СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio вБЕТ приликом регистрације у вБ4 користи табеле



StarBuG
08-11-10, 21:03
Хи

Формулар за регистрацију на СМФ 4.к серије вБЕТ користи табеле за језичке опције да одаберу из.

вБ4 је сто слободан и поред грешку да је један језик опција се налази на левој сајт где само постављање имена би требало да буде то не би требало користити табеле.

Не могу да пронађем шаблон или код дела где је "вбет_лангуаге_оптионс" дефинисан тако да могу да га мењају себе.

Молимо да поправи који не користи табеле за вБ4

Много вам хвала

СтарБуГ

vBET
09-11-10, 12:32
Хи

Заправо генерација опција подразумевани језик за регистрацију форма је хардцодед у / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп у фунцитион вбет_регистер_форм_цомплете.

Помоћу одговарајућих ХТМЛ структура није баг. Такође, није проблем, јер све ради у реду. Тако сам потез то карактеристика захтева секцију.

Имајте на уму да је најбоља ствар да користи право средство за прави посао. Представљамо језичких опција у колонама и табелама за ово су у праву алат. Не постоји апсолутно ништа лоше у томе, то је у реду.

Такође, није тачно да је СМФ 4.к је без табела - то користи много. Само посетите администратора КП и шаблона тражити <стола ...

У овом тренутку ова промена захтев одбијен као промена која даје додатну вредност. Уколико имате специфичне предлоге како желите да га имају можемо га сматрати поново. Ипак имајте на уму да одговарајуће коришћење ХТМЛ структура није баг:)

StarBuG
09-11-10, 13:45
99% свих стајлинга у упутству за фронтенд не користи табеле.
Формулар за регистрацију само вБЕТ део користи табела.
вБуллетинс регистрације опције су сви приказују преко ЦСС-а.

Поред тога, још увек је грешка да је један језик опција је приказана на левој страни
где је само назив подешавање би требало да буде.

Ако не разматра разрешење коришћење табела најмање решите проблем приказ
један језик бееинг приказан на левој страни испод подешавање име.

Погледајте овде за демо проблема: Беи Патиентенфраген.нет - Вир хабен дие одговорима Регистрација (хттп://ввв.патиентенфраген.нет/регистер.пхп)


Хвала

СтарБуГ

vBET
09-11-10, 18:03
Имајте у виду да се приказује овако сврху. Већина корисника користи свих 52 језика и желите да га прикажете у 4 колоне, па смо га видети у целини расположиви простор да би се слагао тамо.

У сваком случају - ми ћемо проверити како ће изгледати када ће бити постављени само у 2. колони (као и друге опције и описа), а најмање ми ћемо вам дати савете како да га мења:)

StarBuG
09-11-10, 18:29
Хвала.

Радујемо се поправити.

Ја сам перфекциониста када је у питању мој блог и нешто мало овако ми смета много: П

kamilkurczak
10-11-10, 14:04
Здраво старБуг,

Имам савет за вас. Требало би да ставите наш сто у <див цласс="ригхтцол"> </ див>

Оно што треба да урадите?
1. направити копију ове датотеке: Форум роот / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп

2. Пронађи у овој датотеци

function vbet_register_form_complete(&$customfields_profile, &$show) {
3. У овој функцији наћи:

$vbet_language_options = '<table class="multifield group" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';
и замени са:

$vbet_language_options = '<div class="rightcol"><table class="multifield group" style="width: 100%" cellpadding="4" cellspacing="1" border="0"><tr>';

4.. У овој функцији наћи:

$vbet_language_options .= '</tr></table>';
и замените са

$vbet_language_options .= '</tr></table></div>';

ЕДИТЕД
изгледа добро сада толико ће бити укључене у следећу реласе

Хвала

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1