СДА

Виев Фулл Версион: Решити Како да интегришу своје вБадванцед ЦМПС страна изван форуму корен?



Simon Lloyd
05-10-10, 16:36
Здраво свима,
Управо сам имао малу помоћ добијање производа на рад и то ради лепо сада, међутим ја сам помоћу вБадванцед ЦМПС (не вБадванцед динамике) и страница на домену нивоу, односно ввв.тхецодецаге.цом / индек.пхп мој форум је на овом нивоу ввв.тхецодецаге.цом / форумз Како да добијем превод за рад на овој страници такође?

Поздрав,
Симон

Simon Lloyd
05-10-10, 16:57
Само да вас обавестим да сам ја уредник је укључено / вба_цмпс_инцлуде_топ.пхп да изгледа овако
<Пхп?
глобални $ вбентерприсетранслаторфлагс;
глобални $ вбентерприсетранслаторфлагсдропдовн;
евал ('$ Навбар = "' фетцх_темплате ('Навбар')..'";');

/ / ++============================================== ===========================++
/ / | | ВБадванцед ЦМПС в3.1.0 (ВБ 3.6 - ВБ 3.8) - 88781
/ / | | © 2003-2009 вБадванцед.цом - Сва права задржана
/ / | | Овај фајл не може бити расподељује у целини или значајан дио.
/ / | | ВБадванцед (хттп://вбадванцед.цом)
/ / | | Преузето 16:57, Фри Јан 11 2009Бут заставе не показују, тако да не могу бити преведено?

Поздрав,
Симон

kamilkurczak
06-10-10, 08:55
Да ли сте покушали ово:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак-2.хтмл # пост54

Simon Lloyd
06-10-10, 09:53
Ово је врх моје домена нивоа хтаццесс.

RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Праћење УРЛ-ван је укључена, али и даље не показују?

kamilkurczak
06-10-10, 10:04
прво хтаццесс спољним страна треба да буде.:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Молимо Вас да залепите ову правила у ваш хтаццесс.

Simon Lloyd
06-10-10, 10:26
Камил, хвала за одговор, из свег Хтаццесс. Сада изгледа овако
RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

али још увек не могу да се појављују заставе тако да не може да провери превод.

ЕДИТ: инфацт друге земље сада не могу да виде почетну

Simon Lloyd
06-10-10, 10:39
Камил, имам проширене вашег фтп приступ домену нивоу:)

kamilkurczak
06-10-10, 10:54
само погледајте сада:
Ако користите овај УРЛ: Кавез Код - Помоћ пакиету система Мицрософт Оффице - Мицрософт Оффице дискусја (хттп://ввв.тхецодецаге.цом/пл/)
се преводи, али не могу да видим заставе, тако да морамо да додали ово заставе руком

Simon Lloyd
06-10-10, 11:01
Хвала, како то радимо?

Поздрав,
Симон

kamilkurczak
06-10-10, 11:35
тако,
1. идите на админцп-> вБЕТ-> Заставе
2. скуп Заставе место за Прилагођено
3. Додај у да предложак у добро место (на форуму је под слика логотипа)
овај код:
$vbenterprisetranslatorflags
(Наћи добро место за претрагу машина у вашем админцп-> Стилови и шаблони-> Тражи у Шаблони)

:)

Simon Lloyd
06-10-10, 11:39
Хвала, приметио сам да сте већ урадили и ја ценим то :) Постоји само још један мали проблем, ако погледате овде код Кејџ - Мицрософт Оффице Помоћ - Мицрософт Оффице Дискусија (хттп://ввв.тхецодецаге . цом / ен /) видећете да су онлајн корисничка имена су преведени, да ли постоји начин да се спречи корисничка буде тамо преведен?

kamilkurczak
06-10-10, 11:49
Ок ја ћу покушати да пронађу решење

Simon Lloyd
06-10-10, 11:50
Камил, хвала много на пажњи са овим:)

kamilkurczak
06-10-10, 11:52
ова »Онлине Усерс кутија је мод или нормалан ББ опција?

Simon Lloyd
06-10-10, 11:56
То је нормално вБадванцед модула, ако погледате у админцп на вБадванцед ЦМПС> адв_портал_онлинеусерс Тхатс предложак који снабдева модул (мислим), и ја вам пм'д фајла који сам фтп'д да би промене приказан у датотеци овако:
/ / Симонс промена

Simon Lloyd
07-10-10, 13:11
Хвала, приметио сам да сте већ урадили и ја ценим то :) Постоји само још један мали проблем, ако погледате овде код Кејџ - Мицрософт Оффице Помоћ - Мицрософт Оффице Дискусија (хттп://ввв.тхецодецаге . цом / ен /) видећете да су онлајн корисничка имена су преведени, да ли постоји начин да се спречи корисничка буде тамо преведен?


Ок ја ћу покушати да пронађу решење


ова »Онлине Усерс кутија је мод или нормалан ББ опција да фиксни ово питање са ову тему хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/буг-репортинг/8-усернамес-стилл-транслатед-2.хтмл?

kamilkurczak
07-10-10, 13:46
Хвала за потврду:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1