СДА

Виев Фулл Версион: Решити Свако зна зашто су сви моји енглески страницама забрљао, али превода функционише?



dgparent
26-10-10, 20:07
Морао сам да надоградњу на вБуллетин 3.5 и најновију вбет сада мој енглески странице су сви забрљао, али преводе раде сасвим у реду? Изгледа као да може имати везе са цс или нешто ја сам на губитку.

dgparent
26-10-10, 21:00
И када одете у сите.цом / форум / страница празан али ја имам то у мом хтаццесс

преусмеравање 301 вебсцутест.цом / форум / индек.пхп вебсцутест.цом / форум /
преусмеравање 301 вебсцутест.цом / форуму вебсцутест.цом / форум /
РевритеЦонд% {ХТТП_ХОСТ} ^ ввв \\. Вебсцутест \\. Цом
РевритеРуле (.*) хттп://ввв.вебсцутест.цом/форум/ $ 1 [Л, Р = 301]

Дакле, не слави тешко проналажење форуму

kamilkurczak
26-10-10, 21:46
Морао сам да надоградњу на вБуллетин 3.5 и најновију вбет сада мој енглески странице су сви забрљао, али преводе раде сасвим у реду? Изгледа као да може имати везе са цс или нешто ја сам на губитку.

Поздрав,
Писао сам о томе у неком другом вашем нит. Ако онемогућите вБуллетин имаћете нормалан, добар стил. пробајте.
Дакле, ово је вБуллетин питање. Само пишу о томе да вБуллетин подршку.

dgparent
26-10-10, 21:52
Да, знам, али они не одговоре, а ја мислио неко овде би, види овог проблема

kamilkurczak
26-10-10, 21:55
Да ли користите неке кеш? али не вБЕТ кеш - из различитих мод? можда ББ кеш? Ако јесте - покушајте да га обрисати.
Едитед:
Како ја видим ваш главни сајт форума сада ради.

dgparent
26-10-10, 22:03
право, али нико од енглеског страницама рад када кликнете на поруке за читање

vBET
27-10-10, 01:45
Хи.

Како ја видим на вашем форуму све теме које је текст у је направљен у белој боји на белој позадини. То је исти за преводе, а не преведене странице. Ово је у Опери. Када сам у потрази за Фирефок под је у реду за преведене странице и погрешно није превео (опет текст је у белој боји).
Како ја видим преко Фиребуг под Фирефок није превео странице које имају много мање ЦСС стилова укључени. Претпостављам да су неки ЦСС датотека се не користи онда уопште.

Камил - проверите да УРЛ за ЦСС фајлове на тој страници. То је све о стиловима. Цео садржај је у излаз.

Такође, - пре свега - био и проверио да ли је вБЕТ питању? Да ли проблем појављује и када је у потпуности онемогућен вБЕТ (мислим инвалида у админ ЦП хтаццесс и вБуллетин датотекама.)?

vBET
27-10-10, 01:49
Мислим да је то узрок проблема:

<base href="../http://www.webscutest.com/forum/" />

Као што можете видети, постоји погрешан пут у базу.

И ово је за преведена страна:

<base href="http://www.webscutest.com/forum/" />
<base href="/forum/pl/../http://www.webscutest.com/forum/" />

Зато је ради на неким броевсерс и на неким не (нека се прва база, неки посл).

dgparent
27-10-10, 01:53
икакву идеју како да се поправи? где ви видите то?

vBET
27-10-10, 01:57
Можете га пронаћи у вашу страницу извора.

Реците шта је тачно вредност параметра УРЛ-СМФ форум на вашем форуму.
Камил - уколико вредност ће бити у реду молим вас тражити решење на клијент Сервер - знајући узрок би требало да буде брз да се реши (први сазнати да ли је вБЕТ питање уопште).
Имам 3 ноћу сада тако ми је жао, али Камила ће радити на овом више на јутра:)

dgparent
27-10-10, 02:00
Ово је из ВБ админпанел

Форум УРЛ
УРЛ адреса вашег форума.
Напомена: Немојте додавати пратећи косу црту. ('/')

vBET
27-10-10, 02:18
Крстарица променили УРЛ адресу и опакуед га. Молим вас дајте опет унутар Цоде ББЦоде - тако ћемо знати тачну вредност овог параметра на вашем форуму.

dgparent
27-10-10, 02:20
Додао сам екстра: у УРЛ



http://www.webscutest.com/forum

vBET
27-10-10, 02:29
Не знам зашто би се теже ... Ја то исправи - ја мора потврдити бити сигурни сада - погледајте у претходном пост и потврди да ли је тачна вредност?

Ако јесте онда је у реду - у том случају проверите да ли је вБЕТ грешка уопште - онемогућите потпуно вБЕТ:
1. Онемогући га у админ ЦП
2. Коментар правила вБЕТ у хаццесс.
3. Копирање стварни 2 променио вБуллетин фајлове и заменили га оригинал од вБуллетин пакет.

Ако проблем и даље постоји након онемогућавање, онда то није кривица вБЕТ и не можемо вам помоћи у питању које није изазвана вБЕТ.

Ако проблем нестаје после онемогућавање, молимо Вас да опозовете промене и да Камила информације о томе - он ће проверити и решити га на месту.

kamilkurczak
27-10-10, 08:05
Поздрав,
Направио сам све кораке из Мицхаł порука (претходних порука), а питање је и даље постоји (чак и када вБЕТ је онемогућите).
Као што сам раније написао - то је ни вБЕТ питање, вероватно вБуллетин. Само пишите на вБуллетин подршку.
са наше стране то је све. Решити

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1