СДА

Виев Фулл Версион: Решити Вбет Главни проблем ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
здраво купио вбет и инсталирајте га и почео да има проблема ...
Форум индекс показује белу страницу, И цант унесите своје админцп да бисте онемогућили додатак, па сам морао да уређујете цонфиг.пхп у циљу да бисте онемогућили додатак систему ... сада ћаскање форуму се вратио евритхинг ради али у админцп> Опције> вбет главни ја онбли видети ред са (вБЕТ 3.0.0 и више НИЈЕ слободни софтвер да имају право да га користите морате да купите лиценцу и поставите овде лиценцу..)

vBET
26-11-09, 04:25
О форуму иде доле:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост169

О виде само ред са лиценца кључ - не може да блокира одлазни захтеве до 3. стране.

Spiritu
26-11-09, 12:30
О виде само ред са лиценцни кључ ... ? па шта је решење

И ја увојак продужетак инсталиран (дупли проверити) следе Инсталлатион Инструцтион корак по корак ... Шта сам урадио погрешно? (

vBET
26-11-09, 16:50
Могућности:
1. Цурл не ради исправно
2. Фиревалл или нешто друго не дозвољава да пошаље цурл захтеве другим серверима - имајте у виду да вам је потребна ова, иначе како желите да добијем преводе из Гоогле-а?

Spiritu
26-11-09, 21:05
НВМ ... И фигура га! хвала за помоћ у сваком случају

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1