СДА

Виев Фулл Версион: Решити Гост кеш не ради и када Модераторски имају беле странице.



Taurus
02-11-10, 09:46
У овој фази, након поновног инсталирања ВБЕТ и конфигурисање тачно исти начин сам га раније, гост кеш не ради и када су моји уредници крећу поруке добијају Вхите Пагес. Плеасе хелп.

kamilkurczak
02-11-10, 11:02
Здраво Бик,
Овде имате своју нит са гостујућим кеш питање. Молимо вас да прочитате га.
(Око дупло гзип).
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/967-гуест-цацхе-иссуе.хтмл

о други. Ја ћу покушати да га репродукује на пробном форуму.

kamilkurczak
02-11-10, 11:51
Колико се сећам га фиксни са својим домаћина провајдера, али након ажурирате Апаш можете имати мод_дефлате омогућен поново. Дакле, ако је едабле -> имате двоструко гдзипед. Молимо вас обратите се свом провајдеру домаћин и онемогућавање овог модула.

Овде имате пуну упутство како да га проверите (из претходне теме - написали Мицхаł)

Када онемогућите вБуллеитн ГЗИП од АдминЦП опција ГЗИП ХТМЛ излаз онда излаз је увек зиповану. Можете га видети овде:
Гзип тест
НАПОМЕНА: то је јасно описано у СМФ опција:

Ако већ користите мод_гзип или мод_дефлате на вашем серверу, не омогућавају ову опцију.
Дакле, у овом тренутку се чини да сте један од оних на, јер излаз је ионако зиповану. И то је највероватније узрок проблема са вБЕТ гост кеш - то је дупло зипован тако претраживачи се луда са њом.

Taurus
02-11-10, 11:56
Сада сам онемогућио гзип у мом АЦП, али и даље се ове грешке:

Упозорење: филемтиме () [фунцтион.филемтиме]: Стат није успео за [пут] / вбет_гуестцацхе/ен/_форумс_днп_невс_пхп_цонтент_3_ид_8978.хтмл у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_гуестцацхе.пхп он лине 53

Варнинг: Цаннот модифи хеадер информатион - хеадерс алреади сент би (оутпут стартед ат [пут] / инцлудес / цласс_цоре.пхп: 4598) у [пут] / днп_невс.пхп он лине 320

Упозорење: филемтиме () [фунцтион.филемтиме]: Стат није успео за [пут] / вбет_гуестцацхе/ен/_форумс_форумдисплаи_пхп_ф_8278.хтмл у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_гуестцацхе.пхп он лине 53

kamilkurczak
02-11-10, 12:18
Ова грешка је решен на нашем форуму. Пробајте:

1.Јуст Едит Филе (молимо вас да направите копију овог фајла): укључује / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_гуестцацхе.пхп
2финд линија::

if ((time() - filemtime($vbet_readGuestCacheFileName) <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {
промените га у:

@$fileTime = filemtime($vbet_readGuestCacheFileName);
if ((time() - $fileTime <= $timeAllowed) && !vbet_verify_ip_ban()) {

Taurus
02-11-10, 13:25
Авесоме Камил. Које се чинило да су то урадили. Одлично функционише сада. Хвала вам пуно!

Ја ћу питати моје Модератори да проверите да ли сада други проблем са њима креће поруке и добијање беле странице су и даље присутни.

vBET
02-11-10, 13:34
Нисам сигуран да је ово у вези са кеш Гост - ако је ваша уредници су крећу теме онда нису гости ... Прво проверите да ли је још увек дешава када гост кеш је онемогућен. Ако јесте знаћемо да провери нешто друго. Како га ја видим сада је вероватно не гост кеш питање - модератори нису гости, тако да гост кеш не раде за њих ...

Камил проверите са Бику не Гост кеш ради уопште. Такође не издаје се дешава када гост кеш је онемогућен. Проверите да га репродукује на нашем тесту форуму.
Бик - можете видети у било ком серверу поруке о грешкама? Очекујем да неки фајл није укључена грешком. Ако јесте у серверу имате комуницира о непознатом функцијом - То ће нам омогућити да реше проблем веома брзо.

Taurus
02-11-10, 13:38
Извини, нисам мислио да кажем да има неке везе са гостујућим цацхе-а. Ја сам само поменуо 2 питања заједно као да се не отвори посебан тхреад.

Прво питање у вези са кеш гост је сада решен. Други се дешавало док је гост кеш искључен, тако да ја нисам сигурна да ли решавање гост кеш могло да реши то. Али ја ћу им рећи да сада покушати аниуаис. Вратићу извештај о томе.

vBET
02-11-10, 13:42
У реду, тако - моја грешка. Однео сам као један проблем. Имајте једну нит по једном питању. То ће нам омогућити да се рукује на одговарајући начин. Моја грешка - жао за вас и Камил.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1