СДА

Виев Фулл Версион: Решити Користећи вБуллетин 3.6.12, имају проблем на РСС, као и Архива



basketmen
07-02-11, 12:30
Само сам купио услуга за интеграцију 30 долара на 2011.02.04, ја користим 3.6.12 вБуллетин, ја имам проблем на РСС страницама, и Архива страница

Већ сам да ам да камилкурцзак





И. РСС Феед на подразумевани језик (Индонезија) раде нормално хттп://ввв.домаин.цом/ектернал.пхп и РСС2 хттп://ввв.домаин.цом/ектернал.пхп?типе=РСС2

али на другом језику нису преведена и УРЛ адресу не ревритед, погледајте овде:

РСС хттп://ввв.домаин.цом/ен/ектернал.пхп (грапх и даље као што је овај на тој страници)
хттп://ввв.домаин.цом/сховтхреад.пхп?т=96218&гото=невпост
хттп://ввв.домаин.цом/сховтхреад.пхп?т=96217&гото=невпост

РСС2 хттп://ввв.домаин.цом/ен/ектернал.пхп?типе=РСС2 (грапх и даље као што је овај на тој страници)
хттп://ввв.домаин.цом/ф/96217-вбет_делаи8к/
хттп://ввв.домаин.цом/ф/96216-вбет_делаи7к/





Нб.
- У вбсеоцп.пхп Већ сам покушавао скуп "Замени Садржај Мета Десцриптион" Да и подесите "Дефинисање Дужина Мета Десцриптион?" до 200, мета десцриптион се замењују са 200 првим речима у пост, али РСС Феед на другом језику страна још увек није преведена

- Можда сличан проблем са ову тему хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/1393-нот-транслатед-рсс.хтмл










Другог. А у Архиве страница (Један од страна на пример архива: хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/ситемап/ф-43.хтмл), нит линкови су највише овако, ако можете да исправите и она:

хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/95724-вбет_делаи66к/
хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/95722-вбет_делаи65к/
хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/95675-вбет_делаи64к/
хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/95639-вбет_делаи63к/

али линкови ће преведена ако отвори тема првог (нпр. хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/93646-вбет_делаи21к/ ће бити хттп://ввв.домаин.цом/ен/ф/93646-фацтс- о-северно-Кореа /), и изгледа као сачувани у бази података вбет, ако сам ради кеша чисти, она ће се поново користећи вбет_делаи поново у везу

Нб. Можда слично као што је овај конац , Ја сам већ додају тако наставе, проблем сада је само нит УРЛ користећи вбет_делаи као што је изнад














јавите ми ако имате питања, или треба друга ствар

Рицхие

kamilkurczak
07-02-11, 12:59
ок хвала за овај пост. Ја ћу почети са радом на вашем серверу.

kamilkurczak
07-02-11, 14:54
Прво - Покушао сам да репродукује ово питање на мом тесту форуму - без резултата.
Друго - сам је пронашла на вашем серверу, место са питањем. Сада, ја сам радио на решење, али ми треба више времена.
Хвала на стрпљењу. :)

kamilkurczak
08-02-11, 12:07
Ја радим на вашем серверу сада.

kamilkurczak
08-02-11, 13:20
Приметио сам да су наши куке за ектернал.пхп фајл не користи.
Мислим да о ектернал_старт и ектернал_цомплете куке.
Можда имамо сукоб са МОД (али још увек не можете да пронађете ово МО) можда имате идеју о томе мод?
Друго, можда је ово пружа кеш ектернал.пхп сајта. И даље радим са овим проблемом.

Такође сам пронашао овај линк на вашем сајту:

/f/feed.html
То је подржан од стране неких мод или не?

basketmen
08-02-11, 13:57
Приметио сам да су наши куке за ектернал.пхп фајл не користи.
Мислим да о ектернал_старт и ектернал_цомплете куке.
Можда имамо сукоб са МОД (али још увек не можете да пронађете ово МО) можда имате идеју о томе мод?
Друго, можда је ово пружа кеш ектернал.пхп сајта. И даље радим са овим проблемом.

Такође сам пронашао овај линк на вашем сајту:

/f/feed.html
То је подржан од стране неких мод или не?
Мислим да је проблем јер ја користим 3.6.12 вБуллетин, архива фајлова и ектернал.пхп датотеке нису тако добри као вБуллетин 3.8.к


али дозволите ми да знам да ли желиш са инвалидитетом све производе екецпт вБСЕО и вбет, могу пробати неколико сати поново када ван врхунац време

kamilkurczak
08-02-11, 14:06
Да ли можете да ажурирате свој ББ на 3.8.к верзију?
Ја сам још увек ради на вашем серверу и можете пробати све Модс ако желите.

Мислим да можемо да га поправи, али ми треба више времена. Ја ћу питати Мицхаł о овом питању такође.

basketmen
08-02-11, 14:36
Приметио сам да су наши куке за ектернал.пхп фајл не користи.
Мислим да о ектернал_старт и ектернал_цомплете куке.
Можда имамо сукоб са МОД (али још увек не можете да пронађете ово МО) можда имате идеју о томе мод?
Друго, можда је ово пружа кеш ектернал.пхп сајта. И даље радим са овим проблемом.

Такође сам пронашао овај линк на вашем сајту:

/f/feed.html
То је подржан од стране неких мод или не?

не, то је само Феед Оглас (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=133365), само списак хране која већ постоје у страну, не у вези са ектернал.пхп који је вбуллетин датотека на свим






Да ли можете да ажурирате свој ББ на 3.8.к верзију?
Ја сам још увек ради на вашем серверу и можете пробати све Модс ако желите.

Да, цант надоградњу на ВБ 3.8.к пошто су неки модови ће само раде у ВБ 3.6.к

Ок ја ћу пробати са инвалидитетом свих модова производа, осим вбет, неколико сати поново у офф пеак времену, нема проблема са тим, да се оснује проблем ако је проблем заиста модова, не вбуллетин је само





овако нит хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/1393-нот-транслатед-рсс.хтмл

Он користи ВБ 3.6.5 видим са странице извора, а он не користи вБуллетин, па се проблем њене изгледа није у вБСЕО

kamilkurczak
08-02-11, 14:43
Да, али је било питање са синтаксом грешке (погрешан кодирања или нешто са тим), а наш куке је коришћен у преводу ектернал.пхп фајл.
На вашем сајту ББ не користе наши спољни куке и не можемо преводити овим странама.

Можете да проверите све модс. Ја сам још увек у потрази решење на вашем серверу, а ја Мицхаł питао о томе, можда он има било какву идеју.

basketmen
09-02-11, 03:15
Ок сам већ покушао са инвалидитетом све производе, осим вбет


хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед1.јпг

хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед2.јпг

хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед3.јпг

хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед4.јпг

хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед5.јпг





али и даље исти, није преведен

хттп://и291.пхотобуцкет.цом/албумс/лл284/баскетмен/продуцтдисаблед6.јпг





и ја сам већ покушао отпремите ектернал.пхп фајл са вБуллетин 3.8.4, само желим да покушам, али и даље исти, није преведена превише




јавите ми ако желите мене да покушам нешто друго, итс ок ако не би то урадио за сада, верујем да је проблем у СМФ 3.6.к верзији само у РСС Феед и архива странице, исто као и ову тему није превео РСС (ХТТП : / / ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/1393-нот-транслатед-рсс.хтмл), његов форуму Не користите вБуллетин или неки мод, мислим, само вБуллетин 3.6.к

Морам РСС Феед и архиве странице интегрисана са вбет

kamilkurczak
09-02-11, 14:43
Поздрав,

Ја сам још увек раде са ваше питање. Интеграција вБЕТ са ББ на весрион 3.6 је врло тешко и може да потраје веома дуго. Морамо цхенгес само у вБЕТ код (не у ВБ). Зато треба да будемо веома стрпљиви:)

О питању са вбет_делаи у архиви линкови:
ово вбет_делаи је користити да бисте се брже превод. Ово би требало да буде замењен вБЕТ да преведени назив линка, али на форуму - не.

Приметио сам да на месту где би требало да замени стола ($ вбет_ДелаиедБуффер) са свим преведена везе не постоји. (Али би требало).
Ово је у форуму роот / инцлудес / вбентерприсетранлатор_фунцтионс.пхп
у линији:
lobal $vbet_DelayedBuffer;
if ($vbet_DelayedBuffer) {
//print_r($vbet_DelayedBuffer);
$result = preg_replace('#vbet_delay(\d+)x#e', '$vbet_DelayedBuffer[\'\\1\']', $result);
}

за нормалан форуму страница - ова функција ради, за архивске странице - не.
Ја сам још увек у потрази ово питање. Можда ћу неко друго решење овог замена вбет_делаи за вас.

ПС хвала за ову ББ 3.6 пакет:)

basketmen
09-02-11, 17:23
Поздрав,

Ја сам још увек раде са ваше питање. Интеграција вБЕТ са ББ на весрион 3.6 је врло тешко и може да потраје веома дуго. Морамо цхенгес само у вБЕТ код (не у ВБ). Зато треба да будемо веома стрпљиви:)

О питању са вбет_делаи у архиви линкови:
ово вбет_делаи је користити да бисте се брже превод. Ово би требало да буде замењен вБЕТ да преведени назив линка, али на форуму - не.

Приметио сам да на месту где би требало да замени стола ($ вбет_ДелаиедБуффер) са свим преведена везе не постоји. (Али би требало).
Ово је у форуму роот / инцлудес / вбентерприсетранлатор_фунцтионс.пхп
у линији:
lobal $vbet_DelayedBuffer;
if ($vbet_DelayedBuffer) {
//print_r($vbet_DelayedBuffer);
$result = preg_replace('#vbet_delay(\d+)x#e', '$vbet_DelayedBuffer[\'\\1\']', $result);
}

за нормалан форуму страница - ова функција ради, за архивске странице - не.
Ја сам још увек у потрази ово питање. Можда ћу неко друго решење овог замена вбет_делаи за вас.

ПС хвала за ову ББ 3.6 пакет:)
Да итс ок ако не добију одговор одмах, поправити касније може да се користи за све вбет купца да се коришћењем ВБ 3.6.к превише, многи и даље користе тај ВБ верзије, вб.орг још увек га користе превише

јавите ми ако има било што могу учинити са укључује превише / вбентерприсетранлатор_фунцтионс.пхп фајл

kamilkurczak
09-02-11, 22:53
Поздрав,

Превод линкове на форуму ради!
Можете га тестирати: モハイル & ПДА の [サイト マッフ] - индонесиаиндонесиа.цом (хттп://ввв.едитед.цом/ја/ф/ситемап/ф-80.хтмл)

Али ја бих желео да пронађе боље решење

basketmen
09-02-11, 23:56
велика хвала, ако је довољно за архиву страница, молимо Вас да поправи РСС странице (ектернал.пхп) сувише

БТВ Измените прави УРЛ форуму превише ако донт минд:)

kamilkurczak
10-02-11, 10:02
Поздрав,

О превод спољних.
ББ 3.6 ектернал.пхп фајл се разликује од истог фајла из ББ 3.8 верзију.

вБЕТ превести спољни у овом кука: ектернал_цомплете
а након тога спољни излаз треба да се штампа.
А у верзији 3.8 ББ код је:

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('external_complete')) ? eval($hook) : false;

{ ... another code ... }
echo $output;

и ради добро (ецхо излаз је по нашем преводу)

али у вашој верзији имате:

echo $output;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('external_complete')) ? eval($hook) : false;


па прво спољни садржај се штампа и после тога - у преводу - то је погрешан ред!
Можете га видети. Само отворите фајл ектернал.пхп и идите до краја ове датотеке.

Направио сам тест и да уклоним ецхо излаз после ове куке и превод су радили, али ја не могу да мењају стално у ВБ кода: (

Ја ћу покушати да пронађе друго решење.

basketmen
10-02-11, 10:46
Поздрав,

О превод спољних.
ББ 3.6 ектернал.пхп фајл се разликује од истог фајла из ББ 3.8 верзију.

вБЕТ превести спољни у овом кука: ектернал_цомплете
а након тога спољни излаз треба да се штампа.
А у верзији 3.8 ББ код је:

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('external_complete')) ? eval($hook) : false;

{ ... another code ... }
echo $output;

и ради добро (ецхо излаз је по нашем преводу)

али у вашој верзији имате:

echo $output;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('external_complete')) ? eval($hook) : false;


па прво спољни садржај се штампа и после тога - у преводу - то је погрешан ред!
Можете га видети. Само отворите фајл ектернал.пхп и идите до краја ове датотеке.

Направио сам тест и да уклоним ецхо излаз после ове куке и превод су радили, али ја не могу да мењају стално у ВБ кода: (

Ја ћу покушати да пронађе друго решење.
можете да промените ВБ датотеке или вбет датотеку и да покушате да ВБ 3.8 фајл ектернал.пхп превише, ако желите да


поправити туторијал може да користи за друге чланове да користе ВБ 3.6 превише


БТВ молимо Вас да изменим УРЛ форуму изнад превише ако донт минд:)

kamilkurczak
11-02-11, 12:36
здраво,

1. Ок превести спољних - Доне. Ми морамо да уредите ББ ектернал.пхп фајл (не на други начин):
1. отварање и уређивање датотека ектернал.пхп.
2. у овом фајлу наћи и цут:

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('external_complete')) ? eval($hook) : false;
3. и налепите овај код пре:

$db->query_write("
REPLACE INTO " . TABLE_PREFIX . "externalcache
(cachehash, dateline, text, headers, forumid)
VALUES
(
'" . $db->escape_string($cachehash) . "',
" . TIMENOW . ",
'" . $db->escape_string($output) . "',
'" . $db->escape_string(serialize($headers)) . "',
" . intval($podcastforumid) . "
)
");

већ ради на вашем серверу.

2. О архива - превод ради вери добро, али бих желео да пронађе боље решење овог питања. Могу ли да и даље користе ваш сервер?

3. Писали сте о вашем форуму везе? шта то значи? По мом мишљењу имате добре УРЛ-ове на вашем форуму, превод ради добро и да је интегрисан са вБуллетин. Можете ли објаснити да је боље? Можда неке везе, на пример.

Тханкс:)

basketmen
11-02-11, 13:25
Ок превести спољних - Доне. Смо да уредите ББ ектернал.пхп фајл (не неки други начин)

Да самог фино да уређујете ВБ датотеке, зато што је проблем у ВБ фајлове, као што је форум у овој теми (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/1393-нот-транслатед-рсс.хтмл), хвала





2. О архива - превод ради вери добро, али бих желео да пронађе боље решење овог питања. Могу ли да и даље користе ваш сервер?

Да итс ок, јавите ми ако сте већ завршили

и можда можете да делите поправити туторијал за друге у интеграцију форуму (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет-интегратион-отхер-плугинс/) тако да други ВБ 3.6.к корисницима да користе превише






3. Писали сте о вашем форуму везе? шта то значи? По мом мишљењу имате добре УРЛ-ове на вашем форуму, превод ради добро и да је интегрисан са вБуллетин. Можете ли објаснити да је боље? Можда неке везе, на пример.


Мислим веза у пост # 13 у горњем тексту, молимо вас да уклоните

kamilkurczak
11-02-11, 13:31
Права;) Едитед:)
О решење у интеграцији делу - ја ћу то учинити

kamilkurczak
21-02-11, 12:20
здраво,
Ја сам после мог одмора. Сада ћу радити на вашем серверу поново.
вБЕТ променљиве (табела са преводом) није доступан у архиви. Ја ћу покушати да додате ове табеле на $ променљива _ГЛОБАЛС. Можда постоји добро место у вашем коду за то, ја ћу покушати да га пронађу:)

basketmen
03-03-11, 04:27
Хи камилкурцзак, жао ми је, да ли је већ завршио?

ако је већ завршена, Желим да наручим следећи интеграције, за зоинтс локални мод

његов слично као што је горе наведено, зоинтс локални мод страница може да отвори као што је обично, не само да преводе


хвала пре

kamilkurczak
03-03-11, 10:54
Да, то је већ учињено.
Молимо Вас да нову тему са овим питањем - једно питање - један тхреад:) Хвала

basketmen
03-03-11, 20:57
Да, то је већ учињено.
Молимо Вас да нову тему са овим питањем - једно питање - један тхреад:) Хвала
Само сам наредио наредне услуга за интеграцију 30 долара, за интеграцију зоинтс локални мод Као што сам рекао у пост # 21 у горњем тексту, ја ћу поново створити нити и ам вам детаље неколико сати

kamilkurczak
04-03-11, 09:25
право, приметио сам то. Ја ћу га интегрисати. молим вас дајте ми УРЛ адресу за страницу са овим мод - зоинтс локалне одбране и описују га. напишите - Да ли је ово мод бесплатно или не? где могу да донвлоад за мене?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations