СДА

Виев Фулл Версион: Решити Неки проблеми промена правца (РТЛ да ЛТР) ... И још



dacho
25-10-10, 10:59
Постоји неколико проблема са стилом Када промените језик:
Мој систем ради на бази Хебрејски језик (десна на лево),
када променим на једну од Вбет превода језика (за језик са: лева на десно), дизајн крене наопако, без обзира правилно правца:
(Слике са објашњењима - Слике са оригиналним дизајн ВБ)
морате знати да ако променим језик на енглески од стране ВБ система, сада постоји проблем са стилом или упутства (па немојте ми рећи да је пловак проблем.Бецаусе не мења ЦСС из СтилеВар

Форум Хоме проблема: Заглавље - Навбар - Списак форума
Подразумевани језик дизајна (на хебрејском)
хттп://п2пиц.цом/имагес/хеадерхе.јпг

Након Вбет енглески превод
Имајте на уму да постоји проблем са променом правца у заглављу и НавБар .... И листа форума
хттп://п2пиц.цом/имагес/хеадерен.јпг




форумдисплаи проблем Дугме - Тема страна статистика - Форум Алати - тема листу
Подразумевани језик дизајна (на хебрејском)
хттп://п2пиц.цом/имагес/форумдисплаихе.јпг

Након Вбет енглески превод
Имајте на уму да постоји проблем са променом праваца у Дугме
нит страна статистика
Алатке форума
нит листу

хттп://п2пиц.цом/имагес/форумдисплаиен.јпг




СховТхреад проблема: и даље Дугме - подножје - И не постоји превод за фразе дугме у Куицк Репли и аллсо у напредном Реппли
Подразумевани језик дизајна (на хебрејском)
хттп://п2пиц.цом/имагес/сховтхреадхе.јпг

Након Вбет енглески превод
Имајте на уму да постоји проблем са променом праваца у Дугме
подножје
превод за фразе дугме у Куицк Репли и аллсо у напредном Реппли

хттп://п2пиц.цом/имагес/сховтхреаден.јпг
хттп://п2пиц.цом/имагес/адванцеден.јпг

dacho
25-10-10, 11:12
Још једна ствар
Желим да искључите центрирање заставе и организовати их у мој дизајн, где је дизајн заставе.
Ја не говорим о локацији заставе говорим о томе да су у центру или лево или десно, а шта ће бити ширине њиховог ДИВ

kamilkurczak
25-10-10, 11:39
Поздрав Дацхо,
Морам приступ ФТП молим.

око заставе стил (са вашег сајта извора)

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

kamilkurczak
25-10-10, 12:01
аххх
Сам га тестирају на мом вБ4 Тест Форум и - имају исте резултате као и вас (на ББ деафулт стил) тако да је ово грешка.
Ја ћу потез ову тему грешку извештавања.

Сада ћемо радити на нашем тесту ФТП и сајт тако да сада ЈА донт потребан приступ форуму

Он ће бити фиксне, тханкс:)

kamilkurczak
26-10-10, 15:17
Поздрав Дацхо,

Још увек радимо на томе. Приметио сам да вБЕТ функција добро прочитао правац форуму (РТЛ) и замењује га исправно. Направио сам многе историја за то.

Приметио сам да један од наших променио $ стилевар није у употреби. Можда ББ га користе (са старим вредност - десно) пред нашим замену.
Покушао сам да пронађе други кука, али без успеха. Ја ћу покушати да га поново пронаћи.

Још увек радимо. Хвала вам стрпљење.

dacho
27-10-10, 08:00
Хвала за ваш пост, ја и даље чекам
Не заборавите да сам споменуо проблеми нису само правца

Постоје фразе које се не преводе са Вбет
Имам сцреен схот у прилогу изгледају

vBET
27-10-10, 18:49
Ја ћу помоћи Камила са овим проблемом и проверите да је сада на тесту из серверу. Ја ћу први руковање правцима текст, а затим погледајте друго питање које пишете о томе. Ја ћу да вас обавештавају о резултатима мрава напредак. Жао ми је што још увек није решен - имамо мало проблем са овим питањем;)

vBET
27-10-10, 20:22
У реду, тако - Мислим да знам разлог. То је зато што СМФ не користи само за променљиве правцима, али је из непознатих разлога такође користи за исту ствар стално ЛАНГУАГЕ_ДИРЕЦТИОН.

Тренутно радим на променама код за то. Молимо Вас да будете стрпљење:)

vBET
27-10-10, 22:59
Направио сам много истраживања и покуша да реши проблем на много начина. У овом тренутку сам послати званични упит за СМФ тима (форум Промена текст правац у Плугин - проблем ... и даље ће радити на овом ... Посебно ћу проверити цсс.пхп слику као могући извор проблем У овом тренутку имамо касно у нашој земљи тако да ћу наставити да ради на овом касније..

vBET
29-10-10, 18:16
Хи.

Ја брзо се поправити за вас. Имајте у виду да на нашој страни је направљен више промене, али не би требало да буде неопходан за брзо ресење. Молимо потврдите урадио да помогне са стилом питање.

Куицк Фик:
1. Отвори фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_урл_трацкинг.пхп
2. Пронађи:

if (false !== strpos($address, 'css.php') || false !== strpos($address, '.css') || 0 === strpos($address, 'javascript:') || $address == '#' || vbet_isURLIgnored($address)) {
3. Постављају пред њега:


if (false !== strpos($address, 'css.php')) {
return vbet_createURLForAddressNoReplaceOld($language, $address) ;
}


Такође, - за остала питања молимо вас да отварају нове теме. Имајте једну нит по једном питању. То ће нам омогућити лако управљате питања. Ову тему имају статус решен како наслов питање је решено. Решење ће бити укључене у следећем издању.

dacho
30-10-10, 15:47
Хвала, изгледа фино на први поглед. Ја ћу ажурирати ако има даљих проблема у том контексту

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations