СДА

Виев Фулл Версион: другачији стил



Damas
25-11-09, 04:40
Поздрав,

Да ли постоји било који начин да користе различите стил само за преведене (језик) странице?

Хвала

vBET
25-11-09, 06:41
Ово се односи на штанду вБЕТ 2.к (бесплатно) и вБЕТ 3.к (комерцијална) верзија.

Ако сте на страни преведено то значи да сте подесили $ _ГЕТ ['језик'].

То значи да сте у стању да уради БИЛО прилагођавање које ће радити само за преведене странице. Све што треба да урадите је модификација која ће проверити да ли је језик постављен пре доношења било какве промене.


if ($_GET['language']) {
DO SOMESTHING SPECIAL ONLY FOR TRANSLTED PAGES
}


Овај код можете укључити у плугин-а.

Такође можете сте направили посебне промене унутар шаблона:


<if condition="$_GET['language']">
DO SOMESTHING SPECIAL ONLY FOR TRANSLTED PAGES
</if>


Добар пример за шаблон - ручка превод праћење у скрипту + Јава користи интернационализовано РСС канал (само за вБЕТ 3.к):



<script type="text/javascript" src="<if condition="$_GET['language']">/$_GET[language]/</if>external.php?type=js"></script>
<table class="tborder" cellpadding="6" cellspacing="1" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="tcat">
Last Posts
</td>
</tr>
<tr>
<td class="alt1 bulletlinks">
<script type="text/javascript">

</script>
</td>
</tr>
</table>
<br/>


Damas
25-11-09, 13:44
Одлично, ради фино за мене.

Последња ствар ми треба, како да се заставе на заглавље само на преведени (језик) страница молим вас?

Заиста сам веома ценимо ваше стрпљење и сарадњу.

Damas
25-11-09, 13:57
Тхатс ит: Д

$ Вбентерприсетранслаторфлагс


Хвала

vBET
25-11-09, 14:00
Одлично, ради фино за мене.

Последња ствар ми треба, како да се заставе на заглавље само на преведени (језик) страница молим вас?

Заиста сам веома ценимо ваше стрпљење и сарадњу.

Коришћење прилагођених место за заставе и ставите га тамо где желите за преведене странице, и где желите да не преведене странице користе супротно условима.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations