СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ 3.4.0 Релеасед



vBET
09-03-11, 19:42
Хи:)

Имамо ново издање за вас. Сада за вБ3.8 у наредних месец дана ћемо издање за вБ4.к Имајте на уму да због много промена овог издања се сматра Бета.

Дакле, оно што је најважније - нови језик подржан (+ спремна за још 5), све познате грешке исправљене, перформансе побољшане, додао подршку за кеш меморију и за екстерне базе података кеш. И наравно много других ствари - Детаљи у наставку:)

ВЕОМА ВАЖНО: због нових језика је додао да је потребно да се уради додатни кораци ажурирања. За нове инсталације се ништа не промени, и даље постоје исправке неке су потребни додатни кораци - детаљи у наставку.

Ново:

Додао 6 нових језика: јерменски, Азербејџана, баскијски, грузијски, Хаитија креолски, урду.
Они су у бета верзији у Гоогле и само хаићански креолски је у потпуности подржан од стране Гоогле-у овом тренутку. Тако да само Хаитија креолски од нових се сада може користити, али вБЕТ је спремна да подржи другима у било које време, када ће Гоогле бити спреман:) - само ће омогућити од Админ ЦП и то је то!
Подршка за кеш меморију: Мемцацхе, АПЦ, КСЦацхе, еАццелератор. Такође је веома лако додати подршку за нове моторе!
Подршка за спољне базе података за вБЕТ кеш
(Захтева: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/феатуре-рекуестс/863-дифферент-дб-вбет.хтмл # пост6927)
Избегавање наслов дуплирање
Нова опција која додаје стварни језик наслов странице (корисно за теме са не преводиви насловима попут назив производа или нешто слично)
Аутоматски управља улоге за подразумевани језик
Сваки корисник има највише 1 улога за подразумевани језик (захтева:
Омогућава да бисте видели статистика (колико корисника користи специфичне језике) у админ ЦП -> Корисничке групе -> корисничкој групи Менаџер (захтева: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/феатуре-рекуестс/328-соме-статс-адд.хтмл # пост1232)
Аффилиате програм подршке у кредитном везу
Сада свако ко има ионако вБЕТ кредит повезане су, такође, мења се и освоји на њему! Довољно је да додате ваш ИД партнерске корисник у админ ЦП -> вБЕТ -> Главна - више детаља у параметру опис
вБЕТ подршку вБуллетин кратке везе.
Додао подршку за вБуллетин параметар ограничава УРЛ адресе дужине. Подразумевано онемогућен за компатибилност - треба да га укључите ради постизања ефекта. Имајте на уму да ће већ индексиране странице са више УРЛ-ова бити 301 преусмерен - тако да је безбедно за ваш СЕО. Ипак смо одлучили да га конфигурисати у овом тренутку.
Корисник језик заставе информација у Ко је онлине секцију
(Захтева: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/феатуре-рекуестс/269-лангуаге-флаг-вхо-онлине.хтмл)
Подршка за превођење не наслове
Ако желите да имате неке делове Наслов теме није превео онда једноставно га непрозирно ручно у [лангтитле = НТ] [/ лангтитле] ББЦОДЕ (без размака). Баш као што код језика користе НТ (не преводе). То је трик да се избегне превод неких наслова (као што игра имена, музике титула и тако даље) - унутар навоја тело и даље користе [нотранслате] ББКод.
Језик филети подршку за обавештења
Додао још две опције у најаве систему. Прикажи обавештење када:
- Корисник није тренутно форуму у одређеним језицима
- Упутство је тренутно на форуму у одређеним језицима
Конфигурисати језика за кеш за госте.
Сада можете да изаберете које језике ће бити подржан од Гост кеша.
Опција за админ - прикажемо и Гоогле повезивање време
Ова опција ће вам омогућити да проверите колико дуго у току Паге Генератион своју канализацију је чекао Гоогле-одговор. Једноставно штампа време резултате и број Гоогле захтева на врху резултата странице. Ово је само ради администратори, тако да је безопасан за нормалне кориснике и да ће омогућити да провере да ли је питање на Гоогле страни, ако форуму успорава. Наравно да ће радити да не кеширају преводе.


Бугс исправити:

Решили су неке сукоба у којима је глобал_схоутдовн користи, али не инит_стартуп (непознат сукоб извор, али се сукоб реши)
Упозорења у гостињској кеш (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-буг-репортинг/932-варнингс-гуест-цацхе.хтмл)
Кеш за чишћење упозорења
Празну страницу за нове поруке
Упозорења за референтних вредности (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/буг-репортинг/1141-ектернал_цомплете-хоок.хтмл)
Кориговано заставица за малајски језик (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/буг-репортинг/1269-малаи-флаг-вронг.хтмл)
Аватари попуп текст
Погрешно сечење или УРЛ делова
Не кеш сајтови са лошим резултатима са Гоогле
Иди на прву нову опцију пост (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-буг-репортинг/1288-гото-нев-постс.хтмл)
Сада корисничко име у земљама опис и АМ листи порука није преведен.
Хардцодед пут ка Админ ЦП (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/буг-репортинг/1354-цацхецлеанер.хтмл)
Нема описа застава када је у подножју дну позицији
Уклањање дуплираних језик кодова облик УРЛ адресе
Направио стални преусмеравање од 301 преусмеравање
Лоше кодиране слова у мета кључне речи и опис


Шаблони измене:

вбентерприсетранслатор_инпост_транслате
вбентерприсетранслатор_флаг


Остале промене:

(Побољшање перформанси) Гоогле захтева ограничење у дужини од увећане до 2000
То ће дати мање Гоогле-упита које су главни уско грло.
(Побољшање перформанси) алгоритам промене за вођење није превео делове ХТМЛ
(Побољшање перформанси) Један везу са Гоогле-за све захтеви за превођење на једној страници.
вБЕТ опције конфигурације реорганизован у админ ЦП


Додатне ажурирање корака
Имајте на уму да све додатне ажурирање кораци су због нових подршке језика. Зато смо још додао 5 језика који нису подржани сада, али Гоогле је већ у бета фази - тако да када су постали подржани додатни кораци ће бити више потребно. Жао сада за те.

Ажурирање правила у хтаццесс фајл.
Проверите актуелне један у вБЕТ пакету. Наравно, нема потребе да се мења све - само део са језиком кодова (кодови за нове додао језика). Да буду безбедни да је најбоље да се копију хтаццесс фајл. Пре промене. Они који подржава садржај превод ван форуму директоријум - молимо вас да запамтите да имате вБЕТ правила у неколико хтаццесс датотеке -. Ажурирати све од њих.
Подржани језици избор
Због нових језика је додат морате поново поново изаберете које језике желите да подржите! Језици променила поредак, тако да након ажурирања можете проверити да друге језике да пре ажурирања. Имајте у виду / писања који су они једном и исправна подешавања после ажурирања.
Такође ако користите на свим језицима ћете морати да искључите оне које заправо не подржавају (оне су јасно означени) - то је довољно да то уради у једном КП месту Админ -> вБЕТ -> Превод -> Омогући Превод (3 дела) .
Извини за ово непријатности - било је неопходно да абецедном реду у админ ЦП. Тако да доноси мале непријатности током ове исправке, али много погодности за одмор администрације времена.
Права за госте кеш директоријума
Ако користите Гост Кеш затим додајте адекватна права (детаљи у кеш Гост конфигурацију у админ ЦП) сада новог госта кеш директоријума: хи, АЗ, ЕУ, ка, ХТ, УР (иначе гост кеш неће радити за те)
роботс.ткт ажурирање
Ако оптимизоване форум и наше савете за роботс.ткт, ажурирајте га и за нове језике (кодова: хи, АЗ, ЕУ, ка, ХТ, ур)
Ситемап Генератор интеграције
Ако интегрисан Ситемап Генератор са вБЕТ, молимо вас да - додати нове кодове језика постоји (само за оне који вас подржавају - НЕ сви они)

basketmen
09-03-11, 21:47
Мицхаł Жао ми је, то је мој захтев Функција: Ручно превођење, тако да му баш као Википедиа, члана су иста само преведена упутство на неки други језик од стране чланова (или особље)

још увек не могу дати још?

Ову функцију можете да промените ВБ блог у Википедиа ново: Д

cesarica
10-03-11, 02:28
Ви чините велике могућности! Једва чекам верзију за ВБ 4.к;)

мој Омиљени:
# (Побољшање перформанси) Гоогле захтева ограничење у дужини од увећане до 2000
# (Побољшање перформанси) Један везу са Гоогле-за све захтеви за превођење на једној страници.
# Подршка за превођење не наслове
# Подршка за кеш меморију: Мемцацхе, АПЦ, КСЦацхе, еАццелератор. Такође је веома лако додати подршку за нове моторе!

kamilkurczak
10-03-11, 10:18
Још увек радимо на вБЕТ4 верзија:)

tavenger5
10-03-11, 17:30
Хвала! Радна и сада користе мемцацхе

meto
05-04-11, 10:50
Да ли смо далеко од ослобађања 4.к верзији?

kamilkurczak
06-04-11, 19:11
Још увек радимо на овој верзији. Мицхаł вратио из одмора.

dacho
17-04-11, 11:12
Да ли је ова верзија претходну верзију ће помоћи Проблем изазива велике системе као што је моје? Зауставио сам рад претходне верзије, изазива колапс мог дедицатед сервер!

vBET
17-04-11, 19:42
Хелло. Као Камил писао био сам на одмору. Нова верзија ће имати неколико исправки, укључујући перформансе надоградње. Највећи је подршка за кеш меморију.

У овом тренутку не можемо да кажемо да ли нова верзија ће решити свој претходни питања, јер не знам која питања сте о писању. Имајте на уму да пружамо бесплатну подршку тако да у случају питања која је мудро дозволити као знају о тим и рад на тим. Ми радо ће вам помоћи и проверите шта се дешава на вашем серверу, у случају проблема. У овом тренутку могу само да вам кажем да је унапређења перформанси је, такође познат буг фиксне и неке нове функције укључене.

meto
19-04-11, 14:18
...
Сада за вБ3.8 у наредних месец дана ћемо издање за вБ4.к
...
Да ли смо још увек тамо? :) Ми смо у другој половини априла.

vBET
20-04-11, 20:07
Да ли смо још увек тамо? :) Ми смо у другој половини априла.

Да, знам:) Планирао сам да се то уради у првом полувремену, али се врати са одмора нам је дао више изненађења, што сам очекивао;) Још увек радимо на томе. Најважније промене су већ затворени. Неки нови буг се појави па смо желели да се то исправи и пред пуштање на слободу. Ја бих био најсрећнији да АСАП издање, али журити није добро за квалитет;) Тако да ће исправити све познате грешке и отпустите:) надам се да ће бити највише у првој седмици маја.

dacho
23-04-11, 10:26
У овом тренутку не можемо да кажемо да ли нова верзија ће решити свој претходни питања, јер не знам која питања сте о писању. Имајте на уму да пружамо бесплатну подршку тако да у случају питања која је мудро дозволити као знају о тим и рад на тим. Ми радо ће вам помоћи и проверите шта се дешава на вашем серверу, у случају проблема. У овом тренутку могу само да вам кажем да је унапређења перформанси је, такође познат буг фиксне и неке нове функције укључене.
Разговарали смо у прошлости о проблему који систем ствара .... Боттом лине - Наменски сервер не може да задржи систем активан систем за превођење ... Покушао сам свој предлог да се затвори већину језика, остављајући индивидуу, она смањује притисак, али и даље ствара превод системски ресурси су велики ... Можемо проћи кроз ствари заједно и да видимо како да их решимо, али то мора да буде ће бити са мном, да се пронађе решење. Ја не могу да укључите систем и чекају ваш одговор сваких неколико дана!

vBET
25-04-11, 20:47
Разговарали смо у прошлости о проблему који систем ствара .... Боттом лине - Наменски сервер не може да задржи систем активан систем за превођење ... Покушао сам свој предлог да се затвори већину језика, остављајући индивидуу, она смањује притисак, али и даље ствара превод системски ресурси су велики ... Можемо проћи кроз ствари заједно и да видимо како да их решимо, али то мора да буде ће бити са мном, да се пронађе решење. Ја не могу да укључите систем и чекају ваш одговор сваких неколико дана!

Хи. Извини, али нисам могао да се сети свих случајева. Најбоља идеја је да почнете да пишете на ваш постојећи нит, јер ћемо имати све историју већ предузете акције.
Па хајде да то овако - када ће нови вБЕТ 4.к бити пуштен молимо Вас да поново отворите конац и ми ћемо радити на томе.
Ми пружамо бесплатну подршку, још увек није 24 / 7 тако да можете видети кашњења у одговорима, ми смо ту сваког радног дана, само наши клијенти су из целог света, тако понекад патимо велики временске разлике потпуно различитих празника (тј. данас Многе земље имају одмор, али не нужно све).

Taurus
03-05-11, 16:08
Свака вест о томе када упдате за вб4 верзија ће бити доступна?

vBET
03-05-11, 20:58
Свака вест о томе када упдате за вб4 верзија ће бити доступна?

У овом тренутку смо отворили 2 мале грешке за вБЕТ4.к коју желите да исправите прије него што пусти. Све остале ствари су затворени. Радим на један од оних сада са неким питањима, зато не могу бити сигуран када ће бити затворена. Ако нећемо бити у могућности да га затворите брзо, ми ћемо издање укључујући и оне - оне су само мале, тако да не утиче на главне функционалности, перформанси, нити доступности.

Ако нема озбиљних грешке ће бити пријављен, ми ћемо издање вБЕТ4.к ове недеље - највероватније на викенд:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations