СДА

Виев Фулл Версион: Решити Неки чудан проблем.



Taurus
22-04-11, 01:03
Када покушавате да иде у ову тему:

Позадина прозоре транспарентан? (Хттп://цреативк.нет/форумс/хавинг-проблемс/46841-бацкгроунд-виндовс-транспарент.хтмл)

Добијам следеће, два пута на врху моје странице, и остатак странице се не отварају. Молимо Вас да обавестите.

Упозорење: стрпос () [фунцтион.стрпос (хттп://цреативк.нет/форумс/хавинг-проблемс/фунцтион.стрпос)]: офсет није садржан у стринг у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп он лине 408

Хвала.

kamilkurczak
22-04-11, 17:41
Здраво, имам решење за вас - Нису тестирани ЈОШ - зато вас молимо да копију изменио фајл!

1. отворен и направите копију ове датотеке:
Форум роот / инлцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп
2. у овом фајлу наћи:

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
3. и замени са:

if(strlen($outputPart) > 1)
{
$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
}
else $closePosition = false;
4.. сачувајте датотеку и тестирати га.

друго - молим вас дајте ми савет како да се репродукују ово питање на мом тесту форуму, можда је то грешка.

Хвала

kamilkurczak
03-05-11, 15:51
Без одговора - решен. Ако не, напишите овде и ја ћу поново отворити ову тему.
Хвала

Taurus
03-05-11, 16:00
Извињавам се за касни одговор. Направио сам измене. Али то се није разлику. А ја не знам како да га репродукује, то се дешава само у овој теми. Хвала.

Ја још увек добити ово:

Упозорење: стрпос () [фунцтион.стрпос (хттп://цреативк.нет/форумс/хавинг-проблемс/фунцтион.стрпос)]: офсет није садржан у стринг у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп он лине 410

Упозорење: стрпос () [фунцтион.стрпос (хттп://цреативк.нет/форумс/хавинг-проблемс/фунцтион.стрпос)]: офсет није садржан у стринг у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп он лине 410

kamilkurczak
03-05-11, 16:47
хмм пробајте да обришете кеш за овај језик и тестирати поново. Ако још увек ништа - ја ћу да проверим још једном

Taurus
05-05-11, 02:16
Жао Камил, али како да обришете кеш меморију за један језик? Хвала за помоћ!

kamilkurczak
05-05-11, 07:45
само идите на админцп-> вБЕТ кеш-> кеш чистији, изаберите један језик и изаберите чисте досијее Гост Цацхе и даље;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1