СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Мцацхед као кеш



meto
10-02-11, 20:30
Знам да је већ предложио али ја бих да налетети ту идеју. За мене је то апсолутно је "муст хаве" за такву опцију на великим форумима. Покушао сам да препише вБЕТ да га користе, али након брзи поглед на ваш код сам одустала. Зашто не користите програмирање објекту? То је тако много лакше код и мењају скрипте са њим. Верујем да би то било 5 минута. посао код другог кеширање механизам када би био у стандардизовани класи.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Ми смо сада ради на ову опцију:)

vBET
26-02-11, 16:46
Баш као што Камил писао - радимо на томе:) Тацније радим на томе у овом тренутку:) Желимо да подржи:
- Мемцацхе
- АПЦ
- Ксцацхе
- Еаццелератор

Да ли ће бити укључене у следећу верзију онда дефинитивно ће бити означени као бета функционалност. Није одлучено још ће то бити у следецој верзији или један после тога. Такође, да ли ће бити укључене у следећу верзију још увек није одлучио ће у потпуности бити подржан или само за госте кеш за почетак.

Укратко речи - ми ћемо вам дати ову функцију, и даље нису сигурни ће бити у следећем издању:)

meto
26-02-11, 16:56
Ако сте имали пристојан кеш објекат класе додајући следеће цацхеинг складишта би био мир колача.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Извините за касно одговор. Ова функционалност је додат у издању 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations