СДА

Виев Фулл Версион: Прихваћено вБет Пуна Гост кеш - али не за цравлере



wowglider.de
23-04-11, 12:20
Поздрав,
Вбет Пуна Гост Кеш је леп идеја.

Али, да ли је могуће да га искључите за цравлере, зато што Гоогле воли мој форум и страница се брзо индексиране након што нит је опенд, не би било добро да се сачека 1х или дуже да се то индексиране.

vBET
25-04-11, 21:19
У том случају можете само да искључите гост кеш за ваш форум и под-форуму страницама. Дакле, они ће бити генерисан сваки пут за све, а Гоогле ће одмах видети да нова нит је отворена. вБЕТ већ омогућава да се дефинишу страницама које неће бити кеширани уз пуну гост кеш меморије.

Да ли оваквог решења је у реду?

wowglider.de
27-04-11, 17:27
ЈА донт користити гост кеш у овом тренутку, јер је не прилагодљива Не користите кеш када паук посете Тема / форуму.

Требало би да ваш додатак још СЕО удобно ->

ако ја омогућити пуну гост кеш сам може да провери [] за све или [] а не за паука

ТАКО ...

ако гост је тренутно на форуму добију пуну кеширани излаз, али када паук посети сајт добијају прави страница (уколико је посете паука игнорисати "гости Време кеш да живе")

Да ли знате на шта мислим?

vBET
27-04-11, 18:57
Да, знам на шта мислиш. Ипак имајте на уму да паукови генеришу пуно саобраћаја на форуме и они обично не провери истим страницама сваких неколико минута. Тако да није толико важно ако се паук тема из кеша ако су кеширани за 1 сат. Можете да уштедите доста серверским ресурсима, захваљујући томе - посебно у случају није значајан страница које су кеширани за пуну 14 дана (потпуно конфигурисати).

У овом тренутку можете да онемогућите гост кеш за форум / под-форуму странице за све посетиоце (укључујући и паука). Ово ће омогућити паука да видим одмах нове теме, јер везе ће се одмах појавити на форуму страници.

Такође можете искључити гост кеш за теме за све. Гост кеш ће и даље кеш други ваше странице (као цлан страна) шта ће даље бити неких побољшања. Највећи саобраћај ће ићи око гост кеш меморије, али сада све иде саобраћај око гост кеш меморије.

Ми ћемо размотрити Ваш захтев за додавање нових опција конфигурације. Као Мислим да је требало да да препозна паук од стране заглавља или неке друге информације. Тако да ћемо направити неке прототип и ако никаквих проблема неће бити видљива ћемо га укључити у следећем издању. Ми ћемо вас информисати да смо пронаћи неке проблеме у овој области (не би требало да буде - још увек нисам признаје паука пре него што тако не може тачно рећи сада).

wowglider.de
28-04-11, 22:03
У реду, следеће идеје:
[Кс] Пуна Гост кеш
[Кс] игнорисати "гости Време кеш да живе" за цравлере

Ако пописивач посети сајт (нит, форума), који се није променило затим поднети Фулл ХТМЛ.
Ако пописивач посети сајт (нит, форум) који је потом променио игнорисати "гост Време кеш да живе" и направите нови ХТМЛ излаз за госте.

Можете да идентификујете цравлере кроз кориснички агент: хттп://ввв.усер-агентс.орг/ (само за Гоогле претрагу, мислим да само треба да траже "Гооглебот / *.* (хттп://ввв.гоогле. цом / бот.хтмл) ", ово није најбоља - али најбржи начин, али ја донт мислити да неко жели да га злоупотребе.

Мислим да само тражи енгинге где ово може да буде профитабилан би Гоогле, јер у супротном СЕ нису тако брзо као у Гоогле индексирање, тако да други могу лако користи стари ХТМЛ излаз.


Да ли ово има више смисла за вас?

vBET
04-05-11, 12:24
Одлична идеја са освежавајућим Гост кеш за пописивач - ако морамо да генеришу преглед ионако такође може да га сачувате у гостињској кеш:)

У реду - захтев прихваћен. Ми ћемо проверити конфигурацију могућности и Финк наступ детаље када ће почети спровођење га. Ако ћете наћи нешто ново, да додате - слободно:)

adwade
12-09-11, 20:22
Где могу да прочитате више о карактеристика Гост кеш? Претпостављам да је то опција у купљеном верзији вБЕТ, зар не?

r.dziadusz
15-09-11, 10:33
Читаш одавде:
Пуна датотека кеш за госте су само за плаћене верзије.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1