Сада ми само провере једна ствар изван ове области.

Wulf
03-08-11, 16:42
Који је тренутни статус Мицрософт превод интеграције? Се слаже са тренутном верзијом система Мицрософт ВБЕТ могуће преводе за коришћење?

vBET
03-08-11, 19:14
У овом тренутку вБЕТ је већ интегрисан са Мицрософт Превод. У овом тренутку већ да користите вБЕТ са Мицрософт Превођење АПИ-ја под вБЕТ4.к. Није јос имплементирано за вБЕТ 3.к верзије - тако да не могу да га користе али са вБуллетин 3.к, али можете са СМФ 4.к:) Ми ћемо, наравно, додати и Мицрософт Превод АПИ подршком за вБЕТ 3.к

cesarica
29-08-11, 17:19
Плаћени верзија Гоогле Транслате АПИ-ја сада отворена за посао - званична Гоогле Цоде блогу (хттп://гооглецоде.блогспот.цом/2011/08/паид-версион-оф-гоогле-транслате-апи.хтмл)

Среда, 24. август, 2011
Плаћени верзија Гоогле Транслате АПИ-ја сада отворена за посао

Џеф Брада, Менаџер производа

Назад у мају, објавили смо негодовање слободног Превод АПИ-В1. Данас, ми смо увођење плаћене верзије Гоогле Транслате АПИ за предузећа и комерцијалних софтвера. Гоогле Транслате АПИ обезбеђује интерфејс програмски приступ Гоогле најновијом технологијом машинско превођење. Ова АПИ подржава преводе између 50 + језика (више од 2500 језика парова) и омогућено је облак инфраструктуру Гоогле и велика алгоритме за учење машина.

Платио верзија Превод АПИ-ја уклања многе од коришћења ограничења претходне верзије и сада се може користити у комерцијалним производима. Превод кошта $ 20 по милиону (П) карактера текста преведена (или око $ 0.05/паге, под претпоставком 500 речи / страна). Можете да се региструјете на мрежи преко АПИ-конзола за коришћење до 50 м карактера / месечно.

Програмери који су креирали пројекте у АПИ-конзоле и почео да користим Превод АПИ-В2 пре данас ће наставити да примају граница захваљујући 100К карактера / дан до 1. децембра, 2011 или док не омогуће наплату за своје пројекте.

За академске кориснике, ми ћемо наставити да нуди бесплатан приступ Гоогле Транслате истраживање АПИ-ја преко нашег Универзитета истраживачки програм за Гоогле Транслате. За сајт преводи, саветујемо вам да користите Гоогле гаџет Сајт Преводилац, који ће и даље бити слободан за коришћење на свим сајтовима. Поред тога, Гоогле преводилац, преводилац алата, мобилни Аппс преводи за ****** и Андроид, као и превод карактеристике у оквиру Цхроме Гмаил-а, итд ће и даље бити доступне свим корисницима без накнаде.

Јефф Брада је Продуцт Манагер за Гоогле Транслате. Кад год он путује, Џеф ужива учење и покушавају да говоре локални језик, и проналажење добре локалне ресторане и храну да једе.

vBET
29-08-11, 19:33
Хвала за ове информације. Ми ћемо проверити какве промене су потребне да раде у вБЕТ шифру за следеће издање.

Имајте на уму да вБЕТ већ подржава Мицрософт превод АПИ који је бесплатан сада и подржава 35 језика. Тако да могу да користе само слободан превод, ако желите, само плаћени од Гоогле-а, или помешајте га и користити бесплатно, где је то могуће и плаћа када није.

cesarica
29-08-11, 19:55
Ја истражујем ову ситуацију, и то је веома једноставан:
Можемо користити исту шифру.

vBET
29-08-11, 20:15
И даље - постоје информације да нека ограничења су другачији тако да је могуће да га користите са бољим перформансама (више захтева, више упита у један захтев). Дакле, ми ћемо отићи тамо и проверити све:)

vBET
31-08-11, 04:59
Добра вест је да сада неће бити дозвољено да складишти Гоогле-резултата - тако нећете морати да плате, изнова и изнова за исте преводе. Ми ћемо морати да се промени подразумевану конфигурацију вБЕТ за кеш чистију и опис неких вБЕТ параметара. Знам да је планирано да се ослободи вБЕТ3.к сада, али то ће бити лакше и брже да се укључи у промене вБЕТ4.к први који је већ припремио за многе превод АПИ-ја. Ми једноставно ће га користити као "други" превод АПИ-ја даје могућност да користе прву Гоогле АПИ-ја (слободан) све док не нестане 1. децембра, и онда једноставно се пребаците на В2 само променом једног параметра вБЕТ.

Добра вест је да су цене изгледа да сасвим фер $ 20 по 1 милион карактера. Не могу рећи колико карактера ће бити за један форум, али и даље изгледа да је ОК. У сваком случају - што смо већ подржавамо слободну Мицрософт Превод АПИ-ја. Дакле, увек постоји алтернатива да га јефтиније, или бесплатне уопште ако је само језике подржава Мицрософт Превод АПИ-ја ће се користити.

Ми још увек нису сигурни да ли и на који начин Гоогле ће наплаћивати откривања језика - да ли је такође рачуна као превод или ће бити слободан. Али, ми смо у тему, а ми ћемо брзо реагују на било какве промене:)

vBET
31-08-11, 14:35
Због Гоогле-Превод АПИ-В2 ћемо се мало промена у вБЕТ дозвола - то је заиста козметичке - само аддиннг нови линк на Гоогле Превод АПИ-В2 Услови коришћења услуге. И после В1 ће бити затворен ћемо уклонити линк са Гооглр Превођење АПИ-В1 ТОС-а. Ништа промена у вБЕТ коришћењу правила - само цланинг референце на Гоогле-лиценце:)

moman
01-09-11, 21:58
Да ли ће Гоогле АПИ В2 бити доступни 3.к корисницима? Такође, ово ће бити објављен као закрпа, тако да не морате да надоградите комплетних инсталација вБЕТ? Ако не, може да упутство упутства за инсталацију се обезбедити? Такође, да ли ће бити лако да се интегрише Мицрософт АПИ-ја?

moman
01-09-11, 22:21
Такође, шта би било лак начин да сазнате колико карактера су тренутно све преводе? Ја сам све око 4ГБ кеш меморије података дневно, а ако претпоставимо да 40% тог (1,6 ГБ) је оригинални текст, да ли би то значило да је Гоогле преводи 1600 милиона знакова за мене?

Ако је то био случај, плаћа АПИ-ја не би била опција!

vBET
02-09-11, 09:03
Да ли ће Гоогле АПИ В2 бити доступни 3.к корисницима? Такође, ово ће бити објављен као закрпа, тако да не морате да надоградите комплетних инсталација вБЕТ? Ако не, може да упутство упутства за инсталацију се обезбедити? Такође, да ли ће бити лако да се интегрише Мицрософт АПИ-ја?

Наравно вБЕТ3.к ће подржати Мицрософт Превођење АПИ-ја и Гоогле Превод АПИ в2:) вБЕТ4.к је био само први са Мицрософт Превођење АПИ и зато је било веома лако да се тамо додате Гоогле Превођење АПИ-В2 (као што смо описали - сада је вБЕТ лако да додате подршку за нови превод АПИ-ја:)). вБЕТ 3.к ће имати све те промене пре него што Гоогле преводилац АПИ-В1 ће бити затворен. Сећамо се о нашим 3.к корисника:)

vBET
02-09-11, 09:06
Такође, шта би било лак начин да сазнате колико карактера су тренутно све преводе? Ја сам све око 4ГБ кеш меморије података дневно, а ако претпоставимо да 40% тог (1,6 ГБ) је оригинални текст, да ли би то значило да је Гоогле преводи 1600 милиона знакова за мене?

Ако је то био случај, плаћа АПИ-ја не би била опција!

Ово је покривена Гоогле - у Гоогле Цонтрол Панел можете видети колико карактера је преведена (историја графикон), такође можете да подесите било ограничења. Дакле, нећемо га дупле у вБЕТ:
1. То већ постоји у Гоогле
2. То би имати негативан утицај на перформансе на овај на вашем серверу страни

moman
02-09-11, 16:36
Могу ли добити Гоогле извештаје за В1 АПИ, или само в2?

Звучи као ћу бити прелазак на Мицрософт АПИ Планирао сам на томе да ручно промене, али сада ћу сачекати нову верзију / патцх излази, тако да је право учињено.

Био сам претраживања Мицрософт документацију и изгледа да су подршку откривања језика, да ли то значи да ће вбет подржати откривање језику путем Мицрософт АПИ?

Едит: користио сам Мицрософт АПИ и изгледа да ради (није велика промена, само су морали да мењају фунцтионс.пхп), али преводи су много гори од оних из Гоогле изгледа: (Такође, изгледа њихова детекција не даје резултат, тако да је штета Фрее је добар, мада.

vBET
03-09-11, 10:55
Извештаји су доступни само за Гоогле Превођење АПИ в2. За В1 нису и овај АПИ ће бити затворен 1. децембра 2011, тако да нема смисла да ишта у овој области.

У овом тренутку откривања језик је подржан само од стране Гоогле-Превод АПИ-ја (штанд верзије). Можемо такође додати подршку за Мицрософт - нисмо га још увек, зато што видимо овде нека питања. Мицрософт Превод АПИ подржава мање језика, тако да, ако ће имати укључен више језика (они који подржавају само Гоогле) након што је Мицрософт превод АПИ неће бити у стању да детектује језик. Дакле, другим речима - можемо додати подршку за Мицрософт Превод АПИ откривања језика, али можете да га користите само ако користите само језике који су подржани за Мицрософт. Ако користите један језик више од Гоогле мора да се користи, у супротном откривање неће радити за језике не подржава Мицрософт. То је разлог зашто нисмо га додате од самог почетка - то компликује конфигурацију. Наравно сада схватамо да ће многи корисници држати само на слободно преводе тако да ћемо додати подршку за Мицрософт откривања језика.

Нема журбе овде - све док Гоогле преводилац АПИ-В1 ради и даље можете имати слободан откривање језика. Дакле, прво ћемо ићи на нове вБЕТ3.к издање и додајте ту подршку за друге превођење АПИ-ја. Онда ћемо дупе подршку за Мицрософт откривања језика.

НАПОМЕНА: у овом тренутку у вБЕТ4.к можете користити Мицрософт за преводе и слободно Гоогле преводилац АПИ-В1 за детекцију. Тако да не морате да чекате са комутацијом. Откривања језика ради одвојено - без обзира коју конфигурацију имаш за превод.

Такође, имајте на уму да је Мицрософт Превод АПИ је много млађи, тако да се развија много. Гоогле превода није тако добро као сада од самог почетка. У сваком случају - вБЕТ вам даје избор да користе бесплатно или плаћено преводе. Такође ће бити веома срећни, ако Гоогле не мењају своје АПИ-ја на плаћено једно ... Оно што је сада важно - усвојити! :)

moman
04-09-11, 00:02
Вов, изгледа као Мицрософт подржава само 37 језика, док Гоогле подржава 53 - Је ли то тачно?

У праву сте да Мицрософт АПИ-ја се не чини да се као оплемењена Гоогле.

Управо сада сам преко АПИ-ја на следећи начин:



Али, ако постоји кодирана \\ н, \\ р или \\ т у тексту, чини се АПИ-виче на вас. Шта је најбезбеднији начин за кодирање $ текст? Управо сада радим:

стр_иреплаце (арраи ('% 0Д', '% 0А', '% 09'), низ ('','',''),$ транслатионУРЛ);

али то не изгледа довољно да буде на врху урленцоде. Гоогле УРЛ адреса АПИ је више елегантан, јер нисмо морали да бринете о наводницима, ни.

vBET
04-09-11, 19:09
Имате вБуллетин 4.к? вБЕТ 4.к већ подржава Мицрософт превод и не треба да урадите било какве промене у коду.
вБЕТ3.к ћемо га подржати у следећем издању. И заиста у Мицрософт Превод АПИ-ја морамо да колач бригу о неким специјалне карактере - ово је део кода форми вБЕТ4.к руковање Мицрософт Превод АПИ-ја:

$translationURL =& str_replace(array('%0A','%0D', '%09'),'',$translationURL);

moman
04-09-11, 21:20
Не, ја користим 3.8 тако да ћу морати да сачекамо и видимо:)

Чак и са тим замена примам питања на текст који садржи цитате. Међутим, за већину странице, све ради.

Надам се да Мицрософт додаје подршку за више језика!

vBET
06-09-11, 08:06
Не, ја користим 3.8 тако да ћу морати да сачекамо и видимо:)

Чак и са тим замена примам питања на текст који садржи цитате. Међутим, за већину странице, све ради.

Надам се да Мицрософт додаје подршку за више језика!

Нови вБЕТ3.к издање би требало да буде у овом месецу:) У вБЕТ4.к већ ради из неког времена, тако да грешке треба да буде већ решен. У сваком случају то ће бити издат као бета верзија првог, због количине промена.

moman
06-09-11, 21:16
Звучи добро!

За време се ја изгледа да су фиксне проблем са Мицрософт преводилац. Испоставило се да 22% (кодиране наводника) у УРЛ адресама зајебао ствари тако да сам само ја их уклањање потпуности.

На пример,



Ће жале цитате, али



ради фино:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations