СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблеми са Инсталација вБЕТ



Gordon78
16-11-10, 00:41
Као иу РЕАДМЕ.хтмл описао:


Installation procedure for vBETTM 3.x

Unzip vBETTM package file.
Upload ALL files in the upload folder to your forum root folder.
Install product file
Go to Admin CP->Plugins & Products->Manage Products and click [Add/Import Product]
For upload select do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml file from vBETTM package and click Import.

Све вБЕТ фајлови су у / форум / уплоад / директоријуму.
Када почнем да увезете КСМЛ датотеку, инсталација прекине везу са поруком (на немачком)


Importiere Add-on, Bitte warten...

[:]

Када сам промену на другу тачку у Админ ЦП ради. Када се вратим на Адд-ин, то само показује:
вБуллетин 4.0.8
СМФ-блог 4.0.8
СМФ-ЦМС 4.0.8

Плеасе хелп.

mateuszr
16-11-10, 10:14
Уплоад све фајлове у фолдеру уплоад-у фасцикли форуму корен.

и сте написали: "Све вБЕТ фајлови су у / форум / уплоад / директоријуму." :) Покушајте да преместите ове фајлове у / форум директоријума уместо / форум / уплоад.

Gordon78
16-11-10, 22:16
ТХКС, видео сам ово је мој миссундерстандинг.
Аниваис: Претпостављам да би било боље да пише

од -> да бисте
уместо
у -> да бисте

и да, знам да вБуллетин користи и исте реченице ... ;)
Мислим да овде постоји ће бити мање миссундерстандинг.

поздрав:)

ПС Ради у овом тренутку без проблема. Да ли нудите неку врсту оптимизације за ваше клијенте? (Уз плаћање)

mateuszr
17-11-10, 08:44
Ви сте добродошли:)


Да ли нудите неку врсту оптимизације за ваше клијенте? (Уз плаћање)

Ако кажемо о вБЕТ перформанси и оптимизацију, погледајте следеће теме: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-генерал-дисцуссионс/408-вбет-перформанце.хтмл

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1