СДА

Виев Фулл Версион: Решити ХЕЛП - добијање ПХП Фатал еррор -



gmhastings
20-10-10, 00:12
Хи тхере,

Управо сам купио вБЕТ и пратио сва упутства два пута (после обнављања) и добијање исту поруку о грешци - Само сам се празан екран када покушава да само видите индекса форуму.


Ја сам све

"ПХП Фатал еррор: Цласс 'вБ_Темплате" није пронађен у / (мој сервер пут) / публиц_хтмл / форум / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп он лине 689 (масним словима испод)

Док сам на неким разумним ПХП-ја заиста не знам где да тражи да се открије шта је исправно или не, тако да би заиста ценим неку помоћ молим.

функција вбет_парсе_темплатес (& $ темплате_хоок) {
$ Темплате_хоок ['хеадинцлуде_цсс'] .= '<линк рел="стилесхеет" типе="тект/цсс" хреф="имагес/вбет/флагс/вбет.цсс"/>';
рекуире_онце (Дир. '/ инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_урл.пхп');
иф ($ _РЕКУЕСТ ['језик']) {
вбет_хандлеТектДирецтион ($ _РЕКУЕСТ ['језик']);
вБ_Темплате_Рунтиме:: аддСтилеВар ('лангуагецоде', $ _РЕКУЕСТ ['језик']);
$ Кодирање = вБ_Темплате_Рунтиме:: фетцхСтилеВар ('цхарсет');
иф ($ кодирање = 'УТФ-8') {
дефине ('ВБЕТ_ОРИГИНАЛ_ЕНЦОДИНГ', $ кодирање);
вБ_Темплате_Рунтиме:: аддСтилеВар ('цхарсет', 'УТФ-8');
}
}
глобални $ вбентерприсетранслаторфлагс, $ вБуллетин;
$ Вбентерприсетранслаторфлагс ='';
ако је (ВБЕТ_ИС_АЦТУАЛ_ИГНОРЕД & & ($ вБуллетин-> оптионс ['вбентерприсетранслатор_флагс_гуестсонли'] |! |! $ вБуллетин-> усеринфо ['усерид'])) {
$ Темплатер = вБ_Темплате:: стварање ('вбентерприсетранслатор_флагс');
$ Линкститле = $ вБуллетин-> оптионс ['вбентерприсетранслатор_линкститле'];
$ Превода = & вбет_гетАцтивеТранслатионсФорУсер ();
фореацх ($ преводи као $ код => $ име) {


Ја сам помоћу вБСЕО (в3.5.2) са СМФ 3.8.6 ПЛ1 и учинио све фајл измени одговарајуће за "вБСЕО инсталирана", али све Новхере Фаст ..


Заиста бих захвални за све тројке у правом смеру молимо:)

Много хвала унапред.
гмхастингс

gmhastings
20-10-10, 00:16
Такође, треба додати и мој цхарсет је исо-8859-1 (не утф-8)

gmhastings
20-10-10, 01:05
Господе ја сам таква будала! Сам преузео В4, али ја користим старије верзије вБуллетин .. гонна обнови и покушајте поново ..

Молим вас подесите на решено за сада:)

Жао ми је што губите време

kamilkurczak
20-10-10, 07:46
Хвала за потврду - решени:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations