СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Језици описа да се преведе као



Cybershaolin
28-11-09, 20:24
Када се користи француски као подразумевани језик, зашто не видимо описе језика на француском?

На пример, желео бих да се описе у нашем матерњем језику, тако да уместо "Француски", требало би да видите "Српски" а.д. свим језицима описи треба да имају француски превод, зар не?

Види слику.

vBET
28-11-09, 21:48
Имајте на уму да су сви подразумевани фразе за вБЕТ су на енглеском језику. Све што треба да урадите је преведе фразе на Ваш језик (у админ ЦП).

Cybershaolin
29-11-09, 07:32
Покушао сам превођења фраза за језике, како би за њих показивао у свом језику и не ради.

На пример, преведена су:
вбентерприсетранслатор_цацхе_фр и вбентерприсетранслатор_флаг_фр али ништа се није променило било где, било за заставе или у профилу и регистрације.

Шта морам да користим да их преведе како би се описе заставу преведена на мом матерњем језику?

Такође, ствар коју не разумем. Овде на сајту када сам прелазак са енглески на француски описе у УсерЦП се преводе на француски! (Иако они нису сортирани по азбучном реду правилна више). Да ли сте превести их, или је то урадио Гоогле-у? Јер, на мојој страни нису преведени када прелазим са једног језика на други.

vBET
29-11-09, 16:00
У праву су. Жао дезинформација. Преводи су од стране Гоогле-када страница преведена. У нашем случају се то ради зато што смо га послати на енглеском језику и ми смо говорили да је на енглеском језику. У твом случају то не ради, јер вам кажем да је Гоогле-на француском и није.

Ја га прихвати као промена захтев за подршку језика имена у другим језицима за заставе.

Још једном жао због конфузије и хвала за ваше време:)

Cybershaolin
29-11-09, 17:50
Хвала вБЕТ. Заиста цењена. :)

vBET
25-12-09, 17:13
Урадио - биће укључени у 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1