СДА

Виев Фулл Версион: Решити У немогућности да промени језика



Simon Lloyd
05-10-10, 13:25
Цитат:
Оригиналли постед би Симон Лојд
Пратио сам ваша упутства инсталирате писмо сада нико не може приступити било теме уопште!

Можете ли ми помоћи?

Поздрав,
Симон
Теме су сада видљиви (странге!), али не можете променити језик, ако не сте преусмерени на стандардну поруку вБуллетин каже да сте пратили неисправна веза, контакт администратора.

Једини начин да се вратим на блог матерњем језику је да се промени шта год језик у Навбар односно / форумз / фр / до / форумз / ср /

Ја сам 100% сигуран да сам праћен, проверавају и рецхецкед Вашим инструкцијама, имам вБуллетин и вБСЕО мапа и направио потребне измене.

Поздрав,
Симон

kamilkurczak
05-10-10, 13:53
Шта је са твојом хтаццесс правила.
Да ли сте се било конфигурације у админцп-> вБЕТ-> главни?

Simon Lloyd
05-10-10, 13:54
Конфигурисан главни и инсталирали 2 препише линија у оба моја хтаццесс (један изван форуму корен и један унутра).

Simon Lloyd
05-10-10, 14:42
Треба да изађе за 1 сат ћемо се вратити да одговори на сва питања око 16:00 ГМТ

kamilkurczak
05-10-10, 14:42
налепљен нетачне. хтаццесс правила вас.


исправан формулара:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations