СДА

Виев Фулл Версион: Решити Вики у суб директоријум питања



Smaug
06-10-10, 04:44
У реду, ја имам вики у директоријум под ввв.ккккккк.цом / ввв, мој блог је у ввв.ккккккк.цом / форумима.

Ја сам покушава да се интегрише превод на МедијаВики која дели моје пријављивање информација са форума тренутно.

Ја видим следеће ДБ-грешка приликом тестирања:


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi


Свака идеја где да погледате? Прочитао сам сваки предлог сте дали другима о томе како да се интегрише. Проблем је да ја просто не знам које решење ми треба.

Хвала

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
то је комплетан поруку о грешци? ако не, молимо Вас да налепите комплетан један.

Такође можете оптимизовати табеле ДБ-а. да се то уради само идите на вашу админцп-> Одржавање-> поправке / оптимизује табела-> цхецт све> и кликните на дугме Настави

Smaug
06-10-10, 14:46
то је комплетан поруку о грешци? ако не, молимо Вас да налепите комплетан један.

Такође можете оптимизовати табеле ДБ-а. да се то уради само идите на вашу админцп-> Одржавање-> поправке / оптимизује табела-> цхецт све> и кликните на дугме Настави

Он не каже табела корумпирана ... каже неважећим СКЛ-а. Највероватније због нешто није у реду са преписе за вики под ветра или непотпуна интеграција са викију.

Сигуран сам да сам нешто недостаје и траже кораке треба за мој интеграције.

Ја сам све без грешке на самом форуму.

Smaug
07-10-10, 00:07
Хало? Ово се не може да је за тешко ви за дијагнозу.

vBET
07-10-10, 08:04
Истина је да је тешко дијагностиковати - нема никаквог број грешке, нити порука о грешци. Зато Камила вас то је пун грешака комуницира, или је нешто уклоњен одатле.

Без порука о грешци смо слепи овде ... Можете наћи више информација о томе, у примеру у лог?

vBET
07-10-10, 08:29
Такође - као ја разумем то само дешава у вики. За нормалне странице не. Да ли користите табле префик?

Smaug
07-10-10, 15:55
Такође - као ја разумем то само дешава у вики. За нормалне странице не. Да ли користите табле префик?

Неважећи СКЛ је грешка.

То је оно што је у е-маил, ја немам број грешке.


Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :


Вики табеле све почело са "мв_", а све остало за сајт, без префикса. Ја видим горе где је рекао "изван = труе" два пута. Ја ћу погледати поново пише.

Знам за чињеницу да је моја имплементација је прилично погоди о томе која упутства за употребу за интеграцију викију. Оно што желим да знам је оно што твоје поруке се односи на мене. Да ли МедијаВики користе глобалну комплетни? Ја стварно не знам, како бих бити у стању да кажем да?

Хвала вам за ваше време

Smaug
08-10-10, 21:29
26 сата Бумп **********

Да ли постоји накнаду могу да платим за приоритет одговоре?

Хвала

vBET
09-10-10, 18:04
Веома ми је жао одлагања. Ми не да исплата за приоритет одговоре. Смо штанд (мене и Камила) где на форуму у четвртак и петак - само не схватим ко ће водити рачуна о овом проблему. Да додам неке питање стави на више светлости, Камила мада да сам узео овај случај ... Извините. Ми ћемо то урадити боље следећи пут. Такође се надам да ћете бити задовољни знајући, да ћемо почети тражити још један радник за бригу о корисницима (овај викенд или следеће недеље ће се појавити реклама):)

Ви ћете знати да интегрисана Министарство одбране користи глобал_цомплете јер страница неће бити преведени. Везе са језиком код Вил рад, али страница неће бити преведени. Ако се тако нешто деси онда вас молимо да се примењују савете за модова који не подржава глобал_цомплете. Ово се може десити само за модова који генерише сопствену страницама потпуно игноришу и архитектура вБуллетин.

О МиСКЛ проблем - и даље су слепи. Мислио сам да би то могло бити префикс проблем, али га не користите за вБуллетин. Без додатних информација о овом питању нисмо у могућности да каже шта је то. Молимо Вас да контактирате са МиСКЛ подршку и питају зашто ваше поруке немају никакав број грешке, нити опис грешке. Такође - да ли сте проверили МиСКЛ логове? Можда ће бити више о томе.

Smaug
10-10-10, 01:54
Ви ћете знати да интегрисана Министарство одбране користи глобал_цомплете јер страница неће бити преведени. Везе са језиком код Вил рад, али страница неће бити преведени. Ако се тако нешто деси онда вас молимо да се примењују савете за модова који не подржава глобал_цомплете. Ово се може десити само за модова који генерише сопствену страницама потпуно игноришу и архитектура вБуллетин.


У реду, то није мод за вБуллетин, МедиаВики је усамљени. Само су повезане на мој блог је овај мод од вб.орг:
МедијаВики / СМФ Сингле Сигн-Он - вБуллетин.орг форум (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=213102)

Зато што сам користећи овај мод да се "мост" сесије корисника, ја и даље питам да ли глобално потпуно је у употреби и на тај начин још увек збуњени о томе који имплементација је тачна.



О МиСКЛ проблем - и даље су слепи. Мислио сам да би то могло бити префикс проблем, али га не користите за вБуллетин. Без додатних информација о овом питању нисмо у могућности да каже шта је то. Молимо Вас да контактирате са МиСКЛ подршку и питају зашто ваше поруке немају никакав број грешке, нити опис грешке. Такође - да ли сте проверили МиСКЛ логове? Можда ће бити више о томе.

Нема грешке пријављен МиСКЛ, само сам верификован отварањем евиденцију грешака који је наведен у ми.цнф.

То је неважећи изјаву.


Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;


Изаберите не успева. Да ли те табеле и поља изгледају исправно за вас? Где је тај избор бити позвани из?

Хвала вам за вашу помоћ

vBET
10-10-10, 21:45
СКЛ упита сама је у реду - као што сте сами написали да ради за вБуллетин.

Сте додали важне информације - МедијаВикију није вБуллетин мод. Тако вБЕТ не могу да га подржава. Ако МедијаВики не ББ одбране онда дефинитивно није користећи било који ББ кука - сами написали да је самосталне апликације. вБЕТ сам СМФ предузећа Преводилац - ми преведе вБуллетин.

Дакле, разлог ове грешке је да СМФ није иницијализована - то је уопште не користи ...

Ја сам обележавање ово питање као решен, јер знамо разлог, а ми знамо да то није вБЕТ обим уопште - вБЕТ није спремна да преведе странице не односе на СМФ.

Smaug
10-10-10, 21:54
СКЛ упита сама је у реду - као што сте сами написали да ради за вБуллетин.

Сте додали важне информације - МедијаВикију није вБуллетин мод. Тако вБЕТ не могу да га подржава. Ако МедијаВики не ББ одбране онда дефинитивно није користећи било који ББ кука - сами написали да је самосталне апликације. вБЕТ сам СМФ предузећа Преводилац - ми преведе вБуллетин.

Дакле, разлог ове грешке је да СМФ није иницијализована - то је уопште не користи ...

Ја сам обележавање ово питање као решен, јер знамо разлог, а ми знамо да то није вБЕТ обим уопште - вБЕТ није спремна да преведе странице не односе на СМФ.

Како онда други превести МедијаВики овде? Нема никаквог смисла да ме зашто они могу а ја не могу. Они раде мост баш као ја.

Упит је могао бити нетачне јер ја не могу имати правилно спроведене.


vBET
10-10-10, 22:01
Имајте на уму да ја не знам МедијаВики производ. Мој последњи одговор базе на опис - да је самосталне апликације. Да променим статус да објасни и проверите поново:)

vBET
10-10-10, 22:18
Док сам тамо видети МедиаВики није посебан захтев - то је интегрисан са СМФ и страна је генерисана вБуллетин. Можете га проверити сами - не постоји адреса.

Како ја видим на вашем форуму МедијаВики није интегрисана - страна није генерисана вБуллетин. То је разлика.

Дакле, први интегрисати МеидаВики са вБуллетин. И када ће страница бити генерисан би СМФ (исти заглавља, подножја, итд), онда можете да га интегрисати са вБЕТ.

Smaug
10-10-10, 22:27
Док сам тамо видети МедиаВики није посебан захтев - то је интегрисан са СМФ и страна је генерисана вБуллетин. Можете га проверити сами - не постоји адреса.

Како ја видим на вашем форуму МедијаВики није интегрисана - страна није генерисана вБуллетин. То је разлика.

Дакле, први интегрисати МеидаВики са вБуллетин. И када ће страница бити генерисан би СМФ (исти заглавља, подножја, итд), онда можете да га интегрисати са вБЕТ.

Производ наведени је сличан ономе што сам ради. Ја повезан сам на форум као два производа деле пријављивање информација између њих.

Да ли то кажете да треба да укључи заглавље и подножје да ваш Министарства одбране се понашају за мене као на друго лице?

vBET
11-10-10, 09:44
Но То није случај, укључујући подножје или заглавље. То је случај страница интеграције вики, који ће бити генерисан вБуллетин мотора.

Баш као што сам написао - наш клијент који користи вБЕТ иду превести странице вики он користи да би заиста преведе СМФ страна која показује вики странице (вероватно - то је како ја то видим). То је разлог зашто вБЕТ постоји ради. Како ја видим на вашој страници форуму вики није остварен вБуллетин мотора.

Молимо Вас да контактирате са Корисник који већ то урадио и замоли га за интеграцију детаља између СМФ и МедијаВикију. Наводи се да се исти мод, али то не значи да је неке додатне задатке није учињено. Као што сам написао резултата разликује твоје блог па претпостављам да је нешто више је овде урађено (може бити чак и овај мод конфигурацију питање, или само приступ питању - погрешан УРЛ).

Smaug
11-10-10, 18:41
Но То није случај, укључујући подножје или заглавље. То је случај страница интеграције вики, који ће бити генерисан вБуллетин мотора.

Мана у тој изјави је да су МедијаВики страницама не генерише би вБуллетин. вБмедиавики је мост за један знак на између форуму и вики. Ја разумем да је то другачије него што сам мод користим, јер не може да се покрене вбмедиавики као што сам ја на 3.8.к, и да Министарство одбране је за вб4.


Баш као што сам написао - наш клијент који користи вБЕТ иду превести странице вики он користи да би заиста преведе СМФ страна која показује вики странице (вероватно - то је како ја то видим). То је разлог зашто вБЕТ постоји ради. Како ја видим на вашој страници форуму вики није остварен вБуллетин мотора.

Као што сам поменуо, нити је његов технички. Иако постоји чвршћу интеграцију коже са својим Мод.


Молимо Вас да контактирате са Корисник који већ то урадио и замоли га за интеграцију детаља између СМФ и МедијаВикију. Наводи се да се исти мод, али то не значи да је неке додатне задатке није учињено. Као што сам написао резултата разликује твоје блог па претпостављам да је нешто више је овде урађено (може бити чак и овај мод конфигурацију питање, или само приступ питању - погрешан УРЛ).

Ценим ваше време. Његова интеграција са другачију верзију вБуллетин.

Молим вас одговор на то. Како да знам да ли мој мод / мост користи глобал_цомплете? Мислим да ћу покушати да то ради на своју руку да ли могу да добијем то питање одговорио.

Није могао да користим ПхотоПост упутства са овог сајта?

Хвала

vBET
13-10-10, 10:31
Да - она може бити да на његовом форуму да ради због различитих верзија. Као што сам написао пре него што сам не знам детаље свог интеграције између СМФ над МедијаВики. Изгледа као да је генерисана вБуллетин, и даље може да се распоред интеграција као што сте написали. Можда најновију верзију МедијаВики одбране ради додатне ствари, можда Форум аутор луд додатни напор. Да ли сте га питали? Јесте ли проверили опис за најновији МедијаВики интеграције мод? Видим тамо заставе у подножју - изгледа да подножја је генерисана од стране ББ Темплатинг механизам, а не само Хардцодед.

Како проверити да ли кука глобал_цомплете се користи. То је врло једноставно. Уколико сте направили одговарајуће први део интеграције - то значи да ће препознати форуму везе са језичког кода (нпр. / пл /...) - онда ако глобал_цомплете подржава страница ће се превести у реду. Ако је не подржава, онда страница неће бити преведен, а можете видети да на страни која треба да се преведу везе под заставама ће имати "вбет_флаг" укључени у УРЛ.

Smaug
21-10-10, 16:34
Да - она може бити да на његовом форуму да ради због различитих верзија. Као што сам написао пре него што сам не знам детаље свог интеграције између СМФ над МедијаВики. Изгледа као да је генерисана вБуллетин, и даље може да се распоред интеграција као што сте написали. Можда најновију верзију МедијаВики одбране ради додатне ствари, можда Форум аутор луд додатни напор. Да ли сте га питали? Јесте ли проверили опис за најновији МедијаВики интеграције мод? Видим тамо заставе у подножју - изгледа да подножја је генерисана од стране ББ Темплатинг механизам, а не само Хардцодед.

Како проверити да ли кука глобал_цомплете се користи. То је врло једноставно. Уколико сте направили одговарајуће први део интеграције - то значи да ће препознати форуму везе са језичког кода (нпр. / пл /...) - онда ако глобал_цомплете подржава страница ће се превести у реду. Ако је не подржава, онда страница неће бити преведен, а можете видети да на страни која треба да се преведу везе под заставама ће имати "вбет_флаг" укључени у УРЛ.

Молим вас убије ово, ја одустао.

Хвала

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1