СДА

Виев Фулл Версион: Решити после ажурирања - ништа не функционише више



wowglider.de
12-04-11, 14:05
Здраво, ја користим: СМФ 3.8.7 ВБСЕО 3.6.0 вБЕТ злата и 3.4 бета јер сам ажурирани вБЕТ ништа не функционише. (Погледајте слике) ИмагеСхацк Албум - 2 слике (хттп://имг163.имагесхацк.ус/г/90349832.јпг/) Заставе нису правилно (или уопште не више) су приказани. Ја сам све геуплоадед и "производ-вбентерприсетранслатор.кмл" увози, морам да урадим нешто више? . Мој хтаццесс изгледа овако:



RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.glider-forum\.de$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://wow.glider-forum.de/$1 [R=301,L]

#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

wowglider.de
12-04-11, 14:20
Такође, ваш РЕАДМЕ.хтмл је смешно ", наћи $ вбсео_гцацхе_тхреад ['сеотитле'] = вбсео_филтер_реплаце_тект ($ ТТЛ)," није то.

У реду, ја редид све инсталационе кораке (али су они већ урадили исправно) Проверио сам за увијање
additional .ini files parsed /etc/php5/apache2/conf.d/curl.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/gd.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysqli.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xcache.ini и за ицонв
Registered Stream Filters string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, convert.iconv.*, bzip2.*, zlib.*

Заставе нису приказана .. превод не ради ... шта да радим?

kamilkurczak
12-04-11, 14:48
ОК, ажурирајте све вБЕТ фајлове из фолдера Уплоад још једном:
- Вбентерприсетранслатор_сео.пхп морају бити у главни фолдер

увоз поново продуцт.кмл датотеку из не-не-уплоад директоријум.

Ваш хтаццесс добро изгледа, хмм молимо реедит вашу вБСЕО подноси оригиналну форму
и после све промене - проверите вБЕТ.

Ако и даље не ради, пошаљите ми ваше премијер админцп и ФТП податке и ја ћу да проверим

wowglider.de
12-04-11, 14:51
Већ сам ово урадио 3 пута. Ћу вам послати пријаву.

kamilkurczak
12-04-11, 22:47
ок ја сам чекао своје детаље.

wowglider.de
19-04-11, 17:08
Колико дуго треба да чекам? Мој сајт постаје деиндекед, Иве Вам послати све информације!

Ова подршка је све ворсер и ворсер .... ако то није фиксна до петка да ћу уклонити моју претплату.

kamilkurczak
19-04-11, 21:32
Сам отпремио је још једном све вБЕТ фајлова - још увек не ради, Проверио сам своју хтаццесс -. Све је у реду али и даље не ради.
Интегрисани вБуллетин фајлове сам са вБЕТ - још увек не ради.
Све датотеке конфигурације изгледа добро. Сада ми је потребно да провери конфигурацију у админцп, али не могу да користим админцп детаље из АМ - можете проверити моје податке приступ админцп још једном?

друго, можете покушати да онемогућите вБуллетин и покушати да искористе вБЕТ, можда имамо конфликт.
Ја едитед фајлове са једрилице-форум.де, то је у реду?
Заставе раде добро сада. (Превод УРЛ адреса превише)

Приметио сам да понекад све текста нестаје, а понекад и текст је преведен добро. Можда имамо проблем са повезивањем на Гоогле.

wowglider.de
20-04-11, 11:42
сада своје радне фино, ја сам исте ствари као и ви, али ради сада .. користите бета фајлове?

wowglider.de
20-04-11, 12:24
али можеш ли уклоните брендинг поново?

kamilkurczak
20-04-11, 16:04
вБЕТ информације уклоњен.
Дакле, можете потврдити да је сада све у реду?

wowglider.de
24-04-11, 10:15
Цхорме -> све у реду.
Инет Екплорер 9 -> чудне ствари се десило са заставама ... али превод у реду. (После неког поново учитава изгледа да ради .. да неко потврди ово?)
Фирефок 4 -> све у реду.

vBET
25-04-11, 21:26
Цхорме -> све у реду.
Инет Екплорер 9 -> чудне ствари се десило са заставама ... али превод у реду. (После неког поново учитава изгледа да ради .. да неко потврди ово?)
Фирефок 4 -> све у реду.

Ако и после поново учитава заставе у реду онда претпостављам ово је кеш питање на ИЕ стране. Имајте у виду да смо додали нове заставе у најновији и све заставе су заиста у једној слици (велика оптимизација за ваш форум), тако да ако ИЕ и даље имали кеширани стари онда можете да видите чудне ствари (као што је погрешно заставе због погрешне везе, неке заставе дуплирани или нешто слично). То је само претраживач проблем са старим кеширани фајл, који је сада нестала, јер нова слика је преузета из вашег сервера - све је ОК:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1