СДА

Виев Фулл Версион: Решити $ Вбентерприсетранслаторфлагсдропдовн Локација



MicroHellas
14-11-10, 06:49
Поздрав,

$ Вбентерприсетранслаторфлагсдропдовн је само ради у Навбар? Зашто не могу спровести у дело у подножје бару као замена за матерњи ББ дроплист језик?

Марија

mateuszr
15-11-10, 09:42
Хелло:)

Да ли сте пробали 'Прилагођено' опцију у Админ ЦП-> ВБЕТ-> Заставе и, према опису:

Ако сте поставили Прилагођено, онда морате да одредите заставе место ручно додавањем $ вбентерприсетранслаторфлагсдропдовн на одговарајуће место у Навбар шаблону.
ставити одговарајуће модификације у Навбар предложак у Стиле Манагер?

MicroHellas
16-11-10, 08:39
Хелло:)

Да ли сте пробали 'Прилагођено' опцију у Админ ЦП-> ВБЕТ-> Заставе и, према опису:

ставити одговарајуће модификације у Навбар предложак у Стиле Манагер?

Као моја питања, каже "једино место које могу да га додати је НавБар"? У НавБар радова. Ја то знам. Али ја желим да се у подножју бар где вБуллатин заправо дроплист за доступне језик. Крстарица доеснт има у Навбар: лол:

mateuszr
16-11-10, 12:30
Нажалост, то није пажљиво прочитате:)
Хм .. У сваком случају, ја стварно не гет ит .. Посетио сам форум и имате да дроплист у подножје бар и преводе изгледа фино са 25 језика које сте поставили

mateuszr
18-11-10, 10:27
Нема одговора неко време, тако да верујем нити је решен за сада.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1