СДА

Виев Фулл Версион: Решити Добијем празну страницу



Damas
20-11-09, 19:01
Поздрав,

Ја инсталирати пре вБЕТ234 недељу дана и све је радио у реду.

Само данас сам се празна страница, имам сервер и нисам урадио било промена, па шта је проблем молим вас?


Цурл и ИЦОНВ инсталиран

роот @ сервер [~] # ПХП-М
[ПХП модуле]
бцматх
календар
ЦГИ
цтипе
увојак
датум
Дом
еАццелератор
филтер
ФТП
гд
геттект
хеш
ицонв
ИМАП
Ионцубе Лоадер
ЈСОН
либкмл
мбстринг
МиСКЛ
ОпенССЛ
пцре
ПОСИКС
Одраз
седница
СимплеКСМЛ
СПЛ
СКЛите
стандард
токенизер
кмл
кмлреадер
кмлвритер
Зенд Оптимизер
рар
злиб

[Зенд Модули]
Зенд Ектенсион Манагер
Зенд Оптимизер
Ионцубе ПХП Лоадер

роот @ сервер [~] #

Свака идеја молим вас?

Damas
20-11-09, 21:11
Ја испустити исти ову грешку вБуллетин.орг Форум - Погледајте једну поруку - ББ предузећа преводилац (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховпост.пхп?п=1911751&постцоунт=860) Нисам користите Гоогле АПИ кључ Хвала

vBET
21-11-09, 18:20
Ако је ради и одједном престане, а онда видим те сценарија:
1. Ваш провајдер домаћин направио неке измене на серверу - питајте га о томе.
2. Другим управником направио промене конфигурације - проверите поново конфигурацију
3. Имате проблем са Гоогле - отворити фајл ФОРУМ_РООТ / инцлуес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп, наћи ту $ резултат = @ цурл_екец ($ конекција), и испод додајте ецхо $ резултат "</ бр> ';.. Онемогући кеш, идите на неки преведене страницу и видите шта је резултат из Гоогле-а. После тога вратите измене - уклањање еха и омогућити кеш поново.

Ово могу да кажем у овом тренутку. Више када ли ми дати потврду о 1 и 2, и резултате од 3.

Damas
22-11-09, 11:04
Хи,

Око 1 и 2, нисам ништа мењати на мом серверу, свој сопствени сервер.

Трудим се корак 3 али и даље исти проблем, не произилази из Гоогле-а.

Хвала за помоћ

vBET
22-11-09, 17:05
Не, не, не - ако имате цурл омогућен, онда ћете увек добити резултат од Гоогле-а. Питање је шта овај резултат подразумева. И то је оно што треба да знам. И 3 вам пружа начин да то сазнамо стављајући на резултат пре остатак странице (требало би да га видимо на просјачење странице)

Ако желите да могу да обављају то - само је потребан приступ администратора КП (желим да видим своју конфигурацију) и да се ваш ФТП. Молим вас АМ ми те приступ детаљима, или напиши овде резултат 3 као што сам раније питао. 3 није решење - 3 је истрагу.

Damas
23-11-09, 00:48
Послато АМ

Хвала

vBET
23-11-09, 20:31
Хвала. Већ сам вам послати одговор на ПМ. Разлог за то је да су блокирани Гоогле-а. Будите мирни - Гоогле воли да врати приступ, када је све у реду, па само да их пишу, а ми ћемо разјаснити ситуацију.

За сваког ко има сличан проблем погледајте у ажурира Питања (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак.хтмл # пост9). Се тамо приказује како да проверите да ли ваш сајт блокиран од стране Гоогле-а шта да се у том случају.

Damas
23-11-09, 21:06
Написао сам на гоогле подршку, надам се да одговор ускоро: збуњена:

Хвала

Damas
24-11-09, 21:30
Поздрав,

Ја вас послах ПМ да ми помогнете АСАП, Гоогле ми је дао само тренутак да се реши овај проблем

Хвала

vBET
25-11-09, 01:53
Имамо 1:53 ноћу наше време, али иде тамо за АМ:)

vBET
25-11-09, 02:21
И одговорио - Драго нам је да Гоогле жели да деблокира тако брзо:)

Damas
25-11-09, 04:29
Иааааааааах
мој сајт деблокирана САДА

Захваљујући Захваљујући Резервоари пуно за велику подршку

Поздрав

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1