СДА

Виев Фулл Версион: Решити после дуго времена, то више не ради



wowglider.de
14-01-11, 18:57
Хи,
Недавно сам сазнао да вБет не ради како треба више.

Управника вирд геупдатет!? (Хттп://вов.глидер-форум.де/аллгемеин/33360-варден-вирд-геупдатет.хтмл)
-->
Управника ће бити ажурирана? (Хттп://вов.глидер-форум.де/ен/аллгемеин/33360-варден-вирд-геупдатет.хтмл)

Такође, желим да уклоните "Аутоматски Преводи подржан од стране вБЕТ 3.3.6", да сам купио брендинг бесплатно опцију.

Још једна ствар коју сам сазнао је да је и цант ништа преко админцп, увек је био да вБЕТ име линка, али сада је променила .. поглед на слику
ИмагеСхацк ® - Удји Фото и видео хостинг (хттп://имг841.имагесхацк.ус/и/еррорег.јпг/)

Хвала за сваку помоћ.

vBET
14-01-11, 20:04
Хи

То ће поново раде:) Знам да је питање - то је на Гоогле-у страну тако да је ово оно што треба да урадите:
1. Проверите Да ли сте блокирани од стране Гоогле-а или добити погрешне резултате. Да бисте то урадили молимо Вас да користите Гоогле за испитивање:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост1728
2. Молимо Вас да нас резултате.
3. Ако све изгледа ОК - онда проверите превод када сте пријављени Ако ради онда то значи да сте имали привремене проблем са Гоогле-а и погрешно Резултат претраге је кеширана од Гост Кеш (сам је наведено у листи обавеза да не кеш у том случају .) Зато вас молим само чисте цео кеш Гост (најбоље га ручно не - види напомену у вБЕТ Алатке).

О брендирању бесплатно - Молимо Вас да посетите ПМ и имајте на уму да се у следећем издању ово ће бити уклоњени по дефаулту:)

И о не тезт у админ мени - изгледа као не постоји одговарајући израз. Молим вас проверите да ли је инсталација одговарајуће - само је Упдате - отпремите све датотеке поново и поново увезите датотеку производ. Ово би требало да помогне:)

wowglider.de
16-01-11, 04:26
Здраво, хвала на одговор.

Ја га трид и изгледа ОК:
Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "Миле видзиане"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:

И ја трид да реуплоад га, али не ради. Гост Кеш није активан јер је његова заиста лоше за СЕО сврхе.

wowglider.de
16-01-11, 05:13
Не знам зашто се чини да сада ради. Ушао сам у вБет Опције преко ВБуллетин опције-ово изгледа да ради, али не могу га пронашли директно, али изгледа да се преведе сада, али заиста споро. Чини се као и сви ми кеш је преписан са "ништа"

vBET
16-01-11, 19:57
Здраво, хвала на одговор.

Ја га трид и изгледа ОК:
Полазећи превод теста
Резултат теста: {"респонсеДата": {"транслатедТект": "Миле видзиане"}, "респонсеДетаилс": нулл, "респонсеСтатус": 200}
Тест грешка:

И ја трид да реуплоад га, али не ради. Гост Кеш није активан јер је његова заиста лоше за СЕО сврхе.

Дакле, Гоогле конекција је у реду. И као што видим да је ради фино сада. Дакле, вероватно сте имали неки привремени проблем са Гоогле везу која је ван наше сопе и не можемо ништа у овој области. Велика да се сада ради:) Ја такође додати ТОДО задатак да пошаље административне поруке по вБЕТ када Гоогле не може да се постигне:)

Гост случају не ради ништа штетно за СЕО. То је још боље за СЕО, јер се чини индексиране странице ствара много много брже и за Гоогле је важно. То је велики напредак и предлажемо да га користе.

Реците зашто мислите да гост Кеш је лоше за СЕО? ...

vBET
16-01-11, 20:02
Не знам зашто се чини да сада ради. Ушао сам у вБет Опције преко ВБуллетин опције-ово изгледа да ради, али не могу га пронашли директно, али изгледа да се преведе сада, али заиста споро. Чини се као и сви ми кеш је преписан са "ништа"

Не разумем шта вам значи да кеш је преписан од стране "ништа". Да ли нове рекорде не долазе до кеша, или кеш сте погрешно евиденцију (са празним преводи).

Управо сам проверио страница коју сте дали као пример и преводи добро и веома брзо. Можда је провером страницу која није била кеширани још - у таквом времену случају генерација зависи од Гоогле-време одзива није на вБЕТ и можемо да урадимо ништа са тим. Увек можете га проверити једноставно генерисање два пута истој страници. 1. време може бити не кеширани још, али следећи ће вам дати реалном времену генерације:) Подаци у кешу остаје 15 дана (конфигурисати), тако форум заиста ствара брзо:)

Реците да вам је потребна било каква помоћ у овом тренутку? :)

kamilkurczak
25-01-11, 16:35
без одговора-решен. Ако не, напишите овде и ја ћу поново отворити ову тему.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1