СДА

Виев Фулл Версион: Ауто преведено страница вс Гоогле смернице садржаја



StarBuG
30-03-11, 20:20
---
АДМИНИСТРАТОР НАПОМЕНА: Овај пост садржи лажне информације о Гоогле изјави за аутоматски преведен садржаја. Такође, изјава не односи на вБЕТ. Погледајте овде за више детаља:
Нажалост, био сам на одмору када је порука направљен и велики број погрешних информација био је укључен у ову тему - то је разлог корекције је овде укључена.
---

Здраво

Само сам хтео да вас обавестим да Мет Цуттс рекао да је ауто-превод Веб страница спада у њихове "Ауто генерисани садржај" упутства која се кажњавају од Гоогле-Панда ажурирање.

Дакле, баш као упозорење можда ћете желети да поново размотри са додавањем свих преведена страница на ваш Ситемап.

У ствари, можда ћете желети да размотрите да блокира Гоогле из листе аутоматског преведен језика на свим преко роботс.ткт.

Ево видео: ИоуТубе - Како да рукује локализовани садржај? (Хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=ГиВк31ГеКВИ)

Поздрав

СтарБуГ

norku
30-03-11, 21:49
Упс ... Изгледа прилично јасно да Гоогле не свиђа оно што ради Вбет тада. Зашто Гоогле и даље индекса аутоматски преведен страницама, иако? Нема смисла.

StarBuG
30-03-11, 22:16
Јер када га посете страницама не знају да су ауто-преведени.
Се похрањују у бази података и не служи преко своје АПИ-ја на њихове пописивач.

То је потпуно у реду што вБЕТ међутим не у смислу већина људи покушавају да га користе.

То је превод функција која помаже људима да говоре различитим језицима да разуме садржај.
Међутим, то није начин да се размножавају садржај ваше странице.
Ако га користите да ће начин Гоогле-ово виде као лошег квалитета "Ауто генерисани садржај" и казни вашег сајта за то пре или касније.

norku
31-03-11, 08:48
Хвала.

Камил,

Могу ли само потврдити молимо Вас да, уколико желим да Вбет ради на мом форуму, али не желите да Гоогле да видим аутоматски преведена страница да сам само треба да урадите следеће:

1. Унесите 'Дисаллов: / форум / КСКС /' у роботс.ткт где је кк означава страни језик (е) у употреби на мом форуму

2. Преокрене кораке у овај пост за Ситемап интеграције:

3. Поново генерисати и поново поднесе мапа.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
Да. Ако онемогућите своје странице за Гоогле ботова - имаћете ваше странице не индексиране од стране Гоогле.
наравно ако обрнути све измене Мапа сајта - исто - страна није индексиран.

наравно већ имате странице индексиране од стране Гоогле вам је потребно да поново учитате нову мапа.
****
Аддед би Мицхаł Подбиелски:
Не морате да блокирају било преведен садржај, погледајте:

norku
31-03-11, 13:15
Хвала Камил. Мислим да је то прави срамота да Гоогле не као садржај генерисан на овај начин. Мислим да би требало направити изузетак за форуме, јер Вбет је фантастична идеја, па чак и у кратком року сам га у потпуности ради видео сам напредак у Ми Статс. Није све изгубљено иако, наравно, јер заиста паметан део Вбет - да страни језик говоре учествује на форуму у свом језику - је наравно и даље постоји.

tavenger5
31-03-11, 14:00
ХРМ је Гоогле на крају ће само кап оне преведене странице? Ако се то деси Питам се да ли да ће утицати на рангирање матерњи језик странице?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
ХРМ је Гоогле на крају ће само кап оне преведене странице? Ако се то деси Питам се да ли да ће утицати на рангирање матерњи језик странице?

Гоогле чини се да су сада уклоњене ВБЕТ страница: погледајте дискусију на мом блогу.

Ја лично не мислим да су ове странице спам, они имају легитимну сврху ...
Изгубљени у преводу: Гоогле Алго Упдате 06-04-2010 | СЕО блог са СЕОфорумс.орг (хттп://сеофорумс.орг/сео-блог/гоогле-транслатион-алго-упдате-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
Здраво

Само сам хтео да вас обавестим да Мет Цуттс рекао да је ауто-превод Веб страница спада у њихове "Ауто генерисани садржај" упутства која се кажњавају од Гоогле-Панда ажурирање.

...

Ево видео: ИоуТубе - Како да рукује локализовани садржај? (Хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=ГиВк31ГеКВИ)


То није истина. Молимо погледајте видео још једном. Он је рекао да је можете применити на аутоматски генерисаних смернице за садржај и онда говори о томе погрешан утисак када страна је у потпуности није читљив за људе. Дакле, заиста Гоогле-роботи нису у стању да таква страница, као ауто-генерисани садржај и то би могло да се уради само људски и само ако је превод је чак и не недеље, али потпуно срушио, јер има преведен страница је сама по себи веома добра што је описано у филму о контекст како УРЛ би онда требало да изгледа.

Такође, желим да се смири све наше кориснике, да оно што је рекао Мет Цуттс о аутоматском превода који се пада Гоогле аутоматски генерисан садржај упутства се не односи на вБЕТ. То је зато што:
1. Мат јасно каже да он говори о једноставним превод целог садржаја и вБЕТ не преводи цео садржај - он штеди корисничка имена и друге области ако означени као не за превођење за вБЕТ.
2. вБЕТ се не ради о аутоматски превод, али о подршци вишејезична заједница, где свако може писати на свом језику у истом нит. Дакле, још једном то није само једноставан превод целу страницу, а не ради се о аутоматски превод већ о вишејезичким заједницама.
3. Преводи се доносе од стране Гоогле-сама која је веома доброг квалитета и као Мет јасно рекао ти преводи могу бити третирани као ауто-генерисани садржај само ако су заиста није људски читљив.

Тако да се надам наших корисника осећају боље сада:) Да би се избегле лоше осећања и плаши оне који не процита цео тема само заглавља ћу мењати наслов ове теме. Уз пуно уважавање аутора - ми радимо ово само да би се избегло неразумевање, јер је тему претпоставља нешто што је веома лоше за који верујемо да то није истина. Надам се да је у реду за аутора:)

vBET
07-04-11, 14:47
Хвала.

Камил,

Могу ли само потврдити молимо Вас да, уколико желим да Вбет ради на мом форуму, али не желите да Гоогле да видим аутоматски преведена страница да сам само треба да урадите следеће:

1. Унесите 'Дисаллов: / форум / КСКС /' у роботс.ткт где је кк означава страни језик (е) у употреби на мом форуму

2. Преокрене кораке у овај пост за Ситемап интеграције:

3. Поново генерисати и поново поднесе мапа.

Да не морате да блокирају било коју преведених садржај! Молимо погледајте поново филм - цео овај филм о томе како да имена УРЛ-када имате преведене садржај, тако да је преведен садржај је сасвим довољан за Гоогле!

Напомена о аутоматски преведен садржај не примењују се на вБЕТ и СтарБуГ пишу лажне информације да се сматра садржајем дуплирања оно што није истина (то може бити, а не "то је", а то може да се не односе на вБЕТ) - види мој претходни пост.

vBET
07-04-11, 14:52
Хвала Камил. Мислим да је то прави срамота да Гоогле не као садржај генерисан на овај начин. Мислим да би требало направити изузетак за форуме, јер Вбет је фантастична идеја, па чак и у кратком року сам га у потпуности ради видео сам напредак у Ми Статс. Није све изгубљено иако, наравно, јер заиста паметан део Вбет - да страни језик говоре учествује на форуму у свом језику - је наравно и даље постоји.

То није тачно да Гоогле не воли таквих садржаја. То је све неспоразум због нетачних информација које СтарБуГ ставио овде. Молимо Вас да погледате и чују пажљиво филм. Овде сте је описао више:

vBET
07-04-11, 15:05
Гоогле чини се да су сада уклоњене ВБЕТ страница: погледајте дискусију на мом блогу.

Ја лично не мислим да су ове странице спам, они имају легитимну сврху ...
Изгубљени у преводу: Гоогле Алго Упдате 06-04-2010 | СЕО блог са СЕОфорумс.орг (хттп://сеофорумс.орг/сео-блог/гоогле-транслатион-алго-упдате-06-04-2010/)

Читао сам свој блог. Како ја видим да је реакција на последње информације дан. Имајте на уму да, по мом мишљењу то није у вези са преводима. Посебно што сам управо проверавају и видим да овај форум је индексиран на другим језицима: сајт: СЕО форум + СЕО Блог СЕО & Тоолс@сеофорумс.орг (хттп://сеофорумс.орг/де/)

Зато што видим да су индексиране ваше преведена странице Претпостављам да је то само неки привремени проблем можда чак и на Гоогле Аналитицс страни, али дефинитивно није у вези са вБЕТ. Можете ли да опишете шта се дешава сада?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
Мате - Им велики фан ваше плугин, и направио сам случај са Гоогле да то није ауто-превод спама.

Пошто је рекао да - погледајте на мом блогу (хттп://сеофорумс.орг/сео-блог/гоогле-транслатион-алго-упдате-06-04-2010/).

ВБЕТ Ауто преведене странице су покренули из индекса пријатеља.

Мој предлог: употреба различитих АПИ или бар дају опцију да. Не постоји начин да се Гоогле детектује да се странице аутоматски су преведени ако превод није довољно добро.

Неким језицима као што су шпански раде веома добро, неки донт.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
Читао сам свој блог. Како ја видим да је реакција на последње информације дан. Имајте на уму да, по мом мишљењу то није у вези са преводима. Посебно што сам управо проверавају и видим да овај форум је индексиран на другим језицима: сајт: СЕО форум + СЕО Блог СЕО & Тоолс@сеофорумс.орг (хттп://сеофорумс.орг/де/)

Зато што видим да су индексиране ваше преведена странице Претпостављам да је то само неки привремени проблем можда чак и на Гоогле Аналитицс страни, али дефинитивно није у вези са вБЕТ. Можете ли да опишете шта се дешава сада?

Странице су још увек индексирани, али не приказивати за претраге.

Његова 100% НИЈЕ ГА привремени проблем, а не преведен (тј. нормалне), странице нису изгубили све обима претраге.

(Скоро) 100% од обима претраге ће ВБЕТ страница је престао.


Немојте ме погрешно схватити - Им 100% на твојој страни овде, питање је, Гоогле није.

Такође - Ја не кажем да ВБЕТ додатак је крив или поломљене - још увек ради веома добро и велики додатак. Гоогле али су најавили да су третирање овим страницама, као аутогенератед, и као такви нису пошаљете било какве обима претраге.

Ја ћу ажурирати вас и мој блог у пар дана времена.


Неки акредитиве за Вас: Им професионалне СЕО су за 6 година сам редовно говорим на конференцијама - Нисам неко ко је у разговору са "пола знања" или неразумевање како Гоогле ради.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
Овде је ажуриран саобраћај статистика.

@ Хилинебуилдерс овде је ажуриран граф. Такође види исто ... он Твитпиц (хттп://твитпиц.цом/4и8звр) 3


ФИИ: ја имам сајтове Поверед би ВП-робота у ВордПресс који користе Гоогле Транслате АПИ-ја. Они су, такође, погођена у исто време и изгубио 100% својих саобраћаја.

norku
08-04-11, 16:20
Хвала за нове информације момци. Ја сам блокиран преведена страница на 30. марта и тада је одлучила да укине измене неколико дана касније, тако да сам имао Вбет ради нормално поново за недељу дана сада. Ја само проверити своје одредишне странице и приказа страница и могу да видим ниједан велики пад активности за Вбет генерисаног садржаја. Ствари изгледају нормално овде, али ћу пратити статистика и ако видим Вбет странице су пала овде ћу поруку.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
Хвала за нове информације момци. Ја сам блокиран преведена страница на 30. марта и тада је одлучила да укине измене неколико дана касније, тако да сам имао Вбет ради нормално поново за недељу дана сада. Ја само проверити своје одредишне странице и приказа страница и могу да видим ниједан велики пад активности за Вбет генерисаног садржаја. Ствари изгледају нормално овде, али ћу пратити статистика и ако видим Вбет странице су пала овде ћу поруку.

то није активност (тј. страница) које треба да погледате, његов одредишне странице, тј саобраћај који Гоогле послати на тим страницама.

активност је савршен, ВБЕТ додатак је савршен, питање је Гоогле не шаље саобраћаја на странице које он ствара (што је велики део вредности плугин-да ме)

norku
08-04-11, 17:19
Као што сам рекао, Проверио сам одредишне странице и не видим значајну разлику. Рудник је мали форум а ја само сте користили вбет за неколико недеља, али моји резултати не показују пад у овом тренутку.

Едит: Не могу да отпремите слике овде, али ја сам у потрази на графикону овде (филтрирани као твоја) и показује стабилан успона. Можда ћу видети пад на следећем ажурирању али свакако за сада не видим пробс.

vBET
09-04-11, 19:54
Мате - Им велики фан ваше плугин, и направио сам случај са Гоогле да то није ауто-превод спама.

Пошто је рекао да - погледајте на мом блогу (хттп://сеофорумс.орг/сео-блог/гоогле-транслатион-алго-упдате-06-04-2010/).

ВБЕТ Ауто преведене странице су покренули из индекса пријатеља.

Мој предлог: употреба различитих АПИ или бар дају опцију да. Не постоји начин да се Гоогле детектује да се странице аутоматски су преведени ако превод није довољно добро.

Неким језицима као што су шпански раде веома добро, неки донт.

Баш као што сам написао већ сам читао ваш блог:) А ја вам написао да ја видим своје преведена странице вБЕТ индексиране у гооге. Погледајте сами - само пише на Гоогле упита:
site:http://seoforums.org/de/
Дакле, то нису покренули из Индекса, или можда ја не разумем шта мислиш ...

vBET
09-04-11, 20:21
Странице су још увек индексирани, али не приказивати за претраге.


То није тачно. Ја само пошаљите овај упит у Гоогле:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
Резултат је само један и то је ваш сајт на страни преводу вБЕТ.


Његова 100% НИЈЕ ГА привремени проблем, а не преведен (тј. нормалне), странице нису изгубили све обима претраге.

(Скоро) 100% од обима претраге ће ВБЕТ страница је престао.


Немојте ме погрешно схватити - Им 100% на твојој страни овде, питање је, Гоогле није.

Драго ми је што желите вБЕТ:) Ово није о томе ко је на којој страни. Ми само треба да проверите сваку информацију која може бити од пресудног значаја за наше кориснике. Посебно ако је информација толико важна као што је овај. Дакле, ми само треба да исправи неке изјаве која би могла дати лажан утисак вБЕТ корисника о његовим употребљивости.

Зато смо проверили да ли је истина да су ваши преведене странице уклоњена из индекса. И сада смо проверили да ли то није могуће достићи оне претраживањем. А у кабини случајевима резултати су добри - то значи да су ваше странице индексиране и доступна претраживањем.

Имајте на уму да ако ваша саобраћаја за преведене странице је нижа да пре би то могло бити добро да упоредите позиције у Гоогле индекс, што је веома важно за саобраћај из претраге. Можда због тога што Гоогле мења неке од ваших страница упутити се доле у индексу. То може бити привремено или дуже. Тешко је рећи.


Такође - Ја не кажем да ВБЕТ додатак је крив или поломљене - још увек ради веома добро и велики додатак. Гоогле али су најавили да су третирање овим страницама, као аутогенератед, и као такви нису пошаљете било какве обима претраге.

Ја ћу ажурирати вас и мој блог у пар дана времена.

Хвала за ноту. Наравно, морамо да провери такву информацију анализе то је вБЕТ грешка или не. Ово је да се осигура одличан производ за наше кориснике и као један од наших корисника надамо се да је драго да смо га третирају озбиљно и провере све и од стране вБЕТ потенцијалних грешака.

Ми ћемо чекати за ажурирање.



Неки акредитиве за Вас: Им професионалне СЕО су за 6 година сам редовно говорим на конференцијама - Нисам неко ко је у разговору са "пола знања" или неразумевање како Гоогле ради.

Ми никада предлажемо да не знате шта пишете о томе. И Стварно ми је жао ако је такав утисак. Имајте на уму да ово није приватна дискусију, али не јавно табли тако да морамо да обухвати све кључне информације, чак и ако мислимо да знате о томе, јер је и за цео нашем друштву. Тако да ако видите неке очигледне информације за вас, то је само зато што смо рачуна о свим нашим корисницима да разумеју више ову тему:) Надам се да је у реду за вас - ако не можете да се пребаците на приватне разговоре са нашим особљем:)

vBET
09-04-11, 20:37
Овде је ажуриран саобраћај статистика.

@ Хилинебуилдерс овде је ажуриран граф. Такође види исто ... он Твитпиц (хттп://твитпиц.цом/4и8звр) 3


ФИИ: ја имам сајтове Поверед би ВП-робота у ВордПресс који користе Гоогле Транслате АПИ-ја. Они су, такође, погођена у исто време и изгубио 100% својих саобраћаја.

Врста глупо питање - где можете ставити ово филтера у аналитика? Само сам направио брзу проверу и није га пронаћи - ви већ знате где, па бих желео да сигурно неко време за посматрање:)

Ми смо на њему и провери га. Изгледа да је појединац - Неки форуми видите такав тренд неки не. У овом тренутку нисмо у могућности да одреди шта је разлог. Само у случају за енионе који има такав проблем - уверите се да нисте блокирати све странице преведене у роботс.ткт

MOGmartin
11-04-11, 11:57
Врста глупо питање - где можете ставити ово филтера у аналитика?

нема пробс Мицхал,

своје: Цонтент -> Врх Одредишне странице
ФИЛТЕР: странице које садрже овај стринг:



Ажурирано слику са недавним статистика, и можете видети у левој колони којој извештај:

Твитпиц - Делите фотографије и видео записе на Туиттер (хттп://твитпиц.цом/4јл0оо)


уверите се да нисте блокирати све странице преведене у роботс.ткт

ФИИ - Нисам блокирати саобраћај на било који начин;)

САМО ДА ДРЖАВА РЕ:
Не верујем да вбет додатак је сломљен. И даље ради управо оно што јој и рекламирају као - људи могу да и даље користе преведене странице 100%.

Једини проблем је у томе што Гоогле престали да шаљу саобраћаја на овим страницама преведена. Као свој проклети тешко отисак преведена страница ако је његово добар превод, ја сам предложио да инкорпорирати Иахоо превести АПИ-ја.

Ја бих кладити добре паре да ће ово бити много теже за Гоогле филтрира индекса.

САМО ДА РЕ државе као:
Не кажем овим страницама су де-индексиране .... Само се они не враћају у резултатима претраге када се користи да буде.

tavenger5
11-04-11, 15:46
Хвала за пружање неки увид МОГмартин. Видим пад вБЕТ преведене странице, али то није скоро као драматична као и Ви. Разлика је око 25% у односу на претходну недељу. (26. март - 1. април вс 2. април - 8. април)

vBET
12-04-11, 12:54
Ја ћу вам послати детаљније информације путем пм у наредних серверал дана ...

Молимо Вас да погледате овај чланак:
тецхноспот.нет / Блогс / стратегије уклонити-машине-преведена страна-Гоогле--индекс /

У овом тренутку ми не видимо своју лиценцу - молимо АСАП детаље АМ лиценцу. Ако нису лиценцирани корисник, онда немојте платили вБЕТ верзију. Молимо Вас да пошаљете информације о лиценци.

О везу - то је опет препорука да онемогућите слабе аутоматски преводе који се могу не разумеју људи.

Препоручујемо вам да не дозвољава аутоматску преводе да се индексирају. Аутоматизовано превода не увек има смисла и могу потенцијално да се посматра као спам. Што је још важније, поента прављења вишејезични сајт је да допру до више корисника обезбеђивањем вредан садржај на више језика. Ако ваши корисници не могу да разумеју аутоматизован превод или ако га осећа вештачки да их, треба да се запитате да ли стварно желите да представите ову врсту садржаја за њих.
Гоогле преводи се веома добар и људски читљив, тако да не постоји проблем са овим. Дакле, шта да се јасно - то препоручује да искључите САМО преводе који се могу не разумеју људи. Ми смо пружање подршке за људе писања на различитим језицима и преводи су стварно добри. Тако да ово није о Гоогле превода које вБЕТ.

Мислим да у паници и без детаљног читања Гоогле изјава овде имамо много неспоразума. Тако да то јасно:
1. Преводи су ОК за Гоогле
2. Гоогле не воле слабе аутоматски преводе који нису људски читљив
3. Пошто чак и слаба аутоматски преводе није забрањен, али само не препоручује
4.. Високе вредности аутоматски преводе у реду за Гоогле
5. вБЕТ пружа Гоогле-превода које су веома доброг квалитета и људски читљив

vBET
12-04-11, 13:15
нема пробс Мицхал,

своје: Цонтент -> Врх Одредишне странице
ФИЛТЕР: странице које садрже овај стринг:



...

САМО ДА РЕ државе као:
Не кажем овим страницама су де-индексиране .... Само се они не враћају у резултатима претраге када се користи да буде.

Хвала ћу играти са тим и проверити неке од наших форума.

О РЕ држава - као што сам вам показати овде Гоогле враћа вашој страници резултата претраге. Мислим да можете имати мање траже уносе због промена у индексу позицију, али дефинитивно ваше странице су још увек у индекс и се враћају у резултатима претраге.

Ми ћемо направити неке сопствене истраге - такође ценити своју будућност улаз ако откријете нешто више о ситуацији вашег форума у Гоогле индекс.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1